bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában


Kőszi cipolla! remélem jowáirják!!

Moneybookers-re lehet kifizetést kérni 1 hónapon belül 2x anélkül hogy ne vonnának le valamennyi összeget ?

Idézetet írta: Blasi Dátum január 14, 2013, 08:44:43
Moneybookers-re lehet kifizetést kérni 1 hónapon belül 2x anélkül hogy ne vonnának le valamennyi összeget ?

Azt írják az díjmentes, nekem ebből az jön le, hogy mindig.

Idézetet írta: Blasi Dátum január 14, 2013, 08:44:43
Moneybookers-re lehet kifizetést kérni 1 hónapon belül 2x anélkül hogy ne vonnának le valamennyi összeget ?
igen. 50-szer is akár

Kapott ma valaki bònuszos e-mailt???


Akkor az korrekt,mert èn elèg sokat fizezzem be oda az előző héten,és nem küldtek.Majdem 4 kilòt forgattam meg,és 1kilòt fizettem be.Elég nevetségesen kezelik ott mostanàban a dolgokat....

Idézetet írta: szalist Dátum január 16, 2013, 20:21:21
Akkor az korrekt,mert èn elèg sokat fizezzem be oda az előző héten,és nem küldtek.Majdem 4 kilòt forgattam meg,és 1kilòt fizettem be.Elég nevetségesen kezelik ott mostanàban a dolgokat....

Szerintem nem nevetséges.
És mivel senki nem tudja mi alapján számolják a bónuszt, így elég nehéz véleményezni, hogy ennyi után jár-e vagy nem.

De tedd a szívedre a kezed,fordìtott helyzetben te is nevetségesnek tartanád.Nem tartom korrektnek,hogy màr több éve ott fogadok,folyamatosan fizetek be,eddig mindig küldtek,de màr egy ideje nem.Nemtudom mi vàltozot azòta,de kicsit dühít.

Folyamatosan küldik, nem csak egy adott időpontig.

Èn eddig màr 1 éve csak szerdànként kaptam

Idézetet írta: szalist Dátum január 16, 2013, 20:40:02
Èn eddig màr 1 éve csak szerdànként kaptam

De még van idő a szerdából. Én például legutóbb 21:32-kor kaptam meg.

Én amikor kapok, akkor csütörtökön szoktam.Általában havonta 1x, nagyon ritkán 2x kapok. Pedig általában én is havonta 2-300 000 forintot átforgatok. Úgy vagyok vele, ha adnak örülök , de ha nem kapok az sem zavar. Régebben hetente kaptam 500-1500 között.Mostanában 1500 szoktam kapni.Általában akkor kapok, ha kiveszek nagyobb összeget, vagy nagy összeget bukok.

Én már lemondtam ròla

De engem zavar,mert tolhatnám máshova is,ahol viszont egyéb plusz juttatást kapok,mást ne mondjak pl sportingbet,én mégis szinte mindig ide fizetek be,eddig főleg ezért,de ezek után elgondolkozok más irodán is...