bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


#3480 szeptember 04, 2014, 12:23:30, Nezzenekoda
Miert nincs mobilon chat?:/ mire beirtam megoldod a problema de azert jo lenne ha lenne chat mobilon

Mobilra chat? Ki fogja kivárni, amig lepötyögi valaki a problémáját?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 04, 2014, 12:37:40
Mobilra chat? Ki fogja kivárni, amig lepötyögi valaki a problémáját?
van olyan iroda amelyik kivarja :) meg a mai vilagban nem tart sokkal tovabb mobilrol mint laptoprol

Szerintem inkább újra kéne tervezni az egész mobilos appot, nálam sokszor bugos. Rányomok egy meccsre és nem az jön be, vagy egyáltalán be se jön, stb...

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum szeptember 04, 2014, 12:48:35
van olyan iroda amelyik kivarja :) meg a mai vilagban nem tart sokkal tovabb mobilrol mint laptoprol

Ráadásul tableten is használhatod a mobil felületet, ahol ugyanúgy használhatsz teljes külső billentyűzetet. (a képernyőbillentyűzet helyett is.)

Sőt, a kisebb memória igény miatt néha még PC-n is érdemes lehet inkább a mobiloldalon játszani, a régi gyenge gépemen, mikor egyszerre több irodát nyitottam meg, én is ezt csináltam.

Mondjuk nekem nem hiányzik a chat, de tényleg lehet rá igény.

Altalaban nekem se ,de most hianyzott ;)

Haha kertem kifizetest mobilon :) odamentem h kifizetes torlese hogy lassam mikor lesz teljesitve ramegyek h vissza gondoltam visszaviyz az elozo oldalra :D tevedtem torolte a kifizetest. Meg szerencse h magam elol menekitem ki, de ez a penz is ott vegzi mint a tobbi . De akkor is fura

Az lenne a kérdésem, hogy most így, hogy tiltva van a bet365, a Neteller-el tudom használni, vagy csak a Skrill jó ki/be fizetésre?

Idézetet írta: Konstipapa Dátum szeptember 09, 2014, 09:24:44
Az lenne a kérdésem, hogy most így, hogy tiltva van a bet365, a Neteller-el tudom használni, vagy csak a Skrill jó ki/be fizetésre?

Miért nem próbálod ki? Egyébként tudod használni.

Idézetet írta: Konstipapa Dátum szeptember 09, 2014, 09:24:44
Az lenne a kérdésem, hogy most így, hogy tiltva van a bet365, a Neteller-el tudom használni, vagy csak a Skrill jó ki/be fizetésre?

Nincs letiltva a bet365, csak az egyik címét lehetetlenítették el Magyarországról. A bet365-nek van tucatnyi másik elérhetőség. Én például ezt használom: http://www.sportgiochi365.com/
És működik mindegyik befizetési mód  :ok:

Azt tudom, nekem az a problémám, hogy nem vagyok benne biztos, hogy ha Neteller számlámról a bet365-ön nyert pénzt átmozgatom a bankom számlájára akkor az valóban kifizetésre kerül? Mert olyat hallottam, hogy a bankok nem fizethetik ki a tiltott irodák pénzeit...

Köszönöm a választ! Jogos!  :great:

Idézetet írta: Konstipapa Dátum szeptember 09, 2014, 10:32:38
Azt tudom, nekem az a problémám, hogy nem vagyok benne biztos, hogy ha Neteller számlámról a bet365-ön nyert pénzt átmozgatom a bankom számlájára akkor az valóban kifizetésre kerül? Mert olyat hallottam, hogy a bankok nem fizethetik ki a tiltott irodák pénzeit...
Én közvetlenül utaltam köztes "állomás" nélkül, és lazán jóváírták. Szerintem a bankoknak fingjuk nincs a tiltott irodák listájáról, pláne a nevükről. A bet365 pl. a cégneve alapján sokszor le sem esik hogy ők utaltak..

És akkor mi van, ha mégis azonosítják, hogy a Bet365-ról jött a pénz? Semmilyen jogszabály nem tiltja a bankoknak, hogy jóváírják ezeket az utalásokat.

Skrillre 45perc alatt Megjött a kívánt kis összegem :ok: