bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Valószínűleg csak annak indul el a játék, aki kapott róla emailt...

Az ingyen pörgetésekből származó nyereséget pedig forgatás nélkül át lehet vinni a sportfogadás egyenlegre, csak előtte egy jelképes összeget át kell vezetni a kaszinó számlára.  :)
Aztán mehet vissza az egész a sportra...

Arra vigyázni kell, hogy ne igényeljünk bónuszt ("nincs bónusz" a legördülő menüben) a kaszinós befizetésnél / átvezetésnél, ha nem akarunk játszani.
(bár valószínűleg lehet töröltetni később is a bónuszt, ha mégsem igényeljük, de ha csak a pörgetések nyereményét akarjuk kiszedni, akkor felesleges.)

Idézetet írta: Knapp Dátum október 24, 2013, 21:39:23
Valószínűleg csak annak indul el a játék, aki kapott róla emailt...

Az ingyen pörgetésekből származó nyereséget pedig forgatás nélkül át lehet vinni a sportfogadás egyenlegre, csak előtte egy jelképes összeget át kell vezetni a kaszinó számlára.  :)
Aztán mehet vissza az egész a sportra...

Arra vigyázni kell, hogy ne igényeljünk bónuszt ("nincs bónusz" a legördülő menüben) a kaszinós befizetésnél / átvezetésnél, ha nem akarunk játszani.
(bár valószínűleg lehet töröltetni később is a bónuszt, ha mégsem igényeljük, de ha csak a pörgetések nyereményét akarjuk kiszedni, akkor felesleges.)
Ez megoldotta nagyon szépen köszönöm befizettem 5eurot picit szórakoztam belőle és 31eurot átutaltam a sport számlámhoz.Mégegyszer köszönöm szépen a pontos leirást. :beerchug:

nekem is jött ingyen pörgetés, de még sosem pörgettem, kérdés h ezt el lehet baszni vagy csak kattingassak a pörgetre és várjak?

Hello!

Egyik barátom regisztrált már vagy 3 hete a bet365-re. A regisztráció után 4 órával írtak neki, hogy kizárták az összes bónusz ajánlatukból de azért fogadhat még náluk de a bónuszt nem vették el. A kifizetést meg csak úgy tudja elindítani ha megérkezik a postai kód. De ez azóta se jött meg neki pedig már 3x igényelte újra. Az iroda arra, hogy valami számlával vagy lakcímmel igazolja a lakcímét azt írta, hogy kiküldik újra de megint nem jött meg. Nem lehet ezt máshogy elintézni, hogy kikérhesse a pénzét?

Idézetet írta: fili76 Dátum október 24, 2013, 19:58:35
Érdekes,nálam a kaszinó oldalon,ha nézem az egyenlegem akkor ott látom,hogy kivehető 28,05 bónusz 0,00,de ha akarok fogadni sport oldalon semmi sem látszik mindenhol 0,00 az egyenlegem.

A számlák közötti (kaszinó, játékok, sportfogadás) utalást megcsináltad? Vagy ott nem látszik? Mert ha a kaszinó számládon van a pénz, akkor azt előbb át kell utalni a sportfogadásos számládra, ha fogadni akarsz vele.

Idézetet írta: Tigris Dátum október 24, 2013, 23:27:03
A számlák közötti (kaszinó, játékok, sportfogadás) utalást megcsináltad? Vagy ott nem látszik? Mert ha a kaszinó számládon van a pénz, akkor azt előbb át kell utalni a sportfogadásos számládra, ha fogadni akarsz vele.

A főoldalon az egyenlegnél ilyenkor kivehetőnek írja, de mégsem látszik az összeg a számlák közötti utalásoknál.
Egészen addig, amíg nem csinálsz egy befizetést a kaszinó része, mert akkor egyből láthatóvá válik és egyből lehet is visszautalni.
Valószínűleg csak akkor kérhető kifizetés/átvezetés a kaszinóból, ha már legalább egyszer fizettél oda be...

mert külön egyenlegen van, át kell vinni először a sportfogadás számlára.
Egyébként ln csak befizetési bónuszt kaptam...  :(

Ma bet365 kaszinóban halloween jóvoltából ingyen pörik vannak!

Idézetet írta: tonijani Dátum október 25, 2013, 06:39:12
mert külön egyenlegen van, át kell vinni először a sportfogadás számlára.
Egyébként ln csak befizetési bónuszt kaptam...  :(

Amíg be ne fizetsz a kaszinó számlára, addig a külön egyenlegen (a kaszinón) sem látható az ingyen pörgetések nyereménye. Utána egyből megjelenik.
Legalábbis én ezt tapasztaltam és fili76 is ezt erősítette meg.

Idézetet írta: bazsy Dátum október 25, 2013, 10:00:10
Ma bet365 kaszinóban halloween jóvoltából ingyen pörik vannak!
már akinek vannak.... :-(

Idézetet írta: inter08 Dátum október 24, 2013, 23:10:06
A kifizetést meg csak úgy tudja elindítani ha megérkezik a postai kód.

Nem kell az azonosításhoz a postai kód.
Ha el lett nekik küldve a személyi két oldala, és elfogadták,  akkor elvileg azonosítva van a számla.
Ez megvolt, és ennek ellenére nem működik a kifizetés?

#2396 október 25, 2013, 10:27:43, davixxx
Szilard C Ahhoz, hogy jogosult legyen erre a bónuszra, Önnek egyszerre legalább 7.500 Ft-ot kell befizetnie/átutalnia 2013. október 24-én 00:00 (GMT) és 2013. november 1-jén 23:59 (GMT) között. A bónusz igényléséhez, mindössze adja meg a vonatkozó ajánlatkódot, amely a Halloween filmben szerepelt.

Ti befizettetek elötte 7500Ft- ot???  ???

Mert amúgy kiírta a 25 ingyen pörit nekem is....

fili meg a többiek ti befizettetek elötte 7500Ft,- ot és úgy pörgettetek?

Idézetet írta: davixxx Dátum október 25, 2013, 10:25:22
Szilard C Ahhoz, hogy jogosult legyen erre a bónuszra, Önnek egyszerre legalább 7.500 Ft-ot kell befizetnie/átutalnia 2013. október 24-én 00:00 (GMT) és 2013. november 1-jén 23:59 (GMT) között. A bónusz igényléséhez, mindössze adja meg a vonatkozó ajánlatkódot, amely a Halloween filmben szerepelt.

Ti befizettetek elötte 7500Ft- ot???  ???

Mert amúgy kiírta a 25 ingyen pörit nekem is....
Én nem fizettem be előtte semmit sem.Megnéztem a filmet kiválasztottam egy kártyát a 3közül és a lekaparás után kaptam meg a 25ingyen pörit.Majd miután nyertem-kenoztam a nyereményemet átirni szerettem volna a fő egyenlegemhez,ezért fizettem be 5eurot.Knappnak mégegyszer köszönöm a pontos leirását,ez segitett. :beerchug:

#2399 október 25, 2013, 10:59:27, davixxx
Na ezaz.. Hogy nekem is ez van, csak mikor megkapom a 25 pörit utánna nem enged pörgetni, hanem kidob a befizetési oldalra, és be akar fizettetni velem, vagy átutalni. Írtam chaten és azt mondták, hogy elötte be kell fizetnem 7500Ft ot minimum, hogy megkapjam a pörgetéseket..

Beszarok ezen a palin. Belinkeli nekem 23234321 szor ezt a fos sablon szöveget, de nem értio meg h én nem a befizetési bónuszt akarom kihasználni...