bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Idézetet írta: montini Dátum július 19, 2014, 11:07:38
Sziasztok!Az előbb olvastam,hogy a bet365 is a blokkolt oldalak listájára került mégis. Ennek mi lesz a következménye?Meddig lehet itthonról játszani,be/kifizetni?

A következménye az lesz, hogy a hirdetmény megjelenésétől számított 15 napon belül érvényes lesz a "blokkolás".

Tehát kb. augusztus 1. után már nem lehet játszani náluk (hivatalosan - ami egyébként eddig sem volt az).

Ha mégis játszani szeretnél a továbbiakban, akkor tovább szerepelhetsz. Az összes információt megtalálod majd ebben a témában, vagy a szerencsejáték szabályozás témában.

A bet365 szponzori megállapodást kötött a West Bromwich-al.....hátha ad majd élőben is Premier liga-s mérkőzéseket.

Idézetet írta: kreatos Dátum július 20, 2014, 14:52:33
A bet365 szponzori megállapodást kötött a West Bromwich-al.....hátha ad majd élőben is Premier liga-s mérkőzéseket.
Stoke mezszponzorai is évek óta :)
De az már nagyon drága mulatság lenne, mivel pedig angol iroda, a fogadók többségénél evidens, hogy tv -n élőben tudják követni a meccseket.

Idézetet írta: stdavid Dátum július 20, 2014, 15:16:06
Stoke mezszponzorai is évek óta :)
De az már nagyon drága mulatság lenne, mivel pedig angol iroda, a fogadók többségénél evidens, hogy tv -n élőben tudják követni a meccseket.
Annyira azért nem evidens, de tény, hogy nem bonyolult. nagyon fasza előfizetési variációk vannak kint, van olyan is, hogy 60 órányit veszel, fél havi, havi, hetes stb.
van pár meccs persze, amit az ingyenes adók tolnak

Idézetet írta: kreatos Dátum július 20, 2014, 14:52:33
A bet365 szponzori megállapodást kötött a West Bromwich-al.....hátha ad majd élőben is Premier liga-s mérkőzéseket.
szerintem volt nekik tavaly is velük, de nem biztos. A Stoke-nál voltak jelen a legerősebben.

"van pár meccs persze, amit az ingyenes adók tolnak"

Sajnos Pl meccseket csak a fizetős csatornák tolják.
Ezért kell annyit pub-ba járnom :beerchug:

Sziasztok!
Nyitottam egy számlát apám kártyájával, fel is töltöttem 1500ft-ot.Célom az volt hogy csinálok belőle 14.000-et és utána elfelejtem az oldalt örökre :)Ez sikerült is, de a kifizetésnél nem találtam apám bankkártyájához tartozó IBAN kódot, így kifizettettem anyám bankkártyájára.Mindez tegnap este éjfél körül történt, de a pénz még ma reggel nincs a kártyán.Mi lehet a gond?

Idézetet írta: aknakukac Dátum július 21, 2014, 09:20:00
Sziasztok!
Nyitottam egy számlát apám kártyájával, fel is töltöttem 1500ft-ot.Célom az volt hogy csinálok belőle 14.000-et és utána elfelejtem az oldalt örökre :)Ez sikerült is, de a kifizetésnél nem találtam apám bankkártyájához tartozó IBAN kódot, így kifizettettem anyám bankkártyájára.Mindez tegnap este éjfél körül történt, de a pénz még ma reggel nincs a kártyán.Mi lehet a gond?

???   Még lehet el sem utalták a pénzed. Nem lesz egyik napról a másikra a pénz a számládon, 1-2-3 nap eltelik azért mire megérkezik. Ez nem egy bank...

Idézetet írta: aknakukac Dátum július 21, 2014, 09:20:00
Sziasztok!
Nyitottam egy számlát apám kártyájával, fel is töltöttem 1500ft-ot.Célom az volt hogy csinálok belőle 14.000-et és utána elfelejtem az oldalt örökre :)Ez sikerült is, de a kifizetésnél nem találtam apám bankkártyájához tartozó IBAN kódot, így kifizettettem anyám bankkártyájára.Mindez tegnap este éjfél körül történt, de a pénz még ma reggel nincs a kártyán.Mi lehet a gond?

szia,

ez így elég zavaros... elvileg az iroda azonosítást fog kérni kifizetés előtt... nem értem miért bonyolítottad így meg (nem vagy még 18?)
kifizetést csak arra a kártyára teljesítenek ahonnan a befizetés érkezett, csak a kártyaszám kell, az IBAN az bankszámla szám (külföldi formátum)... akkor kérheti az iroda, ha olyan kártyával fizettél be amelyik szabályzata tiltja a szerencsejátékból származó kifizetéseket (mastercard ilyen)
szóval készülj fel, kell előbb egy azonosító eljáráson keresztül verekedned magad, nem értem ha apád kártyájával fizettél miért nem őt regisztráltad be, ebből kavarodás lesz, de hajrá!

Egyelőre várok még egy-két napot, aztán utánanézek, azt írják a sugóban bet365-ön, hogy 2-5 munkanapba telik az utalás mastercardra.Egyébként azt is írták, hogy a kifizetés ahol lehetséges a befizetéssel megegyező kártyára történjen, tehát ha lehetséges, ami nekem úgy jön le, hogy nem kötelező.

Idézetet írta: aknakukac Dátum július 21, 2014, 11:16:23
Egyelőre várok még egy-két napot, aztán utánanézek, azt írják a sugóban bet365-ön, hogy 2-5 munkanapba telik az utalás mastercardra.Egyébként azt is írták, hogy a kifizetés ahol lehetséges a befizetéssel megegyező kártyára történjen, tehát ha lehetséges, ami nekem úgy jön le, hogy nem kötelező.

nem, mastercardra egyáltalán nincs kifizetés

http://help.bet365.com/hu/payments

Nekem itt elég egyértelműen úgy látszik, hogy van.

Idézetet írta: aknakukac Dátum július 21, 2014, 11:45:04
http://help.bet365.com/hu/payments

Nekem itt elég egyértelműen úgy látszik, hogy van.

szerintem is :)

Abban az esetben, ha a hitelkártya kibocsátója nem támogatja a hitelkártyára történő kifizetéseket, az összegeket csekken vagy banki átutalással dolgozzuk fel, a bet365-nél regisztrált adatoknak megfelelően.

de majd kiderül...

Idézetet írta: aknakukac Dátum július 21, 2014, 11:45:04
http://help.bet365.com/hu/payments

Nekem itt elég egyértelműen úgy látszik, hogy van.

Mastercarddal tudtom szerint is csak befizetni lehet.

Bocsánat, nem bankkártyára hanem bankszámlára küldtem.
Tehát egy OPT-s bankszámlára lett kiutaltatva, de ez a számla nem egyezik azzal a kártyával, amiről be lett fizetve az 1500ft.Semmilyen hibaüzenetet nem kaptam emiatt, ezért kérdezem tőletek.