bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában


Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 05, 2014, 21:41:06
Az a pár dolcsi engem nem izgat, inkább vmi kick off bónusz lenne végre idén is :-\

Pedig ha csak heti 500 ft-ot kapsz, az is több, mint ha évente kapnál egyszeri 15,000 bónuszt.  :)

Idézetet írta: 26juventino Dátum augusztus 05, 2014, 21:08:11
Remélem holnap bónusz osztogatós kedvükben lesznek a bet365-ös kollégák.  :angel:

Szerdánként szokták adni a bónuszokat? Észre se vettem eddig.  :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 05, 2014, 22:18:43
Szerdánként szokták adni a bónuszokat? Észre se vettem eddig.  :)

Jaja, szerdánként :D

Én minden kis bónuszt egy újabb kihívásnak fogadok el. Legyen akár 100 ft freebet is az.

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha kiutalom a nyereményem a bankszámlámra, akkor fog e kopogtatni a NAV hogy adózzak belőle, ill. lehet e gondom belőle, hogy
szerintük tiltott szerencsejátékot fojtattam most aug 1 után...
Másik kérdés, hogy mikortól lesz blokkova az oldal, mert aug 1re volt ígérve, de még semmi sem történt...ha blokkolva lesz, akkor mi a teendő?
üdv

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 05, 2014, 21:50:53
Pedig ha csak heti 500 ft-ot kapsz, az is több, mint ha évente kapnál egyszeri 15,000 bónuszt.  :)

Na tessék, meg is jött az 500 ft bónusz.  :D

Csak annyi pénzt tudunk megkeresni, amennyit el tudunk előtte képzelni! hehe

Hűségbónusz? Vagy mire kaptad?

Idézetet írta: Fogkefe1 Dátum augusztus 07, 2014, 00:02:54
Hűségbónusz? Vagy mire kaptad?

Az volt.
Bár amennyire én hűséges vagyok egy irodához...

Foglalkozott már valaki komolyabban a "virtuális sport" fogadásokkal? Megfigyeléssel, statisztikák készítésével lenne esély kihozni belőle valami biztosabb profitot szerintetek?

Ezt komolyan gondoltad?

ez a legjobban manipulálható dolog..

Persze lehetsz nyereséges, mert nyilván nem bukik mindenki, de azért énnem alapoznék erre.. Stat meg semmit nem ér.

Gondolom nem minden felhasználó egyéni leosztásokat kap, szóval a feltett pénzek ugyanúgy eloszlanak a kimeneteleken, mint a valódi sportokéin. Ez alapján ha manipulálnak is, nem lehet egyénre szabott. Mindenesetre elkezdtem megfigyelni a teniszt és készítek majd egy kimutatást. Pl. a legegyszerűbb mindig megtenni tétemelésekkel az esélytelenebbet, 4-5-6-os szorzói vannak. Vagy hogy 30-ra, 40-re nyer az esélytelenebb. A stattal kijön ezeknek a gyakorisága majd, esetleg valami tendencia, sorozatok, stb.

Nem is kell figyelnem, az eredményeknél ki lehet listázni.

Megjött a 25% os Kickoff bónusz:

The new season is here and we're giving you an exclusive bonus to add to the excitement. Enjoy your 25% Kick-Off Bonus up to €50!

200 euróra ad 50 et.

Már fizettem be az irodához Skrill-ről...és az lenne a kérdésem,hogy van-e időponthoz kötve,hogy mikor kérhetek rá kifizetést?
pl: 1éve fizettem be és kérhetek-e kifizetést most?

Idézetet írta: kreatos Dátum augusztus 07, 2014, 12:45:02
Már fizettem be az irodához Skrill-ről...és az lenne a kérdésem,hogy van-e időponthoz kötve,hogy mikor kérhetek rá kifizetést?
pl: 1éve fizettem be és kérhetek-e kifizetést most?

Nincs időpont, simán kérheted, jó 1-3 óra alatt ki is rakják rá a lóvét, ha a legutóbbi befizetésed is skrilles volt.

Idézetet írta: szorzatos Dátum augusztus 07, 2014, 07:26:11
Foglalkozott már valaki komolyabban a "virtuális sport" fogadásokkal? Megfigyeléssel, statisztikák készítésével lenne esély kihozni belőle valami biztosabb profitot szerintetek?

A nyáron a sportingbet adott néha "fogadásbiztosításokat" virtuális focira, akkor figyelgettem egy keveset és nekem úgy tűnt, hogy eléggé az aktuális tabella alapján adja a szorzókat. (ahogy általában ez a valóságban is történik)
Én inkább a gólkülönbséget, a szerzett és a kapott gólok számát figyelem, ha már lement vagy 10 forduló és abból próbálom kikövetkeztetni, melyik csapat van "alulértékelve". Ez a fajta statisztika alapú megközelítés itt is működött, persze nagyon kicsi volt a minta. (volt vagy 12-14 fogadásom összesen)
Azért a kedvenc tartományomban (2.5-ös és 4-es szorzó között) volt néhány találatom.

Ugyanakkor bennem is vannak olyan félelmek, hogy ebbe könnyű a "kedvemért" belenyúlni.  :)