bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Már majdnem két napja függőben van egy tippem egy brazil u19 es kosárra. Race to 20 kosarat és ML-t raktam. Live-ban volt kirakva, kezdés előtt tettem a tippeket, a kezdési időpont után levették a kínálatból és azóta sincs semmilyen eredmény, a ligának még hivatalos honlapja sincs. Az nem kérdés, ha le is játszották és meglesz az eredmény az ellenőrizhető, de mi lesz a race to fogadással, ami lezajlott, csak nincs hozzá semmi infó, lehet, hogy void-os lesz, még ha bejött is?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum október 15, 2014, 16:06:02
Már majdnem két napja függőben van egy tippem egy brazil u19 es kosárra. Race to 20 kosarat és ML-t raktam. Live-ban volt kirakva, kezdés előtt tettem a tippeket, a kezdési időpont után levették a kínálatból és azóta sincs semmilyen eredmény, a ligának még hivatalos honlapja sincs. Az nem kérdés, ha le is játszották és meglesz az eredmény az ellenőrizhető, de mi lesz a race to fogadással, ami lezajlott, csak nincs hozzá semmi infó, lehet, hogy void-os lesz, még ha bejött is?

Írj az ANGOL ügyfélszolgálatnak,2 nap alatt csak van már értékelhető eredményük,vagy ha nincs,kérd meg,hogy töröljék

Idézetet írta: szalist Dátum október 15, 2014, 16:35:02
Írj az ANGOL ügyfélszolgálatnak,2 nap alatt csak van már értékelhető eredményük,vagy ha nincs,kérd meg,hogy töröljék
Okés, írok nekik.

A bet365 vesztesnek könyvelte ezt a team totalomat:

A Baltecora volt egy 96.5 esem.

A bet365 live csúszott össze vissza, a hivatalos honlap fő scoreboardja 55-96 ot ír, de ennek a belső panelje meg 55-101 et, ilyenkor mi van?

http://online.basket.ee/?gid=2015002016

Melyik az igazi?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum október 15, 2014, 21:28:53
A bet365 vesztesnek könyvelte ezt a team totalomat:

A Baltecora volt egy 96.5 esem.

A bet365 live csúszott össze vissza, a hivatalos honlap fő scoreboardja 55-96 ot ír, de ennek a belső panelje meg 55-101 et, ilyenkor mi van?

http://online.basket.ee/?gid=2015002016

Melyik az igazi?

Ki tudja?
Az ilyenekről nem csinálsz képernyőképeket?   ;)

Egyébként érdemes nekik arra a forrásra hivatkozva írni, ami a te igazadat támasztja alá, legrosszabb esetben ők is elárulják, hogy honnan nézik az eredményeket.

Idézetet írta: Knapp Dátum október 15, 2014, 21:34:17
Ki tudja?
Az ilyenekről nem csinálsz képernyőképeket?   ;)

Egyébként érdemes nekik arra a forrásra hivatkozva írni, ami a te igazadat támasztja alá, legrosszabb esetben ők is elárulják, hogy honnan nézik az eredményeket.

Van screenshotom is:

Megvárom a hivatalos oldal rendezését, utána írok nekik.

Ugyan már Knapp, ZTE-nek ne lenne screenshotja?  ;D Bármiről, bármikor, röptében a legyet is  ;D


Idézetet írta: ZTE88 Dátum október 15, 2014, 21:36:43
Van screenshotom is:

Megvárom a hivatalos oldal rendezését, utána írok nekik.
Mindenképpen írjál. Én mostanában megbizonyosodtam róla, hogy nem csalnak, ha tévednek, akkor se átbaszásból. (3 olyan fogadást írtak jóvá, ami a panel alapján vesztes lett volna, és nem is kis összegekről volt szó. Vesztesből írták át nyertesnek, nem is reklamáltam pedig, hiszen vesztesnek hittem.). Szögis Race és szögis overek voltak.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum október 15, 2014, 22:07:22
Mindenképpen írjál. Én mostanában megbizonyosodtam róla, hogy nem csalnak, ha tévednek, akkor se átbaszásból. (3 olyan fogadást írtak jóvá, ami a panel alapján vesztes lett volna, és nem is kis összegekről volt szó. Vesztesből írták át nyertesnek, nem is reklamáltam pedig, hiszen vesztesnek hittem.). Szögis Race és szögis overek voltak.
Persze, írni fogok nekik, rajtam nem múlik.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum október 15, 2014, 22:07:22
Mindenképpen írjál. Én mostanában megbizonyosodtam róla, hogy nem csalnak, ha tévednek, akkor se átbaszásból. (3 olyan fogadást írtak jóvá, ami a panel alapján vesztes lett volna, és nem is kis összegekről volt szó. Vesztesből írták át nyertesnek, nem is reklamáltam pedig, hiszen vesztesnek hittem.). Szögis Race és szögis overek voltak.

"szögis"  :2funny:

Ez már kezd egyre jobb lenni. Bocs, de nem hagyhattam ki.

Idézetet írta: Milan Dátum október 16, 2014, 08:20:11
"szögis"  :2funny:

Ez már kezd egyre jobb lenni. Bocs, de nem hagyhattam ki.

;D ;D ;D ;DRemélem megoldódott a kosarad.

Hát kb mehetek a sóhivatalba. Annyit írtak, hogy megnézték a linkemet és látják a különbséget, de nekik az official sccore-hoz kell ragaszkodniuk és ha találok máshol is 55-101 eredményt, akkor küldjem el nekik azt a linket is.

Átnéztem: A hiba ott van szerintem, hogy mivel ipari mennyiségben dobta a vendégcsapat a pontokat, a belső panel kezelője megzavarodott kicsit és pár pontot + ban beírt, így jött ki a + 5 ös difi. Ez szivacs sajnos.

Mar a te linkeden is a helyes eredmeny jon be 96 ponttal :/

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum október 16, 2014, 13:40:38
Mar a te linkeden is a helyes eredmeny jon be 96 ponttal :/

A főpanelben igen, de a belső panelben, a play by play még 55-101, igazából már nincs jelentősége.

http://online.basket.ee/en?gid=2015002016

Jaja mar latom a negyedikbe egy harmas helyett hatot adtak hozza a masodikba meg egy kettes helyett negyet :/