bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum október 16, 2014, 08:20:11
"szögis"  :2funny:

Ez már kezd egyre jobb lenni. Bocs, de nem hagyhattam ki.
Semmi baj, bár ezt most nem vágom, hogy mi ebben a szóban a vicces, de nem vagyunk egyformák, fő a jó kedv. Ha rossz kedved van írj, ismerek még pár ezer hasonlóan vicces magyar szót, örömmel felvidítalak bármikor. :ok: :ok: :ok:
Írok is egyet, legyen mondjuk a bot.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum október 16, 2014, 23:03:53
Semmi baj, bár ezt most nem vágom, hogy mi ebben a szóban a vicces, de nem vagyunk egyformák, fő a jó kedv. Ha rossz kedved van írj, ismerek még pár ezer hasonlóan vicces magyar szót, örömmel felvidítalak bármikor. :ok: :ok: :ok:
Írok is egyet, legyen mondjuk a bot.

Azt már úgy feldolgoztam, hogy van "ubi, pari, nari stb.", de még számomra nehéz az olyanokat megemészteni, hogy "kari" (karácsony), "kivi" (kíváncsi), vagy akár a mostani "szögi" (szöglet).

Drága szép magyar nyelv.  :cya:

Múltkor egy fiatal csaj az utcán hallom mondja előttem:Pilcsi,tarcsi,telcsi(gondolom: pillanatig tartsd a telefont).

Idézetet írta: kaloz01 Dátum október 17, 2014, 11:22:52
Múltkor egy fiatal csaj az utcán hallom mondja előttem:Pilcsi,tarcsi,telcsi(gondolom: pillanatig tartsd a telefont).

Már csak Karcsi hiányzott.  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum október 17, 2014, 10:08:28
Azt már úgy feldolgoztam, hogy van "ubi, pari, nari stb.", de még számomra nehéz az olyanokat megemészteni, hogy "kari" (karácsony), "kivi" (kíváncsi), vagy akár a mostani "szögi" (szöglet).

Drága szép magyar nyelv.  :cya:
Szögi mellett van tizi, ami ugye a bünti  ;D. És akkor még nem beszéltünk a szabiról ...

De ez nagy off, úgyhogy én kérek elnézést Milan helyében is  :D

#3695 október 18, 2014, 16:09:28, gabor88888
Na ez mi? Túlzott aktivitás vagy mi a tököm miatt csak korlátozottan tudom használni a számlámat? Van egy olyan érzésem, hogy hamarosan 5 euro lesz a max tét amit felrakhatok.
___________________________________________________________
Jaj, már elérhető  :) Valami olyan üzenetet kaptam egy ideig, hogy a szokásosnál nagyobb aktivitás miatt átmenetileg nem elérhető a fogadásaim menüpont, de csak valami általános hiba lehetett, nem engem szivattak.

Sziasztok!

Valakinek működik az ios bet365 alkalmazás? Nekem kiírta hogy blokkolta a nav. Van ilyenkor más lehetőség vagy marad a webbongeszo?


Másnak is jött felelősségteljes szerencsejáték levél a bet365-től ?  :o

Idézetet írta: tharom2 Dátum október 22, 2014, 10:26:10
Másnak is jött felelősségteljes szerencsejáték levél a bet365-től ?  :o

Igen, abba is hagyom.

Milan-tól kérdezném,ő mit tud  erről a felelősség teljes játék levélről?

Idézetet írta: Larsson Dátum október 22, 2014, 12:07:54
Milan-tól kérdezném,ő mit tud  erről a felelősség teljes játék levélről?

Másold be a tartalmát, kérlek.

Idézetet írta: tharom2 Dátum október 22, 2014, 10:26:10
Másnak is jött felelősségteljes szerencsejáték levél a bet365-től ?  :o

Kaptam én is múlt héten, már megijedtem, hogy ez esetleg egy tétkorlátozás előszele  ;D

Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 22, 2014, 10:28:09
Igen, abba is hagyom.

Nekem is jött. Már megijedtem, hogy annyira függőnek tartanak, hogy ilyeneket küldenek. De akkor nem vagyok egyedül.  :)

Inkább a bónuszt küldték volna ilyen korán  ;D