bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


Idézetet írta: davixxx Dátum október 25, 2013, 10:55:14
Na ezaz.. Hogy nekem is ez van, csak mikor megkapom a 25 pörit utánna nem enged pörgetni, hanem kidob a befizetési oldalra, és be akar fizettetni velem, vagy átutalni. Írtam chaten és azt mondták, hogy elötte be kell fizetnem 7500Ft ot minimum, hogy megkapjam a pörgetéseket..
Ez érdekes nekem ilyen gondom nem volt.Én rámentem a 10felsorolt játék egyikére és pörgettem is-Mr.Cashbacken,az egyenlegemen 1cent sem volt sehol sem.Nekem engedte a pörgetéseket,igaz elsőre nekem sem irta ki a játékon az ingyen pöriket,majd második próbálkozásra már igen.

Persze mivel a befizetési bónusz és a pörgetések nem függnek egymástól.

A jogosult játékosokat ingyenes pörgetésekkel jutalmazzuk, és a Halloween számlanyitási bónuszt is igényelhetik. Ezek az ajánlatok kölcsönösen nem függnek egymástól, és külön-külön is felhasználhatók/igényelhetők.

Végig olvastam a részvételi szabályzatot és sehol se írja h fizessek be ahhoz hogy megkapjam a pöriket.. foggyosok ezek

Idézetet írta: davixxx Dátum október 25, 2013, 11:09:54
Persze mivel a befizetési bónusz és a pörgetések nem függnek egymástól.

A jogosult játékosokat ingyenes pörgetésekkel jutalmazzuk, és a Halloween számlanyitási bónuszt is igényelhetik. Ezek az ajánlatok kölcsönösen nem függnek egymástól, és külön-külön is felhasználhatók/igényelhetők.

Végig olvastam a részvételi szabályzatot és sehol se írja h fizessek be ahhoz hogy megkapjam a pöriket.. foggyosok ezek
Nincs hát,úgyhogy csak pörgess és nyerj,persze ha engedik...

#2403 október 25, 2013, 11:38:59, davixxx
Írtam az angoloknak azok persze egyből megcsinálták.:)

a magyarok jo szokásukhoz hiven azt se tudták miröl beszélek..

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum október 25, 2013, 10:22:15
Nem kell az azonosításhoz a postai kód.
Ha el lett nekik küldve a személyi két oldala, és elfogadták,  akkor elvileg azonosítva van a számla.
Ez megvolt, és ennek ellenére nem működik a kifizetés?

Tudom nekem se kellett csak mivel problémásnak ítélték meg a számlát (fogalmam sincs miért...) és kizárták a bónuszokból ezért csak így fogják elindítani neki..

25 pörgetésből lett 5,17 euró, amit egyből engedett átvezetni a sportfogadás számlámra. A kaszinó részre még sose fizettem be. Próbáljátok ki, lehet megy másnak is befizetés nélkül is.

#2406 október 25, 2013, 16:06:28, bazsy
25 pöriből 18 eu de nem engedi átvinni sportfogadásra jah még én sem fizettem be sose kaszinóba!
Nah 18 euból már 35-nél járok :)

Engem nem enged pörgetni befizetés nélkül.Folyton feldobálja az ablakot, hogy a sportfogadásból tegyek át pénzt.

Idézetet írta: tsabigo Dátum október 25, 2013, 15:17:47
Engem nem enged pörgetni befizetés nélkül.Folyton feldobálja az ablakot, hogy a sportfogadásból tegyek át pénzt.

+1.
Azt írják, hogy nem vagyok a listán...

#2409 október 25, 2013, 16:31:58, bazsy
Idézetet írta: davixxx Dátum október 25, 2013, 11:35:18
Írtam az angoloknak azok persze egyből megcsinálták.:)

a magyarok jo szokásukhoz hiven azt se tudták miröl beszélek..

Chatben melyik részbe kell írni?

Megoldva,nem tudtam átvinni kaszinóból a sporfogadásra a pénzt írtam angol supportnak egyből megcsinálták!
Akinek ilyen gondja van meleg szívvel tudom ajánlani az angol chatet! :)

Sziasztok!

Kifizetésnél kér egy Bankfiók címet. Van valami jelentősége hogy ide melyik fiók címet írom be? Vagy a budapesti címét kell beírni az OTP-nek?

Annak a banknak a címét kell odaírni ahol nyitottad a számlád.

Budapesti is jó, az IBAN + Swift legyen helyes. A többi nem nagyon számit.

Idézetet írta: norbi33 Dátum október 25, 2013, 12:00:16
25 pörgetésből lett 5,17 euró, amit egyből engedett átvezetni a sportfogadás számlámra. A kaszinó részre még sose fizettem be. Próbáljátok ki, lehet megy másnak is befizetés nélkül is.
Ugyanez volt a történet nálam is :)

Valaki egy e-mail képét linkelje már be nekem privátban,vagy küldje el erre az e-mail címre: [email protected]

Előre is köszi