bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában


Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy a betre eddig abaqoos-al illetve Neteller-el fizettem be, és most csak banki átutalásos fizetést ajánl fel a bet, viszont én közvetlenül nem akarok a bankhoz utalni pénzt, nehogy gond legyen belőle. Az megoldható szerintetek, hogy befizetek skrill-ről egy bizonyos összeget, aztán a nyereményt oda fizetem ki, vagy a bet mindenképpen felosztja a kifizetést a Skrill és a banki átutalás között? :)

Idézetet írta: talex9 Dátum szeptember 30, 2014, 13:34:33
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy a betre eddig abaqoos-al illetve Neteller-el fizettem be, és most csak banki átutalásos fizetést ajánl fel a bet, viszont én közvetlenül nem akarok a bankhoz utalni pénzt, nehogy gond legyen belőle. Az megoldható szerintetek, hogy befizetek skrill-ről egy bizonyos összeget, aztán a nyereményt oda fizetem ki, vagy a bet mindenképpen felosztja a kifizetést a Skrill és a banki átutalás között? :)

LOL.
Fizess be skrillől és az egészet majd oda kérheted ki.

Nem kell fosni a banki utalástól. De amúgy befizetés után kikérheted Skrillre, max chaten szólsz az ügyfélszolgálatnak, hogy az egészet oda kéred.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 30, 2014, 14:06:04
Nem kell fosni a banki utalástól. De amúgy befizetés után kikérheted Skrillre, max chaten szólsz az ügyfélszolgálatnak, hogy az egészet oda kéred.


Amúgy chat nélkül is át lehet játszani...én rendszerint bankkártyáról fizetek be,és skrillre vagy netellerre veszek ki:D:D

Idézetet írta: szalist Dátum szeptember 30, 2014, 14:13:29

Amúgy chat nélkül is át lehet játszani...én rendszerint bankkártyáról fizetek be,és skrillre vagy netellerre veszek ki:D:D

Azt hogy?  :o

Majd este ha leszel chaten elmondom

Idézetet írta: szalist Dátum szeptember 30, 2014, 14:13:29

Amúgy chat nélkül is át lehet játszani...én rendszerint bankkártyáról fizetek be,és skrillre vagy netellerre veszek ki:D:D
Ennek mi értelme?
Mi van ha skrillre fizetsz be kártyával, és onnan küldöd tovább.


Pl megspórolom vele az átváltási és a kezelési költséget..Nekem pl a skrillem eurós,a bet meg forintos

Akkor nem ártana bet365-ön euróra váltani, hisz így is fölöslegesen váltasz mikor skrillre ki kéred.
Plussz euróban a bonuszokat és a freebetet is dupla akkora értékben kapod.

Nem,mert legtöbbször netellerre veszem ott ki,és az is forintos..Ráadásul voltam eurós..és ló.....szt nem kaptam bónuszt..

Idézetet írta: szalist Dátum szeptember 30, 2014, 14:13:29

Amúgy chat nélkül is át lehet játszani...én rendszerint bankkártyáról fizetek be,és skrillre vagy netellerre veszek ki:D:D

Áruld már el nekünk a titkot, hogy hogyan csinálod.  :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum szeptember 30, 2014, 17:11:24
Áruld már el nekünk a titkot, hogy hogyan csinálod.  :)


Ez engem is érdekelne, ha nem public, akkor jöhet PÜ be is.

Hello!

Valaki tud segíteni hol találom a kiadási számot befizetéshez?
OTPs vagyok

Idézetet írta: szalist Dátum szeptember 30, 2014, 14:13:29

Amúgy chat nélkül is át lehet játszani...én rendszerint bankkártyáról fizetek be,és skrillre vagy netellerre veszek ki:D:D

Engem is érdekelne, ha nem titok akkor leírhatnád  :beerchug:

Idézetet írta: 26juventino Dátum szeptember 30, 2014, 13:49:33
LOL.
Fizess be skrillől és az egészet majd oda kérheted ki.
Fizetnék, csak MKB-nál vagyok, a kártyát meg nem tudom használni feltöltésre, mert a bank nem támogatja a szerencsejátékot és csak a non-gambling opcióval tudok feltölteni pénzt, amit meg ugye bet-en nem tudok használni. Ha esetleg simán utalással küldeném a pénzt skrill-re akkor is a non-gambling részre küldené?