bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum január 23, 2013, 17:58:13
Gratulálok.Én kb 1 óra múlva kiveszem az összes pénzem...
Egy ideig én is idegeltem ezen,de mivel próbáltam sok más irodát is,elkönyveltem hogy a választék és az oddsok bőven kárpótolnak a nevetésges bónuszokért cserébe..
nem olyan nagy összeget adnak a feltett pénzedhez képest! Nem érdemes karaktert sem pazarolni rá!

Nekem mióta € számlám van sose küldenek búnuszt..


Csaba J becsatlakozott a beszélgetésbe.
Az Ön chatpartnere Csaba J
Csaba J Üdvözöljük az Élő chaten. Miben segíthetek?
Zoltán Üdv! az lenne a kérdlsem, hogy mióta € valutanemű számlám van mértnem kapok sosem ingyen fogadást ?
Zoltán Ft ba volt a számlám általában 500Ft ért kaptam, ha fogadtam 40-50 ezerért
Zoltán de elmult 4 hónapba pedig semmi, pedig fogadtam vagy a hónapban is 300€ ért biztosan..
Csaba J Bónuszokkal foglalkozó részlegünk folyamatosan vizsgálja ügyfeleink számláit. Amint jogosult lesz egy újabb bónuszra, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot e-mailben és webüzeneten keresztül.
Csaba J Segíthetek még valamiben?
Zoltán Már elnézést, de tudom, hogy ezt a sablon szöveget kell beírnia, de ha megnézi, hogy mikor legutolkjárakaptam, és azóta mennyiért fogadtam, és mennyit küldtek, sok idő telt el
és legalébb 100 ezerért fogadtam..
Csaba J A fogadásit, valamint a befizetéseit a Történet menüben tudja megnézni.
Zoltán Szóval ezt nem értem, és majdnem minden ismerősömnek küldtek, nekem emg mar vagy 3 -4 hónapja nem.
Csaba J Mint mondtam, a bónuszokkal foglalkozó részlegünk folyamatosan vizsgálja ügyfeleink számláit.
Csaba J Nem mi döntünk az ügyben.
Csaba J Amint jogosult lesz egy újabb bónuszra, azonnal felvesszük Önnel a kapcsolatot e-mailben és webüzeneten keresztül.
Csaba J Szüksége van ez ügyben további segítségre?
Zoltán Jó csak szerintem már rég járt volna, biztos elfeljtettek vagy valami, de örülnék azért ha szolna ennek a részlegnek. Köszönöm szépen, további szép napot!
Csaba J Köszönjük, hogy igénybe vette Élő chat szolgáltatásunkat.
Csaba J További szép napot kívánok.
Csaba J kilépett a beszélgetésből!


;D ;D Enyhán szólva le lettem pattintva..

Idézetet írta: davixxx Dátum január 23, 2013, 18:55:55

Csaba J A fogadásit, valamint a befizetéseit a Történet menüben tudja megnézni.


Ez nagyon nagy  :D

Egy kérdésem lenne a témában, tudja valaki, mennyi a maximum összeg, amit hűségbónusz néven adnak?

Idézetet írta: BvB_09 Dátum január 23, 2013, 19:09:01
Ez nagyon nagy  :D

Be akartam ide illeszteni egy ''you dont say'' fejet, de nem akartam bunkó lenni.. ::) Pedig a köcsögök tényleg nagyon rég óta nem küldtek... Egászen pontosan Októberben küldtek utoljára, azóta pedig fogadtam 1-2x.....

Nem az ügyfélszolgálatos/ live chates kolléga dönt a bónuszról, ami nem ingyen fogadés, hanem hűségbónusz.. Felesleges náluk reklamálni, vagy akár érdeklődni, mert ők szart sem tudnak a kiosztás menetéről.

Korábban már leírtam egy valószínűsíthető sémát arra, mikor ki kap..
Minél többet, minél gyakrabban, minél nagyobb oddsokon, kötésben játszol annál valószínűbb hogy kapsz..Ezt az esélyt növeli valószínűleg egy cashout, vagy nagyobb bukó széria.
Hogy értsd: te 0-500Euró között forgatsz akkor bekerülsz az A kalapba,de én 2000ért játszok és magasabb oddson. Én a C kalapba kerülök. Az A kalapban lévők közül, hasamra ütök, minden 5.ember kap egy kisebb összeget, a C kalapban lévők közül meg minden harmadik de nagyobbat mint az A.

Amúgy 300Euró forgalom szerintem nem elég állandó bónuszra..Én volt hogy 1000Euró forgattam hetente átlag 1,80as oddsokon,de nem kaptam mindig.

Szóval nem kell rinyálni a bónusz miatt, ha kapsz örülj, ha meg nem akkor meg nincs miért szemrehányást tenni. Bwinen még ennyit sem adnak.

Egészen pontosan 857€, és -40€ buktam.. ;D mondhatni szép..

am csak kicsit szivesen liveoztam volna, azért probaltam meg, hátha... :D

Idézetet írta: tomiszi Dátum január 23, 2013, 19:11:00
Egy kérdésem lenne a témában, tudja valaki, mennyi a maximum összeg, amit hűségbónusz néven adnak?

Szerintem most 3.000 Ft a legmagasabb bónusz.
Múlt évben 5.000 Ft-ot kaptam rendszeresen, de mostanában "csak" a 3.000-et küldik, pedig nem változtak a fogadási szokásaim, és azt se gondolom, hogy nagyobb összeggel kéne játszanom.
Ennek a 3.000-nek is nagyon örülök, mert ez az éves 52 hét alatt 156.000.- Ft-os bevételt hoz, amiért "semmit nem kell csináljak", mert bónusz nélkül is ugyanúgy fogadnék.
Szóval imádom a Bet365-öt.
(Ellenben az előző oldalon agyondicsért, ugyanakkor roppant kicsinyes Sportigbetet rühellem. De hát ugye kinek a pap, kinek a papné... :)  )

Sziasztok!

Valaki megtudná mondani mennyi a minimum kifizetés?

az attól függ, mire kéred?

Banki átutalás lenne.


És kártyára hogy tudnám kikérni a pénzt? (Azzal is fizettem be) Mert kifizetésnél a bankiátutalás jön be, ezt hol tudom megváltoztatni?

VALAKI MEG TUDNÁM MONDANI, hogy bet365ön amikor a fogadási történetemet nézem, pl. a legutóbbi szelvényemet, akkor mi az az oszlop, aminek "Gy/h feltételek" a neve? Általában azt írja, hogy "Egyik sem" ...