bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


de nem volt 7000 Ft. megjátszható pénzed!
Írja is az oldal a kezdőbónusznál:
"Hogy bónuszával fogadhasson, egyszerűen játssza meg befizetésének összegét egyszer a kívánt sportokon és piacokon. Befizetését és bónuszát háromszor kell megjátszania a kifizetés előtt. "

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum április 17, 2013, 15:46:32
de nem volt 7000 Ft. megjátszható pénzed!
Írja is az oldal a kezdőbónusznál:
"Hogy bónuszával fogadhasson, egyszerűen játssza meg befizetésének összegét egyszer a kívánt sportokon és piacokon. Befizetését és bónuszát háromszor kell megjátszania a kifizetés előtt. "

Értem már köszi a segítséget.

Mindenesetre elég érdekes, én eddig 3 alkalommal kaptam ugyanilyen feltételekkel bónuszt ennél az irodánál, és egy alkalommal sem volt emlékeim szerint meg a pont 15 eft-os határ, sőt! Előttem viszont már elhangzott a megoldás, valószínűleg amiatt nem engedték. Sok sikert!

Meg kellett volna tenni a kombidat előbb 5.000 Ft-tal, aztán felszabadul a bónusz, és ugyanazt a kombit 2.000 Ft-tal.
Akkor annyit nyertél volna, amennyit terveztél.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 17, 2013, 19:11:10
Meg kellett volna tenni a kombidat előbb 5.000 Ft-tal, aztán felszabadul a bónusz, és ugyanazt a kombit 2.000 Ft-tal.
Akkor annyit nyertél volna, amennyit terveztél.

Ha tudtam (figyeltem) volna, hogy, így van akkor is lett volna nyeremény, de inkább nem fogadtam.

Még egy kérdésem lenne.

A családommal minden második hétvégét a nagyszülőknél töltjük.
Pl.
első hétvége itthon
második hétvége Mutter
harmadik hétvége itthon
negyedik hétvége Anyós

A kérdésem hogy nem probléma-e a fogadó irodánál hogy én 3 IP címről szeretnék játszani?

Idézetet írta: focitomi Dátum április 17, 2013, 20:10:50

A kérdésem hogy nem probléma-e a fogadó irodánál hogy én 3 IP címről szeretnék játszani?


Nekem eddig nem volt gondom, pedig akár naponta többször is cserélek IP címet, ha egy adott letöltés megkívánja. Az csúnya lenne, ha ez problémát okozna, ha már a többségnek dinamikus IP címe van (magyarul elég egy áramszünet is ahhoz, hogy a router új IP-t kérjen).

Nem probléma. Bónuszoknál figyelik csak az IP cimeket, hogy egy személy ne igényeljen többször bónuszt. Azonkivül beléphetsz és játszhatsz bármilyen IP-ről.

Csodálatos egy iroda... Ismét sikerült megszívatniuk. 11:15-kor kezdődött a Philippine Air Force v Manila Nomads FC fülöp-szigeteki labdarúgó mérkőzés. A harmadik percben büntetőt jeleztek, majd az 5 vagy 6. percben ismét. Mindkettő bement, ezzel 2-0. Tettem egy 3.5 felettet az első félidőre, majd röviddel ezek  után törölték a másik gólt. Mentem élő chatre, ahol Attila volt olyan 'kedves', hogy rögtön a biztonsági számomat kérte, meg a fogadás referenciaszámát, de hogy mi bajom, azt nem kérdezte, de még időm sem volt leírni. Bemásolgatott a szabályzatból egy-két idevágó részt (nem vállalnak felelősséget,a feldolgozás egy órát igénybe vehet, hivatalos eredmény alapján lesz feldolgozva a fogadásom), meg hogy a fogadás már függőben van. Igazából az érdekelt volna, hogy törlik-e vagy javítják, mert ha nem akkor teszek újat, de semmilyen rendes válasz írására nem volt képes...

A félidő 1-0 lett, szóval bukta, de  az ügyfélszolgálatot szerettem volna dicsérni. Lassan kezdem azt hinni, hogy nem is emberrel beszélek.

A fogadás maradt, bezzeg fordított esetben már írnak is, hogy beszoptad...


Idézetet írta: BvB_09 Dátum április 18, 2013, 12:20:28
Csodálatos egy iroda... Ismét sikerült megszívatniuk. 11:15-kor kezdődött a Philippine Air Force v Manila Nomads FC fülöp-szigeteki labdarúgó mérkőzés. A harmadik percben büntetőt jeleztek, majd az 5 vagy 6. percben ismét. Mindkettő bement, ezzel 2-0. Tettem egy 3.5 felettet az első félidőre, majd röviddel ezek  után törölték a másik gólt. Mentem élő chatre, ahol Attila volt olyan 'kedves', hogy rögtön a biztonsági számomat kérte, meg a fogadás referenciaszámát, de hogy mi bajom, azt nem kérdezte, de még időm sem volt leírni. Bemásolgatott a szabályzatból egy-két idevágó részt (nem vállalnak felelősséget,a feldolgozás egy órát igénybe vehet, hivatalos eredmény alapján lesz feldolgozva a fogadásom), meg hogy a fogadás már függőben van. Igazából az érdekelt volna, hogy törlik-e vagy javítják, mert ha nem akkor teszek újat, de semmilyen rendes válasz írására nem volt képes...

A félidő 1-0 lett, szóval bukta, de  az ügyfélszolgálatot szerettem volna dicsérni. Lassan kezdem azt hinni, hogy nem is emberrel beszélek.

A fogadás maradt, bezzeg fordított esetben már írnak is, hogy beszoptad...
Az angol ügyfélszolgálat törölte volna, nyomjátok csak a magyar droidokkal, szopassátok magatokat, leírtam már nyolcszor, hogy teljesen használhatatlanok.

Nálam most telt be a pohár ennél az irodánál :)

Ami a női kézi kínálatukat illeti, az méltatlan a "világ legjobb fogadóirodája" cím nyerteséhez!
A világ legjobb női kézilabda ligái erősorrendben:
1. Dánia, 2. Magyarország, 3. Oroszország. Oroszból kb negyedévente egy meccset kínálnak, magyarból ha könyörgök nekik, hogy kellene piacokat nyitni, akkor talán minden második fordulóból, de akkor is mérkőzések előtt nem sokkal, Dániából a kínálat még jó, de pl a mai Aalborg-Ringkobingre sem adnak oddsokat. Arról nem is beszélek, hogy Romániból is igen ritkán lehet fogadni. Direkt szóltam nekik tegnap, h nyissanak piacokat!

A női német kupa négyesdöntőre sem lehet fogadni:) Szép :)
Szóval inkább csak lehessen fogadni még Bwinen, mert az az iroda legalább ér annyit, mint ez...

 helo
lehet ugyanarra többször is fogadni? mennyi szokott lenni a maximum amit fel lehet rakni /mondjuk egy forma1-nél 20-as szorzónál/?


Idézetet írta: zigi Dátum április 22, 2013, 13:24:45
helo
lehet ugyanarra többször is fogadni? mennyi szokott lenni a maximum amit fel lehet rakni /mondjuk egy forma1-nél 20-as szorzónál/?

Persze rakhatsz többször is ugyanarra, hogy mennyi a maximum az változó, de ha kijelölöd az eseményt és a tét alatt ráklikkelsz a max tét feliratra, akkor kiírja neked.

kösz, és még valami
Kaptam egy emailt, hogy az útlevelem vagy a személyi igazolványom képét küldjem el /ha jól emlékszem mert törlődött a levél/, ugyanakkor az oldalon azt kérik írjam be az útlevélszámom amit megtettem, kérjek telefonos visszahívást- kértrem, és postai azonosítót is kértem állítólag 4-5 napon belül megérkezik.
Igazából mi fog történni? Kell küldenem fényképet a személyimről a postai azonosítás és a telefon Mo-n nem működik?

Be kell scannelni a személyid vagy az útleveled és elküldenki a megadott email címre.
Miután ezt megtetted kérsz visszahívást ők felhívnak megkérdezik a felhasználói adataidat te elmondod elküldted nekik a bescannelt dolgaid akkor azt mondják majd kapsz a központtól egy email-t amiben megerősítik hogy elfogadták az igazolásodat és onnantól kezdve azt tudsz csinálni amit szeretnél.