bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 16 vendég van a témában


 
Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 21, 2014, 13:59:10
Másik irodában is lehet fogadni, nem csak a bet365 létezik.
Van nagyon sok jó iroda másik is.
Tudom, van másik buki is a világon :)
De még egy ilyen ahol:
-Skrill-re lehet naponta kérni ingyenes kifizetést
-Rajzos közvetítés van (még) az izlandi negyedosztályra (is)
-Lehet egész gól/szögletértékre vagy Race to X-re fogadni
Nincs :'(

Idézetet írta: Karesz86 Dátum december 21, 2014, 15:19:55
Tudom, van másik buki is a világon :)
De még egy ilyen ahol:
-Skrill-re lehet naponta kérni ingyenes kifizetést
-Rajzos közvetítés van (még) az izlandi negyedosztályra (is)
-Lehet egész gól/szögletértékre vagy Race to X-re fogadni
Nincs :'(

Az a rajzos közvetítés egy vicc :D nézzél egyszer meccset a tévében meg nézd rajzod :D ha egy támadó egyedül vezeti 8 védőre a labdát de 40méterre van a kapu akkor az már veszélyes támadás... Én meg csodálkozok hogy ennyi veszélyes támadásból hogy lehet még 0:0 :D közbe lehet az összes ilyen veszélyes volt...

Idézetet írta: Nezzenekoda Dátum december 21, 2014, 15:25:23
Az a rajzos közvetítés egy vicc :D nézzél egyszer meccset a tévében meg nézd rajzod :D ha egy támadó egyedül vezeti 8 védőre a labdát de 40méterre van a kapu akkor az már veszélyes támadás... Én meg csodálkozok hogy ennyi veszélyes támadásból hogy lehet még 0:0 :D közbe lehet az összes ilyen veszélyes volt...
Akkor sokat érhet a focihoz a "tabletes" ember :laugh:

Idézetet írta: Karesz86 Dátum december 21, 2014, 15:06:19
S gondolom a pénznemet se engedik visszaváltani forintra?!
Ez azt jelenti, hogy van bent pénzed a bet365-nél? A fiókodba sem tudsz már belépni, akkor szerintem a pénz bent marad.

Ha maradt bent pénzed, azt sztem azért ki kell, hogy fizessék neked, a zárolás ellenére is! :)

Azt kifizetik.. kérni kell. Sőt nekem anno az itt nyert bónuszom is megvárt.. szintén kérni kellett..

Ez milyen komoly, az 54. percben jött egy overem (1-2) és meg sem várták a meccs végét, máris jóváírták a zsozsót  :redchug:

Nem szokásuk.. még tenisznél is pl 4-4nél jóváírják az over 9,5 gamet.

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 22, 2014, 00:07:05
Nem szokásuk.. még tenisznél is pl 4-4nél jóváírják az over 9,5 gamet.

Ez hulyeseg :D mert ha logikusan gondolkosz a 9,5 over akkor jon pl ha 6-4 lesz vagy 5-5 vagy 7-5 stb...5-4 logikusan nem lehet :D ezert irjak jova :D gondolkozz kicsit! :D

Idézetet írta: soptei.gergo Dátum december 22, 2014, 00:12:14
Ez hulyeseg :D mert ha logikusan gondolkosz a 9,5 over akkor jon pl ha 6-4 lesz vagy 5-5 vagy 7-5 stb...5-4 logikusan nem lehet :D ezert irjak jova :D gondolkozz kicsit! :D

Igen pont ezt írta le, hogy még a meccs befejezte elött(szett), mikor már tuti, hogy megvan az over, már akkor jóváírják a nyereményt. ;D :)

Idézetet írta: davixxx Dátum december 22, 2014, 00:19:36
Igen pont ezt írta le, hogy még a meccs befejezte elött(szett), mikor már tuti, hogy megvan az over, már akkor jóváírják a nyereményt. ;D :)

Soptei.gergo-t is értem, hogy mit akart mondani, meg téged is. Ncis88 valószínűleg elírta azt, hogy "nem szokásuk". Ennyi. Jó éjszakát mindekinek!  :D

(Mindenféle vitát megelőzve. :) )

Idézetet írta: benedek185 Dátum december 22, 2014, 00:25:04
Soptei.gergo-t is értem, hogy mit akart mondani, meg téged is. Ncis88 valószínűleg elírta azt, hogy "nem szokásuk". Ennyi. Jó éjszakát mindekinek!  :D

(Mindenféle vitát megelőzve. :) )

Nem allt szandekonban vitazni :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum december 22, 2014, 00:25:04
Soptei.gergo-t is értem, hogy mit akart mondani, meg téged is. Ncis88 valószínűleg elírta azt, hogy "nem szokásuk". Ennyi. Jó éjszakát mindekinek!  :D

Arra irta szerintem, hogy nem szokasuk megvarni a meccs veget.

Persze, két értelmű volt a dolog. Ja és nem kaptam a héten bónuszt a bettől ami fájt.. :( Na, jóéjt srácok! :cya: :redchug:

Idézetet írta: lulu65bj Dátum december 21, 2014, 17:11:26
Ez azt jelenti, hogy van bent pénzed a bet365-nél? A fiókodba sem tudsz már belépni, akkor szerintem a pénz bent marad.
Nem maradt bent egy centem sem!