bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Idézetet írta: LanMaffia Dátum július 01, 2013, 07:43:10
Ez meglepő, és igencsak következetlen szerintem, ha máshol irányadóként kezelik a FIFA vagy a FIA döntéseit, itt pedig nem. Kíváncsi vagyok a válaszukra :)

Mindig az aktuális iroda szabálya az érvényes, s nem egyéb szervezetek törvényei, hacsak ezt nem írják a szabályzatba.

Teljesen korrektül dolgozták fel a tipped.

Pont ez volt a tavalyi EB-n is.

A szorzókat biztosan a saját szabályzatukból kiindulva kalkulálták, tehát igazuk van, de ilyen esetben azért én is mentem volna egy kört az ügyfélszolgálatnál.  :)
Bár a tapasztalatok alapján inkább az angol nyelvűnek kell írni, ha egy döntés megváltoztatásában reménykedünk...

Tegnap este felhívtak, és mivel ilyen hűséges fogadó (és vesztő :D ) vagyok, jóváírták az egészet. Mondták hogy egyszeri és utolsó alkalom, és hogy legközelebb ha nem vagyok biztos benne, készséggel segítenek, akár telefonon is, végigvezetnek a tippelési lehetőségeken. Rendesek :)

Sziasztok!

A napokban lekorlátozta a fogadásaimat a bet365. Ez a korlátozás végleges? Szerintetek a saját gépemről játszhatok ismerősöm, már régen létrehozott, de nem nagyon használt regisztrációjával gond nélkül? Ha valakivel történt ilyen írjon.
Előre is köszönöm.

Idézetet írta: Django Dátum július 04, 2013, 08:35:42
Sziasztok!

A napokban lekorlátozta a fogadásaimat a bet365. Ez a korlátozás végleges? Szerintetek a saját gépemről játszhatok ismerősöm, már régen létrehozott, de nem nagyon használt regisztrációjával gond nélkül? Ha valakivel történt ilyen írjon.
Előre is köszönöm.

Végleges. Új IP cím, cookie - flash cookie törlés, és akkor játszhatsz ugyanarról a gépről.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 04, 2013, 09:23:05
Végleges. Új IP cím, cookie - flash cookie törlés, és akkor játszhatsz ugyanarról a gépről.

OK. Köszi a választ. De elég a dinamikust megváltoztatni, vagy kell a fizikait is? Mert az akkor alaplapcsere.

Idézetet írta: Django Dátum július 04, 2013, 09:35:48
OK. Köszi a választ. De elég a dinamikust megváltoztatni, vagy kell a fizikait is? Mert az akkor alaplapcsere.

Alaplapcsere nem kell.

Ha bemegyek a netszolgaltatohoz...s kerek uj Ip cimet ( ha nem valtozik meg mikor a modemet ujrainditom) s elkezdenek kerdezoskodni, h miert kell mit erdemes hazudni?  ;D ;D

Szerintem meg nem lehet tudni biztosan, hogy mi alapján korlátoznak. Ha nagy pénzről van szó, akkor több, mint valószínű, hogy van egy "Lista".

Ez érdekes...én elég nagy pénzeket rakok fel sokszor,de sohasem korlátoztak le.....

Idézetet írta: szalist Dátum július 04, 2013, 12:11:38
Ez érdekes...én elég nagy pénzeket rakok fel sokszor,de sohasem korlátoztak le.....

Nem kell sok pénzt felraknod. Elég ha többet nyersz, vagy pár hónapig csak nyeregetsz.

Idézetet írta: Django Dátum július 04, 2013, 13:57:41
Nem kell sok pénzt felraknod. Elég ha többet nyersz, vagy pár hónapig csak nyeregetsz.
Úgy kell csinálni mint tomiszi, naponta több százezret rakott fel, és minden este le is utalta a pénzt... már ha maradt :)
És akkor még ők adtak minden szerdán +10.000ft-ot... :ok:

Idézetet írta: Django Dátum július 04, 2013, 13:57:41
Nem kell sok pénzt felraknod. Elég ha többet nyersz, vagy pár hónapig csak nyeregetsz.
Egyáltalán nem a nyerésen múlik...

Ez érdekelne engem is. Min múlik? Én hallottam olyat, hogy igen komolyan figyelik a megrakott tét nagyságát.

Idézetet írta: LanMaffia Dátum július 04, 2013, 17:25:48
Ez érdekelne engem is. Min múlik? Én hallottam olyat, hogy igen komolyan figyelik a megrakott tét nagyságát.
Ha az aerbitrázsos tippeket rakod, megkúrnak.
Ha ritkán raksz nagy téttel, megkúrnak.
Ha mondjuk folyamatosan Live-ozol napi sok tippel, 10-100K-s összegekkel, akkor nagyon sokat tudsz rakni 24 óra alatt, de ezt nem tartják veszélyesnek, ilyenkor nem kúrnak meg akkor sem, ha sokat nyersz. Nekem a 40-50 számlából csak 2-3-nál van limit, a többit csak belassították. (felemelték az 5,5 másodperces késleltetési időt 12-15 másodpercre)