bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Saját magam kértem elővigyázatosságból  :)

Idézetet írta: Gergoce Dátum július 17, 2014, 17:42:56
Saját magam kértem elővigyázatosságból  :)

Nem volt egy idő megszabva?

Egyébként a hasonló dolgokat nagyon komolyan veszik az irodák, s ha te mondjuk egy évig kizárást kértél, akkor nem igazán fognak visszaengedni.

De volt idő megszabva. Már válaszoltak is, hogy majd felhívnak - remélem, nem angol nyelven, mert úgy nehéz lesz kommunikálni.
Csak azért akarok visszatérni, mert nem szeretném, ha a blokkolás miatt esetleg később nem lehetne itthonról regisztrálni.

Idézetet írta: Gergoce Dátum július 17, 2014, 18:06:27
De volt idő megszabva. Már válaszoltak is, hogy majd felhívnak - remélem, nem angol nyelven, mert úgy nehéz lesz kommunikálni.
Csak azért akarok visszatérni, mert nem szeretném, ha a blokkolás miatt esetleg később nem lehetne itthonról regisztrálni.

Két lehetőség van:

1. kivonulnak teljesen a magyar piacról, ami azt jelenti, hogy nem lehet regisztrálni + a meglévők számláját lezárják (+ pénzüket kiutalják)

2. marad minden a régi, s új klienseket is elfogadnak.

Lenne egy kérdés hogy a kártyás befizetesnel csomó adat nincs a kártyán, hogy tudom még (kiállítási dátum pl)

Idézetet írta: G-Bali Dátum július 18, 2014, 13:13:03
Lenne egy kérdés hogy a kártyás befizetesnel csomó adat nincs a kártyán, hogy tudom még (kiállítási dátum pl)

Nem inkább a lejárati dátumot kérik? Hol kérnek tőled kiállítási dátumot?



#3128 július 18, 2014, 17:33:11, luckyzoz
Nem tudom, hogy járható út-e, de én ezt más oldalakon üresen szoktam hagyni és el szokta fogadni a befizetést...

Mármint a kibocsátás dátumát, a lejárati, meg rajta van a kártyán..

Vízilabda élő fogadás másnál sem elérhető? Tegnap óta nálam nem, pedig a programban előzetesen fel van tüntetve...

Tegnapelőtt is kihagyták az első meccset, majd az utolsót már akkor tették fel, amikor ment a meccs.

Idézetet írta: szorzatos Dátum július 18, 2014, 17:38:58
Vízilabda élő fogadás másnál sem elérhető? Tegnap óta nálam nem, pedig a programban előzetesen fel van tüntetve...
Magyar női meccsekre én se tudtam emiatt fogadni :( Pedig napközben a kisebb meccseket végig adták..

Lehet én emlékeztem rosszul, ügyfélszolis mondta, ma kettőre lehetett fogadni. Tegnap a horvát és magyar meccseken élőztem.

A kártyaszám gondolom a hosszuúa kártyán!
a név 1 értelmű
kiállítás :passz
lejárati: kártyán
kiadási szám: passz --
kártya biztonsági száma :gondolom ez van a hátoldalán az a 3 szám..

vélemény?

Stimm. A Kiállítást üresen szoktam hagyni, a kiadási számmal még sehol sem találkoztam. Bocs.