bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Na megjöttek a kickoff bónuszok, a régi, zárolt számlám 100%-ot kapott, az élő pedig 25%-ot.. :D

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 07, 2014, 02:02:28
Az volt.
Bár amennyire én hűséges vagyok egy irodához...
Ilyet milyen időközönként adnak? :)

Idézetet írta: Fogkefe1 Dátum augusztus 07, 2014, 14:13:00
Ilyet milyen időközönként adnak? :)
Szerda-csütörtök osztogatják hetente.

Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 07, 2014, 13:57:29
Na megjöttek a kickoff bónuszok, a régi, zárolt számlám 100%-ot kapott, az élő pedig 25%-ot.. :D

Kik kapnak ilyen kickoff bónuszt? Mert én nem kaptam MÉG semmit  :crazy:
Vagy majd valószínűleg később kapom meg?

Én sem kaptam egy számlára sem (akarom érteni saját és barátnő). Viszont ami érdekes, hogy még hűségbónuszt sem, pedig volt forgalmam rendesen. Hátha eztán...

Én is "csak" 25 %-osat kaptam..úgy rémlik tavaly jóval több volt a % előtti szám...

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 07, 2014, 13:19:36
A nyáron a sportingbet adott néha "fogadásbiztosításokat" virtuális focira, akkor figyelgettem egy keveset és nekem úgy tűnt, hogy eléggé az aktuális tabella alapján adja a szorzókat. (ahogy általában ez a valóságban is történik)
Én inkább a gólkülönbséget, a szerzett és a kapott gólok számát figyelem, ha már lement vagy 10 forduló és abból próbálom kikövetkeztetni, melyik csapat van "alulértékelve". Ez a fajta statisztika alapú megközelítés itt is működött, persze nagyon kicsi volt a minta. (volt vagy 12-14 fogadásom összesen)
Azért a kedvenc tartományomban (2.5-ös és 4-es szorzó között) volt néhány találatom.

Ugyanakkor bennem is vannak olyan félelmek, hogy ebbe könnyű a "kedvemért" belenyúlni.  :)

Bennem is vannak, azért is próbálok tájékozódni.
Hivatalos leírás:
,,A Virtuális sportok egy gyűjtőnév, amely azokat az események vagy piacokat foglalja magába, amelyeket a Virtuális sportok kategóriában kínálunk.A virtuális sportokra kínált fogadási lehetőségek ugyanazokat a szabályokat követik, mint amelyek a sport valódi megfelelőjére vonatkoznak.
A virtuális sportok mind számítógéppel generált prezentációk, amelyek egy teljesen véletlenül kisorsolt számeredményen alapulnak. A kimenetelt a véletlenszám generátor (RNG) által kisorsolt szám határozza meg.
A véletlenszám-generátor (Random Number Generator) független tesztelését és hitelesítését a Technical Systems Testing (TST) végezte a brit Szerencsejáték bizottság által 2007 júniusában kiadott Műszaki szabványok munkadokumentum (Technical Standards Document) Online szerencsejáték és szoftveres műszaki szabványok (Remote Gambling and Software Technical Standards) részével összhangban."

Tenisznél a "4 pont"-tal végződő eredmények sorozatát nézegetem, eddig a max. zsinórban 11, hogy nem 4 ponttal végződött, de a gyakori inkább 5-6-os sorozat. Az odds pedig erre minimum 4, átlag 5. Figyelve egy 5-6-7 körüli sorozatnál már be lehetne szállni tétemelgetve.

Idézetet írta: stdavid Dátum augusztus 07, 2014, 14:14:21
Szerda-csütörtök osztogatják hetente.
Hetente? Akkor visszamenőleg jó sok 500-al tartoznak nekem.  ;D Csak mert én nem kapok ilyet. Vagyis egyszer kaptam még ilyet januárban.

Régen én is hetente kaptam 500-1500 ft között.Mostanában havonta egyszer kapok, 750 ft-ot. De mostanában kisebb tétekkel és kevesebbet is fogadok. Kevesebb pénzt mozgatok ki-be.

#3294 augusztus 08, 2014, 02:07:37, Foxy_Fox_8
Sziasztok!   :cya:

A segítségetekre lenne szükségem, olvasgattam ezekről a fogadóirodák bezárásáról és olyat is olvastam egyes cikkekben, hogy korábban a Bet365 úgy volt megússza de úgy tűnik mégsem sikerül és a bezárás sorsára jut. Én online sportfogadó pályafutásom annó jó pár éve a bet365nél kezdtem arra emlékszem akkor még fehér volt a kinézet is, oddsok, help, bónusz, kifizetés téren nem hiszem, hogy megközelízi bármelyik másik iroda, főleg a liveban. Valaki nyugtasson meg, hogy ez csak kacsa és tovább fog futni a b365. Nem játszottam még máshol, de nem is szeretnék nincs túl sok kedvem az szrt szűkös mixprojához...  :redchug:

:help:


Amúgy, hogy a legpraktikusabb most kivenni a pénzt? Gondolom most még mehet bankszámlára simán, csak ha Vikiék még jobban bekeményítenek "illegális szerencsejáték" ügyben akkor nem jó ha a kivonaton az van a beérkező pénznél a megjegyzés rovatban, hogy bet365 és ezért jobb lenne skrill számlát nyitni és onnan csinálni a be- kifizetést.

Bocsássatok meg, gondolom naponta találkoztok hasonló kérdésekkel, csak új vagyok még a témában és szeretnék ultremega biztos lenni. :)

Idézetet írta: Fogkefe1 Dátum augusztus 08, 2014, 12:09:53
Amúgy, hogy a legpraktikusabb most kivenni a pénzt? Gondolom most még mehet bankszámlára simán, csak ha Vikiék még jobban bekeményítenek "illegális szerencsejáték" ügyben akkor nem jó ha a kivonaton az van a beérkező pénznél a megjegyzés rovatban, hogy bet365 és ezért jobb lenne skrill számlát nyitni és onnan csinálni a be- kifizetést.

Bocsássatok meg, gondolom naponta találkoztok hasonló kérdésekkel, csak új vagyok még a témában és szeretnék ultremega biztos lenni. :)

Pontosan. Jobban jársz ha skrilre vagy netellerre utalod a pénzt. Sőt a lehető legjobb megoldás, ha rendelsz egy MasterCardos kártyát valamelyiktől. Ez annyit tesz, ha pl. kiutalod skillre a pénzed és már van egy skrilles kártyád, akkor azon nyomban amint megérkezett a számládra a pénz, elköltheted olyan helyeken ahol elfogadnak MC-t. Így nem kell bankszámlára utalni és nem vállalsz kockázatot.

Üdv

Idézetet írta: 26juventino Dátum augusztus 08, 2014, 12:46:50
Pontosan. Jobban jársz ha skrilre vagy netellerre utalod a pénzt. Sőt a lehető legjobb megoldás, ha rendelsz egy MasterCardos kártyát valamelyiktől. Ez annyit tesz, ha pl. kiutalod skillre a pénzed és már van egy skrilles kártyád, akkor azon nyomban amint megérkezett a számládra a pénz, elköltheted olyan helyeken ahol elfogadnak MC-t. Így nem kell bankszámlára utalni és nem vállalsz kockázatot.

Üdv
Köszi a választ.

Sziasztok!Banki utalàssal most mennyi a kifizetés ideje?

Idézetet írta: Superhero Dátum augusztus 11, 2014, 15:53:26
Sziasztok!Banki utalàssal most mennyi kifizetés ideje?

Átlag 2-3 nap.