bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Üdv Mindenkinek,
az imént történt egy olyan hogy a Bologna meccsre raktam egy nagyobb összeget majd a 93.percben persze hogy egyenlített a Torino..de a számlámon mégis jóváírták és a lezárt fogadásomban is úgy áll hogy nyertem a fogadást:)
ilyenkor mi van?:D gyorsan ki is kértem a felét...utólag foglalkoznak vele vagy megkapom a pénzt?Köszönöm

majd rájönnek mert azok reklamálnak akik xet raktak, és visszaveszik a nyereményt.. és ezt szépen ráterhelik a számládra, vagyis akár mínuszban is lehetsz.

Idézetet írta: Rdinhoo10 Dátum április 06, 2013, 23:33:05
Üdv Mindenkinek,
az imént történt egy olyan hogy a Bologna meccsre raktam egy nagyobb összeget majd a 93.percben persze hogy egyenlített a Torino..de a számlámon mégis jóváírták és a lezárt fogadásomban is úgy áll hogy nyertem a fogadást:)
ilyenkor mi van?:D gyorsan ki is kértem a felét...utólag foglalkoznak vele vagy megkapom a pénzt?Köszönöm
Nekem sportingbeten volt ilyen, én feltettem a "nyereményt" egy újabb fogadásra, és később rámterhelték. Tehát simán mínuszba vágtak a számlámat, a te esetedben azt is el tudom képzelni, hogy törlik a kifizetésedet.

Hlavackova/Huber - Mladenovic/Safarova meccsen lehet fogadni jelenlegi játék nyertesére is. Tartsák meg jó szokásukat. Kezdődhet a fosztás.  8)

Üdv!

Nemrég regisztráltam a Bet365-re, játszottam párat, majd sikeresen végigmentem az ügyfélazonosító folyamaton is. Gondoltam tesztelésképp kérek egy kis összegű kifizetést, de azt írja, hogy a minimum az 14.000Ft... Bankkártyáról fizettem be, megforgattam stb. Nem nagyon értek hozzá, de súgóban az áll, hogy a bankkártyás kifizetésnél 2000 a min.
Én nézek be valamit vagy most mivan?:S:D

Idézetet írta: ColoOne Dátum április 09, 2013, 19:15:46
Üdv!

Nemrég regisztráltam a Bet365-re, játszottam párat, majd sikeresen végigmentem az ügyfélazonosító folyamaton is. Gondoltam tesztelésképp kérek egy kis összegű kifizetést, de azt írja, hogy a minimum az 14.000Ft... Bankkártyáról fizettem be, megforgattam stb. Nem nagyon értek hozzá, de súgóban az áll, hogy a bankkártyás kifizetésnél 2000 a min.
Én nézek be valamit vagy most mivan?:S:D

Gondolom Mastercard kártyád van és ezért csak számlára tudod kikerni.

Idézetet írta: ColoOne Dátum április 09, 2013, 19:15:46
Üdv!

Nemrég regisztráltam a Bet365-re, játszottam párat, majd sikeresen végigmentem az ügyfélazonosító folyamaton is. Gondoltam tesztelésképp kérek egy kis összegű kifizetést, de azt írja, hogy a minimum az 14.000Ft... Bankkártyáról fizettem be, megforgattam stb. Nem nagyon értek hozzá, de súgóban az áll, hogy a bankkártyás kifizetésnél 2000 a min.
Én nézek be valamit vagy most mivan?:S:D
Szia!
Gondolom kérted a 15ezres bónuszt és még nem forgattad ki és csak a befizetett összeget veheted ki.

Valóban Mastercardom van, szóval úgynézki megvan probléma, mert (még?) nem igényletem bónuszt. Akkor nagyon bele kell húznom, hogy elérjem azt a 14ezres határt..
(Pozzato amúgy grat a kosárlabda topicban lévő hozzászólásaidhoz, nézegetem egy pár hete az NBAset és élvezet olvasni!:D)

Idézetet írta: andriska24 Dátum április 07, 2013, 17:39:43
Hlavackova/Huber - Mladenovic/Safarova meccsen lehet fogadni jelenlegi játék nyertesére is. Tartsák meg jó szokásukat. Kezdődhet a fosztás.  8)

Ez melyik fogadási típus és mitől fosztás? :D

Azért mert elég jó szorzók vannak arra amelyik csak 1 labdára ég..

Sziasztok, egy olyan kérdésem lenne, hogy van számlám bet365-ön és igényeltem a bónuszt is. Ezt ki is pörgettem. Viszont barátnőm is szeretne beregisztrálni, és igényelni a bónuszt. Na már most az a bökkenő, hogy néha az ő IP címén is szoktam bejelentkezni. Ezt mennyire veszik szigorúan, szerintetek tudja igényelni a bónuszt? Természetesen a lakhelyünk nem egyezik.

egy bónusz jár háztartásonként/számítógépenként/IP-ként stb... Szóval elvileg nem lehet. Hogy mennyire veszik komolyan? Ez egy jó kérdés. Tény, hogy nem olyanok mint a bah, ami a zárolást illeti, de hallottam hogy baszakodnak a bónusszal. Szerintem, használja ki a barátnőd a bónuszt,de addig ne lépj be tőle magadhoz, majd ha megforgatta és kivette a pénzt, majd újra befizet akkor már nyugodtan..

Sziasztok!

Kaptam levelet hűségbónuszról (1500 HUF).
Az emailben ezt írta az iroda:
IdézetNe feledje, befizetésének és bónuszának együttes összegét a kifizetés előtt háromszor kell megforgatnia.
Az bet365.com-on az akció igénylése menüpont alatt a részvételi feltételeknél meg ezt:
IdézetA bónuszt háromszor kell megjátszania a kifizetést megelőzően.

Nekem kicsit abszurd lenne, ha utólag "bónuszolnák" a befizetésemet...
Tud valaki fixet mondani, melyik érvényes ezek közül valójában?


Köszi. Igazad volt, most már látom is  :)