bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Idézetet írta: CarlosGitanillo Dátum szeptember 14, 2014, 18:09:01
Jaja!
Csodás az egész, Tényleg ilyesmivel lehet valakit magukhoz láncolni, mert nekik ha őszinték vagyunk akkor leírhatom: Mindegy...
Viszont nem a sűrű esetek közé tartozik az, h 33-mal tegyek, és nekem így ez a 33 v 48 ezer Ft elég sok pénznek számít..
Hát a Magyarország van hova fejlődni.. Mindenképpen a magyar Fogadóirodára vonatkozott..! Nem kimondottan az emberekre, sokkal több kedvesség, segítőkészség van bennük, bennünk, mint amit csak hinni tudnánk!

Azért meg merem kockáztatni, hogy nem anyázással kezdted az ügyfélszolgálatnál a beszélgetést...  :)
Sok múlik a hangvételen, mert egy "kötekedő köcsögnek" annyira nem akar segíteni az ember, azaz az ügyfélszolgálatos sem.
(persze ha igazunk van és hülyének néznek, akkor a "kedves" üzemmódból a "határozott" felé el kell mozdulni. hehe)

Sziasztok!
Törtènt ma egy furcsasàg velem a bet365-nèl: a fradi-pusi meccsre akartam fogadni, 5 percel a kezdés elött. Làttam, hogy kicsit elvannak mozdulva az oddsok, ezèrt 3-szor ... összeget tettem fel egy fradi-fradi felidö-vège, ah0 fradi, fradi nyer. Az oddsok: 4,33 1,9 2,3 voltak. A hazai hazait kifizettettem 2-0-nàl 4.15-èrt, a màsik kettövel nem engedte. Mikor vège lett jòvàírtàk 1,1 ill. 1,3-as oddsal. A 4.15-öset Eddig nem piszkàltàk. Szerintetek reklamàljak? Vagy ha pampogok elvehetik a meccs közbejön kifizetettet? Èn raklamàlni szeretnèk nem kockàztattam volna ennyit egy 1.1 ill. 1.3_as szòrzòra. Vagy lehet nekik lenne igazuk?
Köszi

Idézetet írta: wopat Dátum szeptember 14, 2014, 21:47:34
Sziasztok!
Törtènt ma egy furcsasàg velem a bet365-nèl: a fradi-pusi meccsre akartam fogadni, 5 percel a kezdés elött. Làttam, hogy kicsit elvannak mozdulva az oddsok, ezèrt 3-szor ... összeget tettem fel egy fradi-fradi felidö-vège, ah0 fradi, fradi nyer. Az oddsok: 4,33 1,9 2,3 voltak. A hazai hazait kifizettettem 2-0-nàl 4.15-èrt, a màsik kettövel nem engedte. Mikor vège lett jòvàírtàk 1,1 ill. 1,3-as oddsal. A 4.15-öset Eddig nem piszkàltàk. Szerintetek reklamàljak? Vagy ha pampogok elvehetik a meccs közbejön kifizetettet? Èn raklamàlni szeretnèk nem kockàztattam volna ennyit egy 1.1 ill. 1.3_as szòrzòra. Vagy lehet nekik lenne igazuk?
Köszi

Most nem tudom, hogy Te ittál, vagy én, de ez így nekem nagyon zavaros. Miket raktál? Nekem alapból magasnak tűnnek a szorzóid, mert például a félidő/végeredmény 1/1-re 1,8-et fizetett a bet365 a Te 4,33-dal szemben. Mi voltak a tippjeid? Egyébként ha benézték a szorzót, hiába reklamálsz, Nekik lesz igazuk.

Egyértelmű hogy rossz oddsokat adtak meg, és utólag visszaveszik a nyereményt amivel kiszálltál. Reklamálnod nincs miért.

Probàltam èthetöen. Igen benèztèk az oddsokat, ezèrt nem èrtem, hogy mièrt nekik lenne igazuk, nem èn kínàltam a 4,33-at... Amùgy Azt raklamàlni fèlidö vège fradi fradi. Assisi hendikep0 fradira 1,9( Amit 1,1-el írtak jòvà). Ès fradi gyöz 2,3-nak írta( Amit 1,3-al fizettek ki). Az a bajom ezzel, hogy nem kockàztattam volna ilyen fika oddsokra... Èn mièrt tejet èn ròlam, hogy Ök elírtàk?

Bocs a hibàkèrt, de teloval vagyok. Meg azòta ittam is ;) akkor nincs ertelme reklamàlni. Nem vàgtam. Köszi a vàlaszokat.

Idézetet írta: wopat Dátum szeptember 14, 2014, 22:17:05
Probàltam èthetöen. Igen benèztèk az oddsokat, ezèrt nem èrtem, hogy mièrt nekik lenne igazuk, nem èn kínàltam a 4,33-at... Amùgy Azt raklamàlni fèlidö vège fradi fradi. Assisi hendikep0 fradira 1,9( Amit 1,1-el írtak jòvà). Ès fradi gyöz 2,3-nak írta( Amit 1,3-al fizettek ki). Az a bajom ezzel, hogy nem kockàztattam volna ilyen fika oddsokra... Èn mièrt tejet èn ròlam, hogy Ök elírtàk?

Ezek egyértelműen hibás szorzók.
Te nem tehetsz róla, de amikor regisztrálsz Hozzájuk, elfogadod a felhasználási feltételeket, abban meg benne van, hogy hibás odds esetén megtehetik a módosítást.

Èrtem, ezèrt kèrdeztem, mert nem vàgtam. De kicsit mèrges vagyok >:( mert megtèvesztettek. Nem baj amùgy is jò napom volt  :redchug:

Idézetet írta: wopat Dátum szeptember 14, 2014, 22:30:22
Èrtem, ezèrt kèrdeztem, mert nem vàgtam. De kicsit mèrges vagyok >:( mert megtèvesztettek. Nem baj amùgy is jò napom volt  :redchug:

Végülis nyertél, ez a lényeg. Azért azt megköszönném, ha elmondanád majd, mi lett a cash-outolt tippeddel. Érdekel, hogy ezt visszanézik-e vagy sem. Mert pl tenisz fogadásoknál feladás előtt jó lenne tudni, érdemes-e ezt a funkciót használni.

Ok! Mèg nem piszkàltàk :) ezt, hogy èrted: " pl tenisz fogadásoknál feladás előtt jó lenne tudni, érdemes-e ezt a funkciót használni." Mi köze hozzà nem èrtem. Nem írjàk àt, ha jò  volt az odds, nem?

Idézetet írta: wopat Dátum szeptember 14, 2014, 22:45:28
Ok! Mèg nem piszkàltàk :) ezt, hogy èrted: " pl tenisz fogadásoknál feladás előtt jó lenne tudni, érdemes-e ezt a funkciót használni." Mi köze hozzà nem èrtem. Nem írjàk àt, ha jò  volt az odds, nem?

Náluk ha bármikor feladás van a tenisz meccsen, érvénytelenítik a fogadásokat. Emiatt érdekel az, ha előtte használom a cash out-ot, akkor mi lenne. Később leírják a profitomat, vagy már nem ellenőrzik, hogy mire ment a pénzfelvétel. És most ebben látok párhuzamot, hiszen egy eleve hibás szorzón fogadtál, majd nyomtál egy cash out-ot. Ha később ellenőrzik azt, hogy mire vettél fel pénzt, akkor ugyanúgy megteszik azt tenisznél is.

Sziasztok!

Igen, tegnap a Ferencváros - Puskás Akadémia meccs előtt elég szépen elhibázták az oddsokat. A Fradi győzelem 1.28-ról 2.30-ra ugrott, a dnb 1.83-1.83 volt, az 1x 1.53  stb.  Sikerült elég szép összeggel pakolni a dnb-t az ázsia 0.0-t az 1x-et (60k) , majd a meccs kezdésekor az oddsok visszaugrottak, jött is cash out, tiszta profit...letudva. Aztán ugye jött az e-mail hogy helytelen szorzó lett leadva, szabályzat stb . Ezzel nem is lenne baj, hibáztak benézték ez a szabály. Ami viszont idegesítő, hogy ugye a javított szorzóval került kiértékelésre a fogadás, és mivel cash out volt , az abban a pillanatban kínált összeg került kiértékelésre , tehát sikerült egy szép összeget bukni az egészen.... :noway:

Idézetet írta: Lucho Dátum szeptember 15, 2014, 08:29:18
Sziasztok!

Igen, tegnap a Ferencváros - Puskás Akadémia meccs előtt elég szépen elhibázták az oddsokat. A Fradi győzelem 1.28-ról 2.30-ra ugrott, a dnb 1.83-1.83 volt, az 1x 1.53  stb.  Sikerült elég szép összeggel pakolni a dnb-t az ázsia 0.0-t az 1x-et (60k) , majd a meccs kezdésekor az oddsok visszaugrottak, jött is cash out, tiszta profit...letudva. Aztán ugye jött az e-mail hogy helytelen szorzó lett leadva, szabályzat stb . Ezzel nem is lenne baj, hibáztak benézték ez a szabály. Ami viszont idegesítő, hogy ugye a javított szorzóval került kiértékelésre a fogadás, és mivel cash out volt , az abban a pillanatban kínált összeg került kiértékelésre , tehát sikerült egy szép összeget bukni az egészen.... :noway:

A saját pénzedet veszítetted, vagy a nyereményed összege lett kisebb? Mert azért az nem egy és ugyanaz.

Egyébként a fenti hozzászólónak írom, hogy amennyiben  :redchug: :redchug: :redchug: akkor inkább "NO BET!".  :ok:

Idézetet írta: Lucho Dátum szeptember 15, 2014, 08:29:18
Sziasztok!

Igen, tegnap a Ferencváros - Puskás Akadémia meccs előtt elég szépen elhibázták az oddsokat. A Fradi győzelem 1.28-ról 2.30-ra ugrott, a dnb 1.83-1.83 volt, az 1x 1.53  stb.  Sikerült elég szép összeggel pakolni a dnb-t az ázsia 0.0-t az 1x-et (60k) , majd a meccs kezdésekor az oddsok visszaugrottak, jött is cash out, tiszta profit...letudva. Aztán ugye jött az e-mail hogy helytelen szorzó lett leadva, szabályzat stb . Ezzel nem is lenne baj, hibáztak benézték ez a szabály. Ami viszont idegesítő, hogy ugye a javított szorzóval került kiértékelésre a fogadás, és mivel cash out volt , az abban a pillanatban kínált összeg került kiértékelésre , tehát sikerült egy szép összeget bukni az egészen.... :noway:

Igen, ez így tényleg nem volt korrekt. Érvényteleníteniük kellett volna a fogadást.

bet365 hibája volt a hibás odds.
Ha azért veszítetél pénzt mert hibás oddsot adtak, akkor én reklamálnék a helyedben.
Ne hogy már a saját tévedésük miatt ök keresenek pénzt.