bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Még mindig hetente osztogatják a hűségbónuszokat? Az elmúlt két hónapban egyszer-egyszer kaptam, mindig 9-10.-e körül, lehet, hogy átváltottak rá? Mekkora a legnagyobb bónusz, amit lehet kapni?

Idézetet írta: Alk Dátum október 13, 2013, 18:11:00
Még mindig hetente osztogatják a hűségbónuszokat? Az elmúlt két hónapban egyszer-egyszer kaptam, mindig 9-10.-e körül, lehet, hogy átváltottak rá? Mekkora a legnagyobb bónusz, amit lehet kapni?

En minden heten ugyanazon a napon kaptam...de mostanaban leszoktak a jo szokasukrol.
Ha minden igaz Tomiszi 10k forint felett kapott.

Hello :cya:

Lenne pár kérdésem, még teljesen kezdö vagyok a az online sportfogadással kapcsolatban! :D
És a bet365 szeretném kipróbálni!

1.Lehet úgy fogadni sporteseményekre mint a tippmixnél hogy megjátszok pl. 2 kosármeccset és 3 foci meccsett egyben 1 ezer Ft-ért és a szorzók összeadódnak!És ha igen akkor hogy mert nézegettem, próbálgattam (reg nélkül) de nem volt tiszta hogy igen vagy nem!

2.Fogadási pénz feltöltésnél elég ha megadom a bankszámlaszámom (meg a pinkódját) és levonják az összeget amennyivel meg akarom játszani 1 vagy több eseményt?

3.Ha 1500 Ft feltöltök akkor kapok 15 ezret amivel lehet fogadni? :o

Bocs a hülye kérdésekért és a válaszokat elöre köszönöm! :great:

Idézetet írta: betDavid Dátum október 13, 2013, 20:32:17
Hello :cya:

Lenne pár kérdésem, még teljesen kezdö vagyok a az online sportfogadással kapcsolatban! :D
És a bet365 szeretném kipróbálni!

1.Lehet úgy fogadni sporteseményekre mint a tippmixnél hogy megjátszok pl. 2 kosármeccset és 3 foci meccsett egyben 1 ezer Ft-ért és a szorzók összeadódnak!És ha igen akkor hogy mert nézegettem, próbálgattam (reg nélkül) de nem volt tiszta hogy igen vagy nem!

2.Fogadási pénz feltöltésnél elég ha megadom a bankszámlaszámom (meg a pinkódját) és levonják az összeget amennyivel meg akarom játszani 1 vagy több eseményt?

3.Ha 1500 Ft feltöltök akkor kapok 15 ezret amivel lehet fogadni? :o

Bocs a hülye kérdésekért és a válaszokat elöre köszönöm! :great:


1. Igen lehet kombi szelvenyeket rakni
2. bankkartyaszamodat ell megadd, a bankkartan szereplo nevet es a hatuljan levp harom jegyu kodot
3. a feltoltott penzzel egyenlo bonuszt kapsz. 1500 forintert 1500at

Én egyébként nem értem a bet365-öt, az U17 világbajnokságról nincsenek meccsek de a spartak volgográd tartalékcsapatára lehet fogadni  ???

Banki utalásnál van magyarországi bankszámla a bet365-nél? Nekem nem jelenik meg ilyesmi de valószinűleg a cimem miatt. Valaki megnézné nekem?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 17, 2013, 14:21:01
Banki utalásnál van magyarországi bankszámla a bet365-nél? Nekem nem jelenik meg ilyesmi de valószinűleg a cimem miatt. Valaki megnézné nekem?

Nincs.  ;)

Akkor csak hibásan szerepel a Fast Bank Transfer leirásnál Magyarország :( Gondoltam.

Az Earthport tesztelési időszakra vonatkozó beszélgetés fontosabb részlete a chaten. Aki ilyen bunkó az megérdemli hogy írjak egy pár jó szót róla.


Szilard C Addig kérjük legyen türelemmel.
értem egyébként
egy nap szokott lenni az átfutás otp esetében egy munkanap
Szilard C Cégünk Angliában található, és a nemzetközi banki átutalás töb napot is igénybe vehet.
Szilard C Segíthetek még valamiben?
hiába az unibetes kollegája is ezt mondta de akkor is egy munkanap alatt érkezik meg  rendszeresen
Szilard C A kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük. (mire kér elnézést.Mert bemásolta ezt a sablon szöveget ;D)-ezt már csak most teszem hozzá
Szilard C Segíthetek még valamiben?
ő is hülyének nézett
de látom a szolgáltatás szinvonalának építő jellegű hozzászólása
már nem érdekli ÖNt
- előzőleg írta hogy minden építő hozzászólást szívesen fogadnak na bumm sokáig nem tartott
Szilard C Köszönjük, hogy igénybe vette
Élő chat szolgáltatásunkat.
Szilard C További szép estét.Szilard C kilépett a beszélgetésből!

Én csak segíteni akartam hogy mennyi az Earthport átfutási idő erre elküldött a picsába :noway:
ilyet minek raknak ügyfélszolgálatra :-\
Lehet azt hitte szivatom. :laugh:

Ráadásul javasolta hogy menjek másik irodához ha ott van már ez az Earthport :o ;D

Annyira nem hat meg a dolog,de a chattel gond nem nagyon volt eddig....
élő fogadásba meg verhetetlen.Csak nehogy rászokjanak :ok:

Húúúúú, de megmondtad neki, azta...  :noway:

Idézetet írta: Tigris Dátum október 21, 2013, 20:32:49
Húúúúú, de megmondtad neki, azta...  :noway:
Itt nem a megmondásról van szó valamit félreértettél.Pusztán közöltem a hozzáállását.Ennyi nem több

Idézetet írta: Powell Dátum október 21, 2013, 20:07:34
Az Earthport tesztelési időszakra vonatkozó beszélgetés fontosabb részlete a chaten. Aki ilyen bunkó az megérdemli hogy írjak egy pár jó szót róla.


Szilard C Addig kérjük legyen türelemmel.
értem egyébként
egy nap szokott lenni az átfutás otp esetében egy munkanap
Szilard C Cégünk Angliában található, és a nemzetközi banki átutalás töb napot is igénybe vehet.
Szilard C Segíthetek még valamiben?
hiába az unibetes kollegája is ezt mondta de akkor is egy munkanap alatt érkezik meg  rendszeresen
Szilard C A kellemetlenségekért szíves elnézését kérjük. (mire kér elnézést.Mert bemásolta ezt a sablon szöveget ;D)-ezt már csak most teszem hozzá
Szilard C Segíthetek még valamiben?
ő is hülyének nézett
de látom a szolgáltatás szinvonalának építő jellegű hozzászólása
már nem érdekli ÖNt
- előzőleg írta hogy minden építő hozzászólást szívesen fogadnak na bumm sokáig nem tartott
Szilard C Köszönjük, hogy igénybe vette
Élő chat szolgáltatásunkat.
Szilard C További szép estét.Szilard C kilépett a beszélgetésből!

Én csak segíteni akartam hogy mennyi az Earthport átfutási idő erre elküldött a picsába :noway:
ilyet minek raknak ügyfélszolgálatra :-\
Lehet azt hitte szivatom. :laugh:

Ráadásul javasolta hogy menjek másik irodához ha ott van már ez az Earthport :o ;D

Annyira nem hat meg a dolog,de a chattel gond nem nagyon volt eddig....
élő fogadásba meg verhetetlen.Csak nehogy rászokjanak :ok:

Az Unibetnél nincsen nemzetközi utalás, mivel te közvetlenül az Earthport magyarországi, Raiffeisen bankos számlájára utalsz. Ez ugye munkaidőben maximum 4 órát vesz igénybe...
(aztán az Earthport jelzi, hogy te befizetted a pénzt, az Unibet pedig jóváírja a fogadási számládon.
Gondolom a kifizetéseket is az Earthport intézi, így csak a különbözettel kell időnként (naponta?) elszámolniuk.)

A bet365-nél viszont Nagy-Britanniába kell utalni, ami valóban hosszabb idő mindenképpen!

Idézetet írta: Knapp Dátum október 21, 2013, 22:13:04
Az Unibetnél nincsen nemzetközi utalás, mivel te közvetlenül az Earthport magyarországi, Raiffeisen bankos számlájára utalsz. Ez ugye munkaidőben maximum 4 órát vesz igénybe...
(aztán az Earthport jelzi, hogy te befizetted a pénzt, az Unibet pedig jóváírja a fogadási számládon.
Gondolom a kifizetéseket is az Earthport intézi, így csak a különbözettel kell időnként (naponta?) elszámolniuk.)

A bet365-nél viszont Nagy-Britanniába kell utalni, ami valóban hosszabb idő mindenképpen!
Ezt nem tudtam csak azért furcsáltam mert  az unibetes idióta azt mondta nekem nem is oly régen hogy ne mondjam már neki hogy egy nap alatt megjött ezért hittem hogy ez is félrebeszél.Ezek szerint a bet365-nél valóban nemzetközi az átutalás.köszi az infót. :ok:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum október 18, 2013, 07:21:15
Akkor csak hibásan szerepel a Fast Bank Transfer leirásnál Magyarország :( Gondoltam.

Én fizettem be fast bank transferrel, magyar számlára, tehát lehetséges. Annyi a probléma, hogy 40000 befizetés után levontak 400 forintot, ami nem túl épületes dolog. Illetve 100 ezer felett nincs költsége, nem vonnak le semmit. Mondjuk érdekes, hogy az utóbbi időben ez volt a legnagyobb összegű befizetésem, sőt ha összeadom is ily módon fizettem be a legtöbbet, mégis az első skrilles befizetés után csak oda enged kifizetni. Szóval elég nagy kamu az az "ügyfélszolgálat kiszámolja, hogy honnan fizettél be többet és kifizetést arányosan kapod átutalással meg skrillre". Ha tudnék kikérni átutalással, lehet úgy fizetnék be, mert azért skrillen is elég sok az 540 forint kiutalási költség. 

Idézetet írta: trader88 Dátum október 22, 2013, 18:16:20
Én fizettem be fast bank transferrel, magyar számlára, tehát lehetséges. Annyi a probléma, hogy 40000 befizetés után levontak 400 forintot, ami nem túl épületes dolog. Illetve 100 ezer felett nincs költsége, nem vonnak le semmit. Mondjuk érdekes, hogy az utóbbi időben ez volt a legnagyobb összegű befizetésem, sőt ha összeadom is ily módon fizettem be a legtöbbet, mégis az első skrilles befizetés után csak oda enged kifizetni. Szóval elég nagy kamu az az "ügyfélszolgálat kiszámolja, hogy honnan fizettél be többet és kifizetést arányosan kapod átutalással meg skrillre". Ha tudnék kikérni átutalással, lehet úgy fizetnék be, mert azért skrillen is elég sok az 540 forint kiutalási költség.

Lehet azzal is játszani, hogy befizetsz olyan irodákhoz, ahonnan ingyen ki tudod utaltatni bankszámlára...