bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Köszi a válaszokat, akkor forgatok :)

Nem jelennek meg a karakterek az oldalon, csak a keretet, meg a háttereket látom.. Chromeot használok
Milyen bővítmény, plugint kéne frissíteni? :o

Sziasztok! Mennyi idő alatt dolgoznak fel mostanában egy Moneybookers kifizetést? Régebben pár óra alatt megvolt, de most böngészve a feltételeket már 24 órát ír és csak a Neteller kifizetés feldolgozására ír 1 órát.

Nekem max. 3-4 óránál nem szokott tovább tartani, de az 1 nap mindenképp túlzás, addig biztos nem ülnek rajta!

Reggel 7kor kértem ki úgyhogy még van idejük :)

Ha valaki nyitna bet365 számlát és szeretne még +3750 forintot a késöbbiekben (barát ajánlás bónusz) az írjon privátot!:)

Ez itt a reklám helye..

Sziasztok! Lehet nem a legjobb helyre írok, de az ázsiai fogadással kapcsolatban szeretnék kérdezni. Régóta játszok már, de még sosem próbáltam ki.
Pl. Ha 10 000 Ft-al fogadok arra, hogy pl egy meccsen 1.-1.5 over lesz 1.20-as oddsért, akkor az tiszta, hogy ha bukó akkor 0, ha jön akkor 12 000, de mi a helyzet mondjuk 1-0-nál?Mennyit kapok vissza?
Illetve ha kombinálom mondjuk egy 2x oddsal ezt a fogadást és ez jön, míg a meccsen 1 gól születik, akkor, hogy kell számolni?Köszi előre is.

Idézetet írta: montini Dátum november 04, 2013, 11:03:55

Pl. Ha 10 000 Ft-al fogadok arra, hogy pl egy meccsen 1.-1.5 over lesz 1.20-as oddsért, akkor az tiszta, hogy ha bukó akkor 0, ha jön akkor 12 000, de mi a helyzet mondjuk 1-0-nál?Mennyit kapok vissza?


5000-et.


Köszi. És ha mondjuk 3 meccset teszek ugyanígy 1-1.5 fölé, és 2 jön egy pedig 1-0 lesz, akkor, hogy számolnak?10 000-el.

Idézetet írta: montini Dátum november 04, 2013, 11:17:13
Köszi. És ha mondjuk 3 meccset teszek ugyanígy 1-1.5 fölé, és 2 jön egy pedig 1-0 lesz, akkor, hogy számolnak?10 000-el.

Az 1-1.5-ös határ (egyes irodáknál 1.25-ös) azt jelenti, hogy a téted fele az 1-es határra megy, a másik fele az 1.5-ösre.
Olyan, mint ha fele-fele pénzzel két fogadást tettél volna és így is számolják ki a nyereményedet.

Kötésben még nem tettem ilyen szorzót, de ha csak 1 gól van a meccsen, akkor valójában te a téted felét kapod vissza, tehát 0,5-ös szorzóval kéne benne lennie a kombiban...
(ami nagyon rossz üzlet)

Idézetet írta: montini Dátum november 04, 2013, 11:03:55
Sziasztok! Lehet nem a legjobb helyre írok, de az ázsiai fogadással kapcsolatban szeretnék kérdezni. Régóta játszok már, de még sosem próbáltam ki.
Pl. Ha 10 000 Ft-al fogadok arra, hogy pl egy meccsen 1.-1.5 over lesz 1.20-as oddsért, akkor az tiszta, hogy ha bukó akkor 0, ha jön akkor 12 000, de mi a helyzet mondjuk 1-0-nál?Mennyit kapok vissza?
Illetve ha kombinálom mondjuk egy 2x oddsal ezt a fogadást és ez jön, míg a meccsen 1 gól születik, akkor, hogy kell számolni?Köszi előre is.
Amikor ilyen vegyes asian hendikepet raksz, akkor a fele téted az egyik határon játszik, a fele téted meg a másikon. A  ppélda alapján 5000 forint az over 1,0-en van, 5000 forint az over 1,5-en. Ha 1-0 lesz, akkor az over 1,0 árát visszakapod, a másik meg bukik, így 5000 forintod marad. Ha kombinálod ezt mással, akkor is így kell kezelni, mintha két külön szálon futna a kombi, de egyben tudod megrakni.

Idézetet írta: Knapp Dátum november 04, 2013, 12:32:57


Kötésben még nem tettem ilyen szorzót, de ha csak 1 gól van a meccsen, akkor valójában te a téted felét kapod vissza, tehát 0,5-ös szorzóval kéne benne lennie a kombiban...
(ami nagyon rossz üzlet)
Nem így számolják, hanem külön kezelik a két szálat, és úgy számolják ki. Sőt, ha 2 ilyen vegyes asiant rak valaki kettes kötésben, akkor meg 4 szálat számol az iroda, és így írják jóvá a végén a 4 szál szumma hozamát.

Köszi a segítséget mindkettőtöknek. Akkor összességében nem éri meg ázsiai gólokra tenni

Idézetet írta: montini Dátum november 04, 2013, 16:08:59
Köszi a segítséget mindkettőtöknek. Akkor összességében nem éri meg ázsiai gólokra tenni

Ezt azért szerintem egyikünk sem állította!  :)

Legfeljebb ha mindenképpen kötésben akarsz játszani, akkor az 1-es határt és 0,5-ös határokat használd, ne növeld a kockázatodat azzal, hogy egyetlen fogadással kettőt tippet teszel a kötésbe!

Viszont ha önmagában játszod meg ezeket a tippeket, akkor porlasztja a kockázatodat, hogy "nem tökéletes" tippnél is visszakaphatsz pénzt.