bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Idézetet írta: BvB_09 Dátum január 25, 2014, 09:02:25
Ide is 7-5 van írva, ezt a verseny honlapjáról vettem.

http://www.protennislive.com/lshd/main.html?year=2014&wkno=99&eventid=6708&tour=1&lang=en&ref=http://royallahainachallenger.com

Ha már nézted, akkor bocs  :)

Viszont ez is kamu.  Amikor 3-3 volt az állás, akkor 4-2 volt kiírva a streamre is Molchanovnak, viszont a vezető bíró végig jól mondta az eredményt, és mivel Ito mint mondtam kétszer szervált egymás után a végén egyértelmű hogy nem lehet 7-5...


...
2-3
3-3
4-3
5-3
5-4
6-4
7-4

Így volt és ez 100%.  Írni még nem írtak, mindjárt megyek és reklamálok újra!

#2701 január 25, 2014, 10:07:16, csatarid
!!!CSALÓ BANDA!!!

A vége az lett hogy " a jó szándékuk jeleként" visszatérítették a tétet. Így ha nem is sokat de buktam a hülyeségük miatt. Elmondásuk szerint visszanézték az esetet (videó) és nekik van igazuk, hát ezt se felejtem el nekik mert kur**ra nincs.


#2703 január 25, 2014, 10:13:36, csatarid
Idézetet írta: csaby18 Dátum január 25, 2014, 10:07:16
http://royallahainachallenger.com/2014-royal-lahaina-challenger-day-6-results/

Mindenhol ugy irja, hogy 7-5-re vegzodott.

Figyelj én néztem a meccset. Vezető spori mondta six-four ITO.. és szervált még egyet és megnyerte, tudom mindenhol rossz eredmény van közölve, de ez is érdekes hogy végül a tétet visszakaptam, egyértelmű h igazam van, gondolom nem akarják már kavarni a szart. Lehet még sokan fogadtak az underre.

3-2-es Molchanov vezetésnél kissé hosszúra ütötte az orosz és mégis 4-2-t írtak be neki. Beten persze az oddsokat levették mert észlelték hogy valami nem jó, és a spori is 3-3-at mondott be. Végül 6-5 nél (bet eredmény) lett vége a meccsnek mivel valójában akkor már 7-4 volt.

Valaki magyarázza el hogy ha két szervával fejezi be valaki a meccset akkor hogy lehet páros pontszámú (7:5= 12) végeredmény.

Pár éve még hatalmas királyok voltak ezzel a live chattel, de mostanra hihetetlen milyen idegelő társaság lett... semmi segítség, de a szabályzat ctr+c ctr+v az megy. Kb óvodás hülyegyereknek néznek, a problémát nem is fogják fel szinte.

Nem tudok belépni a póker kliensbe, pedig ugye a név meg a jelszó ugyanaz, ami a weblapon működik. És akkor ennyi a segítség, hogy ha 3x rossz akkor zárolni fognak, próbáljam későb.. meg kattintsak az elfelejtettem a jelszót menüpontra az oldalon. Nem fogja fel, hogy tudom a jelszavam, de belépni nem tudok.. áhh de felkúrtak.

Idézetet írta: stdavid Dátum január 26, 2014, 13:43:57
Pár éve még hatalmas királyok voltak ezzel a live chattel, de mostanra hihetetlen milyen idegelő társaság lett... semmi segítség, de a szabályzat ctr+c ctr+v az megy. Kb óvodás hülyegyereknek néznek, a problémát nem is fogják fel szinte.

Nem tudok belépni a póker kliensbe, pedig ugye a név meg a jelszó ugyanaz, ami a weblapon működik. És akkor ennyi a segítség, hogy ha 3x rossz akkor zárolni fognak, próbáljam későb.. meg kattintsak az elfelejtettem a jelszót menüpontra az oldalon. Nem fogja fel, hogy tudom a jelszavam, de belépni nem tudok.. áhh de felkúrtak.

Nekem is volt ilyen problémám, de semmit se tudtak segíteni..Egy jelszó frissítés megoldotta a problémám..

Egyre gyökerebb ez az iroda is...

Hát igen az élő chat megér egy misét...

A telefonos azonosítás mit takar a bet365nél? Felhívnak engem és aztán mit kell csinálni? Magyarul beszélnek majd hozzám? Ill. ha sikerül magam azonosíttatni telefonon keresztül akkor kifizethetek majd skrillre? (onnan fizetnék be)

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

#2708 január 26, 2014, 21:33:33, szumos
Idézetet írta: csatarid Dátum január 25, 2014, 09:42:19
!!!CSALÓ BANDA!!!

A vége az lett hogy " a jó szándékuk jeleként" visszatérítették a tétet. Így ha nem is sokat de buktam a hülyeségük miatt. Elmondásuk szerint visszanézték az esetet (videó) és nekik van igazuk, hát ezt se felejtem el nekik mert kur**ra nincs.

Múlt héten az Atletico - Sevilla meccsen fogadtunk jó páran a lapokra. A tipp over 6.5 pont volt (sárga=1, piros=2). Az összes eredménykövető szerint legalább 5 sárga és 1 piros született, de van amelyik szerint 7-8 sárga is (a kavalkád miatt a végén). Köztük a liga hivatalos honlapja szerint is. Az Atletico honlapja szerint is. Tehát legalább 3-4 különböző forrásból is jó volt az eredmény. Egyetlen mocskos rohadt honlapot kivéve: a spanyol szövetség honlapja szerint csak 4 sárga és 1 piros született. Persze közölték, hogy ők azt nézik... Nem a liga hivatalos honlapját... Az nem jó nekik.
Ekkor visszanéztem a felvételt. Persze a spanyolok igen viccesen közvetítenek. Állandóan a nézők arcát mutogatják, mint ha erre lennénk kíváncsiak. A lényeg az, hogy nem mutatták az összes kiosztott sárgát. Egyetlen egyet találtam amit kiírtak a képernyőre és hiányzott, de nem voltak hajlandók figyelembe venni!

Nevetséges az egész történet. Nagyon sokat csökkentek az én szememben is.    :hanyas:

Az igazsághoz hozzátartozik az is, hogy a kérdéses 1 darab sárgát az élő fogadás során végig kijelezték és elismerték! 1. félidős volt ugyanis. Utólag írták azt is felül... Még egyszer:  :hanyas:

Idézetet írta: 26juventino Dátum január 26, 2014, 20:52:07
Hát igen az élő chat megér egy misét...

A telefonos azonosítás mit takar a bet365nél? Felhívnak engem és aztán mit kell csinálni? Magyarul beszélnek majd hozzám? Ill. ha sikerül magam azonosíttatni telefonon keresztül akkor kifizethetek majd skrillre? (onnan fizetnék be)

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

A telefonos azonosítás nagyjából semmit sem takar a bet365nél :D  én is úgy akartam anno és kb 2 héten keresztül  vártam a hívásra úgy hogy a 2 hét alatt 6 különböző alkalommal jeleztem az oldalon hogy igénylem. A live chaten is írtam hogy mért nem hívnak de ennyi erővel a tudakozón is megkérdezhettem volna. Útleveles azonosítás a legtutibb.

A másik meg az hogy a decemberi wettpedia tippspielen első lettem és azóta is a bónuszra várok de eddig nem volt hajlandó jóváírni a bet365. Ha megkapom megforgatom kiveszem az egészet és úgy otthagyom őket mint a sicc...

Idézetet írta: kunisse Dátum január 26, 2014, 21:39:55
A telefonos azonosítás nagyjából semmit sem takar a bet365nél :D  én is úgy akartam anno és kb 2 héten keresztül  vártam a hívásra úgy hogy a 2 hét alatt 6 különböző alkalommal jeleztem az oldalon hogy igénylem. A live chaten is írtam hogy mért nem hívnak de ennyi erővel a tudakozón is megkérdezhettem volna. Útleveles azonosítás a legtutibb.

Szuper :| az a cink, hogy nekem nincs útlevelem, igy marad a telefonos segítség  :-\
Végül sikerült az azonosítás azért?

Idézetet írta: 26juventino Dátum január 27, 2014, 09:46:18
Szuper :| az a cink, hogy nekem nincs útlevelem, igy marad a telefonos segítség  :-\
Végül sikerült az azonosítás azért?

Sikerült, postai úton történő lakcímigazolás meg személyi elég volt nekik.  ;D

Nektek felajánlja a böngésző a honlapon, hogy megjegyezze a jelszót? Ha igen, akkor mivel látogatjátok az oldalt?
Én Chromeot használok, de még sose fordult elő, hogy tárolta volna a jelszót, de még az se, hogy a felhasználónevet raktározná.. kissé idegesítő minden alkalommal bepötyögni, meg hát nem igazán biztonságos ez a megoldás se.. köszi :)

Idézetet írta: stdavid Dátum január 30, 2014, 01:30:09
Nektek felajánlja a böngésző a honlapon, hogy megjegyezze a jelszót? Ha igen, akkor mivel látogatjátok az oldalt?
Én Chromeot használok, de még sose fordult elő, hogy tárolta volna a jelszót, de még az se, hogy a felhasználónevet raktározná.. kissé idegesítő minden alkalommal bepötyögni, meg hát nem igazán biztonságos ez a megoldás se.. köszi :)

Egyik böngészőben sem ajánlja fel, ugyan úgy mint a bankoknál sem. Szerintem ez nem olyan nagy gond.
És valami kis biztonságot azért ad.