bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: Attla$ Dátum szeptember 26, 2014, 00:49:31
Van már MLB stream is az oldalon, nagyon fasza. Remélem a postseasonban is lesz.  :beerchug:

Remélem ilyet NFL-lel is lehet hamarosan olvasni. Vagy Sharapova home videoival, Dimitrov nélkül.

Idézetet írta: Attla$ Dátum szeptember 26, 2014, 00:49:31
Van már MLB stream is az oldalon, nagyon fasza. Remélem a postseasonban is lesz.  :beerchug:

nekem nincs..

Hogy lehet agy nélkül élni??? Így!


Szilard C becsatlakozott a beszélgetésbe.
Az Ön chatpartnere Szilard C

Szilard C Üdvözöljük az Élő chaten. Miben segíthetek? Amennyiben számlájával kapcsolatos kérdése lenne, kérem, adja meg a négyjegyű biztonsági számát.

Mónika hello
Mónika kb 1órája beszéltünk, én érdeklődtem, hogy miért nincs nekem mlb stream, míg más magyar ismerősiem azt állítják nekik van..
Mónika megszakadt a netem, elnézést

Szilard C Milyen böngészpt használ?
Szilard C *böngészőt

Mónika legtöbbször táblagépet használok.. azon mozillát, pc-n is mozillát
Mónika de nekem meg sem jelenik a stream ikon,
Mónika nem arról van szó hogy nem tölt be

Szilard C Akkor Explorerben kell megnyitnia az oldlaunkat.
Szilard C *oldalunkat

Mónika az összes többi stream megy.. mennek a tenisz streamek, a focik, tabletről gond nélkül tudom nézni
Mónika de a baseballhoz nincs is lehetőségem

Szilard C Továbbá ott törölnie kell a cookie-kat és azt követően kell megpróbálnia a Stream-elést.

Mónika nem hiszem a hogy a böngészővel lenne gond
Mónika akkor most leírom mégegyszer..
Mónika működik a tenisz stream tabletről firefoxxal
Mónika de egyáltalán nincs is elérhető stream baseballhoz, másoknak viszont igen

Szilard C A Mozillával több ügyfelelünknek problémája szokott lenni, mert a rendszerünk Explorerben lett felépítve.
Szilard C Milyen Flash Playert használ a gépén?

Mónika tehát azt mondja, hogy ha explorerrel lépek be, akkor látni fogom elérhető streamként a baseball kínálatot?
Mónika adobe flash playert

Szilard C Azt mondom, hogy Explorerben kevesebb az esélye az esetleges technikai fennakadásoknak.

Mónika ne haragudjon,de nem tud olvasni? nem technikai fennakadásom van, hanem egyszerűen nincs is stream basbeallra, míg másoknak van.. elindítani sem tudom, mert nincs mire kattintanom hogy elinduljon
Mónika az érdekel hogy másoknak miért van és nekem miért nincs
megjegyzem biztos hogy ők sem explorert használnak, mert épeszű nem használ internet explorert

Szilard C Kis türelmét kérem.

Mónika oké
Mónika még mindig várok :)

Szilard C Kis türelmét kérem.
Szilard C Rendben.
Szilard C El lehet Önt most érni telefonon, hogy segíthessek?

Mónika sajnos nem, nyilvános helyen vagyok, nincs náálam a telefonom
Mónika később esetleg? vagy nem tudja leírni?

Szilard C Érdemes Explorerben megpróbálnia megnyitni az oldalunkat és törölnie a cookie-kat.
Szilard C Az Internet Explorer felső menüjében kattintson az Eszközökre, majd ott az Internetbeállításokra. Itt kattintson az Általános fülre, majd a Böngészési előzmények részen kattintson a Törlésre. Pipálja ki a Cookie-kat, majd kattintson a Törlésre.
Szilard C Az Internet Explorer felső menüjében kattintson az Eszközökre, majd ott az Internetbeállításokra. Itt kattintson az Általános fülre, majd a Böngészési előzmények részen kattintson a Törlésre. Pipálja ki az Ideiglenes internetesfájlokat, majd kattintson a Törlésre.
Szilard C Ezt követően kell ellenőríznie, hogy toábbra is
Szilard C *továbbra is fennáll a probléma.
Szilard C Akkor léphetünk tovább, hogy segíthessünk Önek.
Szilard C *Önnek.
Szilard C Segíthetek még valamiben?

Mónika tudja mit hagyjuk a fenébe, majd írok angolul az angol chaten.. Látom nem érti a problémát. Egyszerűen nem értem hogy lehet valaki ennyire korlátolt.. Attól mert az explorerben beállítok vmit nem lesz baseball streamem
Mónika A TÖBBI STREAM MŰKÜÖDIK
Mónika a tenisz is és a foci is
Mónika a baj az h egyáltalán nincs is baseball

Szilard C Szeretném figyelmeztetni, amennyiben ilyen stílusban folytatja a kommunikációt, nem kötelességünk tovább folytatni ezt a beszélgetést.

Mónika le fogom menteni ezt a beszélgetést, mint egy újabb bizonyítopkét hogy fullra használhatatlan a magyar chat..
Mónika viszlát
Mónika küldje el emailben a beszélgetést

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum szeptember 26, 2014, 13:49:49
Nekem már nagyon rég..... :ok:

Az igen.  :)
Én a Mariners meccsre néztem rá néha, mikor egyszer csak bejött a stream, úgy a 7.inning környékén. Furcsálltam is a dolgot, hogy meccsközben indult. De örülünk neki, remélem ncis kollégának is elindul a szolgáltatás.  :beerchug:

Az MLB streammel kapcsolatban: nekem tegnap a Seattle - Toronto meccsen a 6.-7. inningig nem volt, utána bejött a többi két meccsre is, aztán miután vége lett a Seattle meccs eltűnt a másikok közül az egyikről a stream, egy meg maradt. Tegnap láttam először, hogy egyáltalán van stream, eddig egyszer sem. Szóval nem értem én sem, hogy ez hogyan működik pontosan.

Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nekem már tényleg oldotta meg bet365-ös problémámat a cookie-k törlése és az IE használata. Igen, ilyen dolgokban is :)

De akkor is szep hogy a programozoik Explorerben epitettek fel a rendszeruket. Ennel szebbet en ma mar nem fogok latni/hallani sehol.

De akkor az miért van hogy minden stream megy tableten, kivéve a baseball. Egyébként a tableten nincs is IE-m, csak az alap böngésző és a mozilla.

Kedves Szilárd azt mondta utánanéz, kb 15percig váratott majd benyögte hogy felhívna.. Talán sextelefonálni akart???

Oké nézzen utána, és mondja azt hogy magyaroknak nem streamelik a baseballt vagy bármit, elfogadom kilépek és keresek online streamet.. De ne jöjjön már nekem internet explorerrel, amikor minden streamem megy..

De gondolom kipróbáltad amit írt, mielőtt felháborodtál :) És gondolom azért akart felhívni, hogy közvetlenül hatékonyabban tudjon segíteni. Persze én csak gondolom :D

Nem próbáltam ki, mert most nincs baseball meccs.. De ki fogom próbálni este de 100% hogy szart sem fog érni, az egész..

IE nem egy rossz böngésző, csak nem ártana frissíteni   :ok:

Akinek volt mlb stream, mind IE-t használt?? Komolyan meglepődnék.

Ezzel a Szilárd C vel előbb én is beszélgettem, nekem az volt a probléma, hogy nem jelent meg a bal oldalon levő sportágválasztó.
Szerinte a cookiekat kellet volna törölnöm, illetve a "temporary files" t, és internet expolert használni.
Miután leírtam neki hogy nem vagyok hajlandó használni ezt a böngészőt, azt válaszolta h akkor nem tud segíteni, mondtam neki hogy eddig se segített, majd kilépett.
Elszívtam egy cigit, vissza, refresh, már minden jó volt  :D


Az ideiglenes fajlok törlése más bongeszoben is megvan csak nem írtak le az ügyfélszolgálatosoknak. Valószínűleg segít mert akkor mindent újra leker a böngésző mindent

Vagy más: SHIFT+frissites gomb is a legtöbb bongeszoben újra tölti 0rol az oldalt.