bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában



Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 08, 2013, 08:46:13
Azért papíron előtte számold végig, hogy mi történik egy 6-os, 8-as sikertelen széria esetén, ha 1000 ft-os alaptéttel indítasz...

Ha valóban pár ezer forintból akarsz játszani, akkor 1-200 ft-os téttel kéne kezdened, az pedig nem fog hozni 2000 ft-os profitot.


Aludtam pár napot a dologra és beláttam (érveléseitek hatására), hogy ez a dolog nem is annyira kockázatmentes. A bet365 jobban is tetszik, de kicsit tartok attól, hogy ha onnét pénzre teszek szert, bajba kerülhetek. Itt olvastam egy fórumon, hogy a sportfogadás nem adóköteles, de a póker igen. Ez 2010-es hsz volt ha jól emlékszem. Még most is ez a helyzet? Póker nem érdekel, csak sportfogadásban játszanék.

Idézetet írta: Rmadrid Dátum augusztus 08, 2013, 16:52:48

Aludtam pár napot a dologra és beláttam (érveléseitek hatására), hogy ez a dolog nem is annyira kockázatmentes. A bet365 jobban is tetszik, de kicsit tartok attól, hogy ha onnét pénzre teszek szert, bajba kerülhetek. Itt olvastam egy fórumon, hogy a sportfogadás nem adóköteles, de a póker igen. Ez 2010-es hsz volt ha jól emlékszem. Még most is ez a helyzet? Póker nem érdekel, csak sportfogadásban játszanék.

A sportfogadás is adóköteles elvileg, kivéve, ha 2014-től olyan irodánál játszol, amelyik licencet vásárolt Magyarországon.
Mondjuk szerintem a NAV lepődne meg a legjobban, ha valaki bevallaná azt a jövedelmét, ami nincs is szem előtt... (arra kifejezetten kíváncsi lennék, hogy milyen költségeket fogadnának el a nyereményalap (adóalap) csökkentéséhez... Egy felkészült és bátor könyvelő biztos kihozná nullszaldóra az évet.  :D )

Jelenleg olyan országban élünk, ahol úgy is "bajba kerülhetsz", ha nem csináltál semmit - pl. 3 millió ember nyugdíjszámláját kebelezte be az állam, vagy több ezer működő vállalkozásnak tett keresztbe a dohánypiac újraosztásával illetve a játékgépezés megszüntetésével - így nem nagyon érzek plusz gazdasági kockázatot más vállalkozásokhoz képest a sportfogadásnál sem...
(mentális problémák persze könnyebben előfordulhatnak)

Igazából ráérsz akkor gondolkodni a dolgon, ha van már bevételed a sportfogadásból!
Amíg nincsen hasznod, addig ugye adófizetési kötelezettséged sincs, ha meg van és nyugtalanul alszol ez miatt, még mindig bevallhatod és adózhatsz utána...

Hja, azt pedig már többeknek ajánlottam, hogy a stratégiáját tesztelje mondjuk a tippjátékokban, mivel azok ingyenesek és ha működik, akkor kockázat nélkül kereshet vele néhány ezer forintot.

Sziasztok!
Ma regisztráltam a Bet365-re. Gondoltam befizetek 5ezer forintot, ezzel majd elkezdem tanulgatni a sportfogadást.
Amire gondoltam az a banki átutalás. De, ha jól látom 35ezer a minimum befizetés ennél a módnál.
Van arra más lehetőség, hogy kb. ezt az összeget befizessem?
Nincs semmi különleges bankkártyám, csak egy otp maestro multipont. A hitel/bankártya lehetőségnél próbálják levonni az összeget /kapom az sms értesítést, hogy sikertelen/, de nem sikerül. Átutalni nem akarok 35ezret, azt azért sokallom, csekkel meg nem hiszem, hogy olyan egszerü, mint ahogy én gondolom.
Szóval a fentiek ismeretében van lehetséges módja, hogy 5ezret befizesek?
Köszönöm a válaszokat!
üdv.

Igen, a Skrill segitségével, oda utalással kevesebbet is befizethetsz és utána feltöltheted a bet365-höz.
http://www.sportfogadas.org/cikk-Skrill_(Moneybookers)-68.html

Köszi a gyors választ!
Majd este ránézek mi is ez pontosan.  :ok:

Itt a linkről történő befizetésre (bet365) adnak 200 fontot?

Angoloknak csak és freebet formájában úgy tudom.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 10, 2013, 18:57:03
Angoloknak csak és freebet formájában úgy tudom.
Angoloknak az alap kezdő bónusz is 200 GBP, ami nálunk 15.000 HUF.

#2109 augusztus 10, 2013, 21:51:37, Rmadrid
Valami különöset vettem észre bet365-nél. Nézem az Inter-Real meccset stream-ről, és követem a fogadóirodánál is "élő mérkőzés" formában (tehát nem közvetítésként). A Real szögleteknél ott a kis zöld pályán mindig Inter szögletet ír, Inter szögletnél pedig Real-t. Ugyanígy s veszélyes támadásoknál, szabadrúgásoknál, kirúgásoknál is. A statot azért jól írja. De ezek szerint ennyire nem érdemes figyelni mit írnak oda? Vagy ez csak egyedi eset? )Na most volt egy kapuralövés amit kivételesen jól írt ki, tényleg az Inter lőtt.)
A másik, hogy a stream 2-3 mp-el megelőzi a bet365 idejét. A 2. gól előtt hamar váltottam ablakot, és tudtam volna fogadni ~3.5-üs szorzóval arra, hogy első félidő gólok 1.5 felett.
Ez rendszeresen így van, vagy ez is kivételes mivel ez csak barátságos meccs?

Elvileg 5 mp-et várakoztat, amikor rányomsz a fogadásra, szóval az a 3 másodperc lehet nem fér bele.

Amúgy előfordulnak csúszások. Hamburgi tenisz tornán tudtam például többször is fogadni pontra úgy, hogy már játszották a fogadott pontot, vagy az első szerva nem sikerült.

Akkor érdemes lesz sasolni az ilyen lehetőségeket, hiszen ez is egyfajta surebet lehet. :)

Szerintem kizárt, hogy gólnál előbb tudnánk fogadni, mint ahogy felfüggesztik a piacot.

Idézetet írta: Irtis Dátum augusztus 11, 2013, 15:02:32
Szerintem kizárt, hogy gólnál előbb tudnánk fogadni, mint ahogy felfüggesztik a piacot.
Én már tudtam, be volt írva a tét, és vártam . Ahogy bent volt a labda, ment a fogadás, és megadták ;D
Persze lehet azért mert kis tét volt...

Idézetet írta: Irtis Dátum augusztus 11, 2013, 15:02:32
Szerintem kizárt, hogy gólnál előbb tudnánk fogadni, mint ahogy felfüggesztik a piacot.

Előfordul, de inkább akkor van rá esély, ha más forrásból nézed a meccset. (másik iroda közvetítése, műholdas tv)

Aztán persze lehet, hogy utólag törlik a fogadást, de akkor sem veszítesz rajta.