bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában


Idézetet írta: georgeboyd Dátum július 04, 2013, 18:52:17
Ha ritkán raksz nagy téttel, megkúrnak.
Azért kidobnak mert kis tétbe játszol?  :o Ilyenről még senkitől se hallottam pedig nem egy ismerősöm játszik kis tétben és nem játszik nagyobb téteken....

Szerintem arra gondolt a kolléga, ha 1-5 eurós gamer vagy és egyszer csak raksz vmire 10000 eurót, az nem marad észrevétlen. 

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum július 04, 2013, 18:58:46
Szerintem arra gondolt a kolléga, ha 1-5 eurós gamer vagy és egyszer csak raksz vmire 10000 eurót, az nem marad észrevétlen.
Az lehetséges :ok: Akkor félreértettem.

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 04, 2013, 18:56:19
Azért kidobnak mert kis tétbe játszol?  :o Ilyenről még senkitől se hallottam pedig nem egy ismerősöm játszik kis tétben és nem játszik nagyobb téteken....
Nem ezt írtam. Azt írtam, ha hetente egyszer kétszer odatolsz valami tippre max téttel, akkor nagyon hamar megkúrnak. (ha így se érted, akkor: "kérem kapcsolja ki")

Idézetet írta: georgeboyd Dátum július 04, 2013, 18:52:17
Nekem a 40-50 számlából...

Ez szép nagy szám. Mi vitt rá, hogy ennyi tarts fenn? :)

Idézetet írta: LanMaffia Dátum július 04, 2013, 19:30:34
Ez szép nagy szám. Mi vitt rá, hogy ennyi tarts fenn? :)
A szükség. Nem lehet live-ozni lassú számlával, nagyon nehéz elnyomni ilyenkor egy-egy oddsot, mert mindig bevált.

nálatok is pixelesebbek a streamek mint szoktak? nálam kb. 1 napja jóval rosszabb minőségben jön az összes live stream mint azelőtt  :-\
* lehetséges, hogy nálam van a hiba, de kipróbáltam és a többi fogadóiroda követítései hibátlanok

valaki HELP!  ;D
Fogadtam a mai forma1-es német nagydíj végső győztesére... Gy/h feltételeknél meg oda van írva, hogy
"3 Helyezések
1/5 Szorzó"
Ez pontosan mit jelent? :)

Idézetet írta: pestigabo Dátum július 07, 2013, 13:42:33
valaki HELP!  ;D
Fogadtam a mai forma1-es német nagydíj végső győztesére... Gy/h feltételeknél meg oda van írva, hogy
"3 Helyezések
1/5 Szorzó"
Ez pontosan mit jelent? :)


Ha nem nyer, de az első 3 között végez, akkor a várható nyeremény ötödét fizetik ki szerintem.

Jelenleg a Betfairnél vagyok fent, de tervezem, hogy kiutalom az ott lévő pénzemet, és beregisztrálok a Bet365-höz. A kérdésem a következő lenne:
Ha nagyobb összeget utalok fel hozzájuk (kb. 45.000 Ft-ot), akkor a kezdő bónusznál a megforgatási követelményekbe mi számít bele?
- "A": első befizetés (45.000 Ft.) + kezdő bónusz (15.000 Ft.) x 3 = 180.000 Ft.
- "B": első befizetés bónusszal egyenlő mértéke (15.000 Ft.) + kezdő bónusz (15.000 Ft.) x 3 = 90.000 Ft.

Előre is köszönöm a segítséget!

Idézetet írta: Deszpi Dátum július 08, 2013, 14:18:47
Jelenleg a Betfairnél vagyok fent, de tervezem, hogy kiutalom az ott lévő pénzemet, és beregisztrálok a Bet365-höz. A kérdésem a következő lenne:
Ha nagyobb összeget utalok fel hozzájuk (kb. 45.000 Ft-ot), akkor a kezdő bónusznál a megforgatási követelményekbe mi számít bele?
- "A": első befizetés (45.000 Ft.) + kezdő bónusz (15.000 Ft.) x 3 = 180.000 Ft.
- "B": első befizetés bónusszal egyenlő mértéke (15.000 Ft.) + kezdő bónusz (15.000 Ft.) x 3 = 90.000 Ft.

Előre is köszönöm a segítséget!
B verzió

Idézetet írta: Deszpi Dátum július 08, 2013, 14:18:47
Jelenleg a Betfairnél vagyok fent, de tervezem, hogy kiutalom az ott lévő pénzemet, és beregisztrálok a Bet365-höz. A kérdésem a következő lenne:
Ha nagyobb összeget utalok fel hozzájuk (kb. 45.000 Ft-ot), akkor a kezdő bónusznál a megforgatási követelményekbe mi számít bele?
- "A": első befizetés (45.000 Ft.) + kezdő bónusz (15.000 Ft.) x 3 = 180.000 Ft.
- "B": első befizetés bónusszal egyenlő mértéke (15.000 Ft.) + kezdő bónusz (15.000 Ft.) x 3 = 90.000 Ft.

Előre is köszönöm a segítséget!

Az lenne a logikus, ha csak arra akkora befizetésre vonatkozna a forgatási követelmény, amekkora  a bónusz generálásához kellett, ez viszont nem derül ki egyértelműen a feltételekből.
Mondjuk szerintem ne szívasd magad és elsőre csak annyit fizess be, amennyi a bónuszhoz kell! (azaz 15000-t)
A pénzed többi fele maradhat akár addig a betfairnél is, vagy beszállhatsz egy másik irodához is egy másik kezdőbónuszért, de ha csak a skrilleden vagy a bankszámládon hagyod, azzal is jobban jársz, mint ha "blokkoltatnád" az egész összeget a bónuszforgatás végéig.

Hja és ha végeztél a 15-ös kezdőbónusszal, ne felejtsd el a mobilbónuszt is igénybe venni!  ;)

Idézetet írta: georgeboyd Dátum július 08, 2013, 15:19:11
B verzió

Ok, köszönöm, ez így máris jobban hangzik!  ;)

Idézetet írta: Knapp Dátum július 08, 2013, 15:24:24
Az lenne a logikus, ha csak arra akkora befizetésre vonatkozna a forgatási követelmény, amekkora  a bónusz generálásához kellett, ez viszont nem derül ki egyértelműen a feltételekből.
Mondjuk szerintem ne szívasd magad és elsőre csak annyit fizess be, amennyi a bónuszhoz kell! (azaz 15000-t)
A pénzed többi fele maradhat akár addig a betfairnél is, vagy beszállhatsz egy másik irodához is egy másik kezdőbónuszért, de ha csak a skrilleden vagy a bankszámládon hagyod, azzal is jobban jársz, mint ha "blokkoltatnád" az egész összeget a bónuszforgatás végéig.

Hja és ha végeztél a 15-ös kezdőbónusszal, ne felejtsd el a mobilbónuszt is igénybe venni!  ;)
Én mindig többet fizetek be, ha új számlát indítok, csak a 15 ezerre vonatkozik, 90 ezret kell forgatni.

A mobilbónusz akkor is működik ha számítógépen fogadok a mobil oldalon?