bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: sleve Dátum június 22, 2013, 21:33:08
A felmondással télleg érdemes megvárni vagy ha annyira jól működik ki kell költözni külföldre :D
Minek kiköltözni?


Idézetet írta: sleve Dátum június 23, 2013, 08:41:23
Ha itthon ellehetetlenítik.
Emiatt nem kell kiköltözni

Idézetet írta: georgeboyd Dátum június 23, 2013, 09:40:10
Emiatt nem kell kiköltözni

Majd kiderül.
Mindenesetre így kapásból tudnék vagy egy tucatnyi más okot is...  :)
A színvonalasabb egészségügyi ellátástól a jogbiztonságig...
Ha az állam "elszedheti" a magánnyugdíj-pénztári vagyonodat, ha visszamenőleges hatállyal alkothat törvényeket vagy ha ellehetetlenítheti a boltod működését azzal, hogy létrehoz 5000 új dohányboltot, akkor ez azt mutatja, hogy ebben az országban megtakarítani és vállalkozni is igen kockázatos, miközben pont ezek a dolgok vihetnek előre minket. (a tanulás mellett ugye, amire most szintén tudnék érvet, hogy miért lenne jobb a gyermekeimnek, ha nem itthon szereznének felsőfokú végzettséget...  ;)  )

Sajnos a napokban elég rendesen lekorlátozott a Bet365 (másfél hónap!), talán egy kicsit sokat használtam. :)
Megfordult a fejemben, hogy új géppel vagy új ID, IP, MAC és egyebekkel regisztrálnék, már csak egy valamit nem tudok. A cég azt is nehezményezi, ha ugyanarról a Skrill számlámról fizetek be az új irodához? Ezt használom a lekorlátozott számlámhoz, nyilván előtte kiüríteném az irodát a régi reggel.
Gondolom kiszúrják, hogy ezt a Skrill számlát már használták egy másik számlához, van valakinek tapasztalata mit lép ilyenkor a BET365?

Idézetet írta: beerka Dátum június 23, 2013, 21:01:32
Sajnos a napokban elég rendesen lekorlátozott a Bet365 (másfél hónap!), talán egy kicsit sokat használtam. :)
Megfordult a fejemben, hogy új géppel vagy új ID, IP, MAC és egyebekkel regisztrálnék, már csak egy valamit nem tudok. A cég azt is nehezményezi, ha ugyanarról a Skrill számlámról fizetek be az új irodához? Ezt használom a lekorlátozott számlámhoz, nyilván előtte kiüríteném az irodát a régi reggel.
Gondolom kiszúrják, hogy ezt a Skrill számlát már használták egy másik számlához, van valakinek tapasztalata mit lép ilyenkor a BET365?

Legkésőbb a kifizetésnél gondod lehet ebből, csak oda akarnak majd kifizetni, ahonnan befizettél és amely számla a neveden van.
Ha ugye más nevében regisztrálsz, akkor már gond van...
Inkább csinálj egy másik skrillt "rendesen" másnak!
Én a fogadást sem kezdeném el durván, nyisd meg, várj pár hetet, aztán fizess be, lassan forgasd ki a bónuszt, mert ahogy én tapasztaltam és hallottam kollégáktól, az új számlákkal kevésbé toleránsak.

Köszönöm a választ.
Egyébként két, más nevén lévő Skrill számla között lehet utalgatni?

Igen lehet. Bármely skrill számláról bármelyik másikra lehet utalni.

Tehát ha jól értem, a haverom nevére nyitok Skrill szánlát, ezt regisztrálom be egy új irodánál, amit ugyancsak a haverom nevére nyitottam, majd az én meglévő Skrill számlámról utalok pénzt a másik Skrill-re, és az esetleges nyereményt visszautalom a saját számlámra. Így nem kell bankszámlát vagy kártyát engedélyeztetni (mivel nincs másik).(?)

Idézetet írta: beerka Dátum június 24, 2013, 13:52:37
Tehát ha jól értem, a haverom nevére nyitok Skrill szánlát, ezt regisztrálom be egy új irodánál, amit ugyancsak a haverom nevére nyitottam, majd az én meglévő Skrill számlámról utalok pénzt a másik Skrill-re, és az esetleges nyereményt visszautalom a saját számlámra. Így nem kell bankszámlát vagy kártyát engedélyeztetni (mivel nincs másik).(?)

Igen, viszont mielőtt elkezdenél utalgatni a Skrill számlák között, csináljátok végig az azonosítási folyamatot a Skrillnél!
Én a számlát is a haver gépéről nyitnám meg, elővigyázatosságból...
(vagy arról a gépről, amihez az új bet365 számlát is szánod)

Köszönöm, itt már van tapasztalatom, több mint 2 hét után rájuk kellett telefonálnom, ugyan oldják már fel a kimenő utalás zárat. Addig nem válaszoltak egy levélre sem, a telefon után fél óra múlva jött a mail, mehet a pénz lehívás!

Az mi hogy a bet 365 nem engedi hogy élőben nézzek egy meccset mert nincs pénz a fogadószámlámon ???? Nem telt el egy hónap az utolsó befizetésem óta mekkora retkek

Érdemes emiatt egy pár fillért mindig fenn hagyni. ;)

Ja :D 1 forintért má nézhetem a meccset :D

Csak nálam szarakszik az oldal kb negyedórája?  1 percenként befagy, meg mire betölti újra az oldalt ha frissítek az is 1perc kb..  :bash: