bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 11, 2013, 16:56:58
Előfordul, de inkább akkor van rá esély, ha más forrásból nézed a meccset. (másik iroda közvetítése, műholdas tv)

Aztán persze lehet, hogy utólag törlik a fogadást, de akkor sem veszítesz rajta.

Biztos vagyok benne, hogy ha ilyen többször előfordul, akkor előbb utóbb a fogadási számlát is zárolják.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum augusztus 11, 2013, 19:39:17
Biztos vagyok benne, hogy ha ilyen többször előfordul, akkor előbb utóbb a fogadási számlát is zárolják.

Persze, ez benne van.
De úgyis lehet ezzel játszani, hogy ne legyen olyan átlátszó a dolog: nem direktbe arra fogadsz, ami már bekövetkezett, hanem egy másik, ebből következő tippet raksz meg, ami "túlélheti" a törlést és nem annyira feltűnő. (pl. a gólnál azt rakod meg, hogy hendivel nyer a csapat. Ha rendeződnek a szorzók, biztos nyereséggel vissza tudsz fogadni. persze ilyenkor is lehet utólagos törlés.)
Az is elképzelhető, hogy a hibavadászat jobban megéri egy zárolással együtt is, mint csak játszogatni az irodánál...
Én mondjuk ragaszkodom a számláimhoz, de van, aki túl tud lépni ezen. ("kilép a testéből" egy zárolás után. hehe)

Régebben nekem a bwinnél volt néhány olyan, hogy kihasználtam az iroda hibáját. Néha nyertem vele, néha törölték, tiltásig nem jutottam el. (most meg ugye milyen jó, hogy van bwin számlám! hehehe)
Egy bizonyos piacon sűrűn hibáztak, de nagyon gyorsnak kellett lenni.

Ehhez időmilliomosnak kell lennie az embernek. Még ha hetente elkapna egy ilyen lehetőséget még az is sok. Várni az alkalmat, hogy bekövetkezzen, úgy hogy nem tudod pontosan még azt se melyik meccset válaszd. Ugyanakkor ha nagyobb téttel rakod előbb utóbb úgy is észreveszik, először csak törlik a fogadásod de pár törölt fogadás után szépen zárolnak és a sok befektettett időnek annyi. Erre nem érdemes játszani mert nem hosszúéletű a dolog egy komolyabb irodánál még ha találsz is ilyen eseményeket. Órabérre is elég szar összeg jönne ki ha csak ezzel fogadnál.

Ezek szerint ha tök véletlen teszek gól előtt összeget over-re vagy , hogy kié lesz a következő gól, akkor azt is törlik? Ez így nem teljesen igazságos.

Én a múltkor úgy jártam, hogy tettem egy fogadást, hogy xy csapat szerez gólt.
Az idő lepörgött, a tét elfogadásra került. Eltelt két másodperc, és gólt szerzett a csapat.
Ezután még a gólt szerez opció nyitva maradt kb 5-10 másodpercig, mikor levették.
Gondoltam milyen szerencsés vagyok, erre jön egy üzenet, hogy törlik a fogadásomat, mert már azután tettem, hogy a fogadás eredménye bekövetkezett.

(A magyar support elhajtott a picsába, az angol jóváírt 15.000 Ft bónuszt, ami töredéke volt a valós nyereményemnek, de legalább adtak valamit)

Idézetet írta: Rmadrid Dátum augusztus 12, 2013, 12:30:21
Ezek szerint ha tök véletlen teszek gól előtt összeget over-re vagy , hogy kié lesz a következő gól, akkor azt is törlik? Ez így nem teljesen igazságos.

Én azért ettől nem aggódnék a helyedben. Elég kicsi a valószínűsége, hogy ilyet tapasztalj.

tegnap például eurosporton már bemondták h Fajdek 81,97-et dobott és még minidg 6-os oddson lehetett megfogni, majd mikor mutatták is h hogy dobta, akkor fagyott le a bet és lett 1,28 az odds.. sima még vissza is lehetett volna védeni Parssal is és kész

Kezdőrúgás bónusz az elérhető ajánlatokban.
15.000 Ft-ig, változó százalékokban (25%-ossal, és 50%-ossal találkoztam eddig)

#2123 augusztus 15, 2013, 11:19:28, ncis88
Befosok, de most komolyan..

1hete befizettem 6k-t, eljátszottam ahogy illik..Most csacsi írt erről a bónuszról, megnéztem volt nekem is egy 25%os..Befizetni nem tudok, erre fogtam lekértem az ajánlatkódot, és beírtam a mezeőbe.. És láss csodát megkaptam a 6000es régi befizetésem 25%át. És mivel azzal fogadgattam és azokkal a fogadásokkal teljesítettem a 3szoros forgatást, így egyből valódi pénz lett a bónuszból.. LOL


A 6000es befizetésem után még volt egy 3000es befizetés is.. Szóval nem értem én ezt az egészet,de nem bánom :)


Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 15, 2013, 11:03:47
Befosok, de most komolyan..

1hete befizettem 6k-t, eljátszottam ahogy illik..Most csacsi írt erről a bónuszról, megnéztem volt nekem is egy 25%os..Befizetni nem tudok, erre fogtam lekértem az ajánlatkódot, és beírtam a mezeőbe.. És láss csodát megkaptam a 6000es régi befizetésem 25%át. És mivel azzal fogadgattam és azokkal a fogadásokkal teljesítettem a 3szoros forgatást, így egyből valódi pénz lett a bónuszból.. LOL


A 6000es befizetésem után még volt egy 3000es befizetés is.. Szóval nem értem én ezt az egészet,de nem bánom :)

Nekem is ugyan ez volt ma reggel.. ;D

Kikérem a pénzt a számláról majd pár óra múlva befizetem? EZ járható út vagy egyenes út a letiltás felé?:)


Azt hittem már semmi nem lesz! :) Sajnos csak 25%-os bónuszt kaptam, de a végeredményen semmit nem változtat, legfeljebb 1-2 fogadással többet kell kötnöm. Érdekesség, hogy "haverom", aki szándékosan pihentette a számláját, eddig semmit nem kapott, míg én, aki rendszeresen fogad náluk, igen.

én is 25%-osat kaptam, de egy hete fizettem be 10 eurot, ha most igényelném akkor jóvá is írnák? vagy inkább fizessek be többet h több legyen a bónusz? :D