bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Idézetet írta: climax Dátum november 25, 2012, 14:36:05
Először ezt írják:
" A játékélmény fokozása érdekében, szeretnénk megajándékozni Önt egy ingyenes 750 HUF értékű bónusszal. Nincsenek kötelező befizetések, se más buktatók! "
Később viszont ezt:
"Ne feledje, befizetésének és bónuszának együttes összegét a kifizetés előtt háromszor kell megforgatnia."

Először jön a marketing rizsa (amiben minden szép és jó), aztán az apróbetűs rész. A bankok is így csinálják.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 26, 2012, 08:05:25
Két ok lehet: 1. Mastercarddal fizettél be vagy 2. nem kártyával fizettél be, igy nem kérheted ki rá.
Mert ha Mastercarddal fizettem be? Mert először azzal fizettem be! De most az a helyzet,hogy kaptam bónuszt,azt megforgattam és abból szeretnék kivenni!
köszi a választ!

Mastercardra sehol nem lehet kifizetést kérni, ebben az esetben a banki utalás az egyetlen lehetőség.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 26, 2012, 09:24:12
Mastercardra sehol nem lehet kifizetést kérni, ebben az esetben a banki utalás az egyetlen lehetőség.
Nagyon szuper! Most kaptam új Mastercard kártyát... :( Eddig semmi gond nem volt a kifizetésekkel,mert Visa volt!
Köszönöm a segítséget!

Ha elég sokat / sok helyre fizetnél be vele, Skrill közbeiktatásával jobban jársz, gyorsabb onnan kiutalni bankszámlára.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 26, 2012, 09:56:18
Ha elég sokat / sok helyre fizetnél be vele, Skrill közbeiktatásával jobban jársz, gyorsabb onnan kiutalni bankszámlára.
Próbáltam már! De ott meg az volt a baj a regelésnél,hogy az e-mail címem használatban volt! :D Azt sem értettem hogyan fordulhat elő! Angolul meg nem biztos h ezt érthetően meg tudtam volna fogalmazni,így ráhagytam...

Tegnap kérdeztem rá az ügyfélszolgálatnál! És azt mondták ha kártyával, vagy utalással vagy abaqoos-al fizettek be, akkor csak bankszámlára utalhatom. nagyon megörültem neki, csak ha 28 napon belül 2x akarsz utalni, akkor már nem kis pénzt számítanak fel! :D

Idézetet írta: Canesten Dátum november 26, 2012, 14:10:36
Tegnap kérdeztem rá az ügyfélszolgálatnál! És azt mondták ha kártyával, vagy utalással vagy abaqoos-al fizettek be, akkor csak bankszámlára utalhatom. nagyon megörültem neki, csak ha 28 napon belül 2x akarsz utalni, akkor már nem kis pénzt számítanak fel! :D
Csak én ezen aggódok,amit a főoldalon találtam  "nemzetközi átutaláskor: 0,20 %, de minimum 2 500 Ft, maximum 12 000 Ft. Mindez egyetlen átutalásra."
Ha nem OTP-s vagy,akkor ok! :)


Idézetet írta: Zsoca Dátum november 26, 2012, 09:52:35
Nagyon szuper! Most kaptam új Mastercard kártyát... :( Eddig semmi gond nem volt a kifizetésekkel,mert Visa volt!
Köszönöm a segítséget!

Nem kellett volna elfogadnod azt a Mastercardot ,egyszer nekem is olyat küldtek ,én meg bementem reklamálni hogy nem jött meg a Visakártyám ,két hét múlva már meg is volt az új Visám :)
(Amíg nincs beregisztrálva az új kártya addig nem vonhatják le a kártyadíjat ,és mondhatod hogy nem hozta a postás)

Zsoca: Megkérdeztem az ügyfélszolgálatot és azt mondták az utalás teljesen ingyenes, 1x lehet díjmentesen utalni 28 napon belül! :)

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 26, 2012, 17:36:07
Nem kellett volna elfogadnod azt a Mastercardot ,egyszer nekem is olyat küldtek ,én meg bementem reklamálni hogy nem jött meg a Visakártyám ,két hét múlva már meg is volt az új Visám :)
(Amíg nincs beregisztrálva az új kártya addig nem vonhatják le a kártyadíjat ,és mondhatod hogy nem hozta a postás)
Ezt nem mertem volna bevállalni! :) De majd intézek vmit!

Idézetet írta: Canesten Dátum november 26, 2012, 21:27:41
Zsoca: Megkérdeztem az ügyfélszolgálatot és azt mondták az utalás teljesen ingyenes, 1x lehet díjmentesen utalni 28 napon belül! :)
Az nagyon szuper! Köszi!  8)

Reggel megkaptam az utalást Otp-s számlámra, annyit kaptam amennyi a kifizetésben áll, szóval nem számítottak fel díjat! :)

Idézetet írta: Canesten Dátum november 27, 2012, 10:35:45
Reggel megkaptam az utalást Otp-s számlámra, annyit kaptam amennyi a kifizetésben áll, szóval nem számítottak fel díjat! :)
Mennyi ideig tartott a kiutalás?

Csütörtök délelőtt kértem a kifizetést, és kedden kaptam meg! :)