bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában


Sajnos nem tudok angolul :'(

Írtam nekik e-mail-t, ezt a választ küldték.

Thank you for your query regarding the soccer game of Besiktas v Galatasaray.

It has been confirmed that this match was abandoned in the 93rd minute so all bets have currently been settled following our abandonment rule which is as follows:

"Any match abandoned before the completion of 90 minutes play will be void except for those bets the outcome of which has already been determined at the time of abandonment. The market must be fully determined for bets to stand For example, first player to score or time of the first goal bets will stand provided a goal has been scored at the time of abandonment."

For information regarding our full sports rules, go to the bottom of our website and select Terms and Conditions located under Help. From here, click Sports Rules from the left hand side menu.

Following this decision however, all bets have since been set to review by our settlement team. Unfortunately I cannot provide a time frame when this will be completed by however a decision regarding the settlement of any bets placed on this game will be confirmed by tomorrow.

Please accept our apologies for any confusion or inconvenience this has caused you.


Úgy érzem ebből se lesz pénzem. >:(

Rákérdeztem  és kedves Nina azt írta:

Nina E Bets on the match are being reviewed by our settlement team.
Nina E over 1.5 goals would be a winner.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 18, 2013, 16:40:42
Nincs. Nekem volt hogy csütörtökön küldték.
Nekem mindig csütörtök este küldik 22 óra után.még soha nem kaptam hamarabb vagy máskor.
Független attól mennyit fogadok,volt hogy nem is fogadtam mert szünetet tartottam,mégis kaptam.
Valami olyasmit írtak az egyik angol fórumon hogy a legutóbbi befizetésed x időn belül kell lennie,és annak x százaléka lehet maximum a hűségbónusz(kevesebb lehet,attól függ mennyi lovét osztanak le,de több semmiképpen.)

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 23, 2013, 01:30:51
Rákérdeztem  és kedves Nina azt írta:

Nina E Bets on the match are being reviewed by our settlement team.
Nina E over 1.5 goals would be a winner.

Nekem érvénytelenítették. Úgy is csak egy kis apró jött volna, de ez így igazságtalan, mert megvolt a két gól. Onnantól kezdve pedig lényegtelen, hogy később felfüggesztették.

Ügetőversenyekkel szokott valaki szórakozni?A fix helyezés az 1-3at jelöli?Egész jól jönnek a tippek is szerencsére,de lehet csak azért mert fogalmam sincsen mit rakok meg :beerchug:

Üdv!

Kérdésem lenne egy élő ázsiai hendikep fogadással kapcsolatban, ezt játszottam:

(Jelenlegi állás 0-2) Spanyolország - strand  -1.0,-1.5 @ 1.95
a végeredmény 4-2 lett a spanyoloknak és vesztesnek hozták a tippet, miért??

Köszi!

Idézetet írta: mulika2 Dátum szeptember 24, 2013, 08:36:39
Üdv!

Kérdésem lenne egy élő ázsiai hendikep fogadással kapcsolatban, ezt játszottam:

(Jelenlegi állás 0-2) Spanyolország - strand  -1.0,-1.5 @ 1.95
a végeredmény 4-2 lett a spanyoloknak és vesztesnek hozták a tippet, miért??

Köszi!
Ezt az élő asiant szinte mindenki beszopja elsőre, én is beszoptam:-))

A lényeg, a 0-2-höz viszonyítva kell megállapítani az eredményt (tehát onnantól kezdve, amikor rakod...) Onnantól 2-2 lett az eredmény, tehát a  mínuszos hendit buktad. Akkor nyertél volna, ha 4-gyel nyernek a spanyolok, illetve ha 3-mal nyertek volna, akkor a fele tétet visszakaptad volna a -1.0-es hendi miatt.

georgeboyd!

Köszi! Minden világos!  :ok:

Idézetet írta: todika Dátum szeptember 22, 2013, 22:45:35
Ma fogadtam a Besiktas - Galatasaray mérkőzésre, hogy a Galata rúg legalább két gólt. A mérkőzést a 95. percben felfüggesztették, 2-1-es Galata vezetésnél. Miért érvénytelenítették a fogadást? Azt írja a szabályzat, hogy a fogadás érvényes ha a fogadás kimenetele a felfüggesztés előtt már ismert. Tönkretették a kombimat a 18-as oddsal.

Na mára meg nyertesként könyvelték el. Úgy látszik kár volt ilyen hamar lemondani a pénzemről. Most hozzáírták.

Na ugye.. Én mondtam.. :D

Anyád bet365.. semmi hűségbónusz.. Az életemet is megforgattam nálatok, buktam is. Mi kell még, ti köcsögök??

Bet365 -nel hol tudom beállitani, ugy mint a bwin-en is pl, hogy látom az utolsó bejelentkezés idejét?

Idézetet írta: afrikailajos Dátum szeptember 26, 2013, 15:49:54
Bet365 -nel hol tudom beállitani, ugy mint a bwin-en is pl, hogy látom az utolsó bejelentkezés idejét?
Valaki ""segített" bejelentkezni?
:o