bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Idézetet írta: benson Dátum szeptember 15, 2013, 21:53:34
BL és PL meccseken a főbb piacokon 120€ a max. nettó nyeremény fogadásonként (a max tét nyilván az odds függvénye). Német, spanyol, olasz első osztályon ugyanez már csak 60€, és ez gondolom fokozatosan csökken a kevésbé nívós bajnokságok felé haladva. A többi sportnál szintén csak kevesebb lehet ennél. Gondolom fennakadtam a szűrőjükön arbitrázs miatt.
Nálad is van limit, vagy csak a promókból zártak ki?

Nálam nincs limit, csak a promókból zártak ki. Igaz nem is nagyon arboltam eddig. 

Helló azt szeretném megkérdezni hogyha más nevén futó bankártyára szeretnék pénzt kifizetni azt megtehetem?Vagy ha a kifizetésnél az ő neve helyett az én nevem írom be akk ki tudom a pénzt fizetni?És a pénz kifizetése mennyi időt vesz igénybe?

Idézetet írta: Adme13 Dátum szeptember 15, 2013, 23:45:31
Helló azt szeretném megkérdezni hogyha más nevén futó bankártyára szeretnék pénzt kifizetni azt megtehetem?Vagy ha a kifizetésnél az ő neve helyett az én nevem írom be akk ki tudom a pénzt fizetni?És a pénz kifizetése mennyi időt vesz igénybe?
Nem/Nem/0 másodperc, mert lehetetlen.

Értem, és a pénzt csak olyan kártyára fizethetem ki ami hozzá van csatolva a bet365-ös fiókomhoz?

Idézetet írta: Adme13 Dátum szeptember 16, 2013, 06:51:35
Értem, és a pénzt csak olyan kártyára fizethetem ki ami hozzá van csatolva a bet365-ös fiókomhoz?
Arra fizetik ki, amivel befizettél. Semmi másra. De ha nincs kártyád, a Skrill-lel lehet többet variálni, ott át lehet küldeni egymásnak a pénzt.

De úgy értem csak arra a kártyára amelyről befizettem?

Sziasztok.
Az lenne a kérdésem hogy ki vagyok tiltva bet-ről (multi miatt).
Szeretnék egy vpn szervert bérelni és azon keresztül játszani.
A haverom adadait adnám meg és a pénzt MB-ről fizetném be.
A kérdésem az lenne hogy szerintetek ez mennyire járható út hogy vpn-en keresztül játszom illetve hogy ha a kifizetést mb-re kérem akkor is kérnek igazolvány másolatokat?
Köszönöm előre is a válaszokat

Igazolni magad (vagy a megadott adatokat) mindig kell, szóval kell a barátod személyije és igazolni kell majd a lakcímét is..

Én a helyedben csinálnék egy külön mb-et a barátod adataival is, mert elvileg csak olyanról fizethetsz be ami ugyanazon a néven van.

Az hogy VPN-nel működik a dolog, nekem fogalmam sincs, majd jön vki aki jobban ismeri a dolgot és erre válaszol


Idézetet írta: Adme13 Dátum szeptember 16, 2013, 14:00:45
De úgy értem csak arra a kártyára fizethetem ki amelyről befizettem?
Valaki?


Az utóbbi két hétben eléggé pörgött a számlám, mindkétszer jött is a 3 000 Ft hűségbónusz, már 13:00 tájékán. Régebben ha kaptam, akkor mindig csak este jött; van összefüggés?

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 18, 2013, 16:39:03
Az utóbbi két hétben eléggé pörgött a számlám, mindkétszer jött is a 3 000 Ft hűségbónusz, már 13:00 tájékán. Régebben ha kaptam, akkor mindig csak este jött; van összefüggés?

Nincs. Nekem volt hogy csütörtökön küldték.

Ma fogadtam a Besiktas - Galatasaray mérkőzésre, hogy a Galata rúg legalább két gólt. A mérkőzést a 95. percben felfüggesztették, 2-1-es Galata vezetésnél. Miért érvénytelenítették a fogadást? Azt írja a szabályzat, hogy a fogadás érvényes ha a fogadás kimenetele a felfüggesztés előtt már ismert. Tönkretették a kombimat a 18-as oddsal.

Idézetet írta: todika Dátum szeptember 22, 2013, 22:45:35
Ma fogadtam a Besiktas - Galatasaray mérkőzésre, hogy a Galata rúg legalább két gólt. A mérkőzést a 95. percben felfüggesztették, 2-1-es Galata vezetésnél. Miért érvénytelenítették a fogadást? Azt írja a szabályzat, hogy a fogadás érvényes ha a fogadás kimenetele a felfüggesztés előtt már ismert. Tönkretették a kombimat a 18-as oddsal.

Angol chat!