bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


Velem is előfordult. november 27-én lett zárolva a számlám és még mindig inaktív. Mikor kérdezem , hogy meddig tart, akkor leírják ugyan azt , hogy hetekig eltarthat, mire végeznek.

Köszönöm a válaszokat srácok! Akkor megnyugodtam hogy nem csak nálam van így! Én várok még max egy hetet és megírom nekik hogy akkor utalják vissza a pénzem!

Másnak sem jön be most az oldal? A www.bet365.com és más címük sem és a mobil oldal sem?

Idézetet írta: Laca87 Dátum január 11, 2015, 16:47:15
Másnak sem jön be most az oldal? A www.bet365.com és más címük sem és a mobil oldal sem?

Én használom.

Én még ilyet nem pipáltam, komolyan mondom.  :D
Volt egy osztrák kosármeccs, az eredményjelző 2. negyed 5. percét mutatta, az adott csapatnak akire fogadtam 6 pontja volt, gondoltam rakok a Zepterre egy 16.5 undert, csak nem dobnak 10 pontnál többet 5 perc alatt. Mindegy, nem is ez a lényeg. Világosan emlékszem, hogy a 2. negyedben raktam meg ezt az opciót, majd hirtelen levették a meccset 2-3 perc múlva pedig visszatették. A Zepternek hirtelen 18-20 pontja lett, mondom 2 perc alatt csak nem dobtak 12-14 pontot, valami itt bűzlik. Megnéztem a számlatörténetet 1. negyedes fogadásnak könyvelték el amire raktam. A dupla csavar a sztoriban, hogy 1. negyed alapján nyert is volna a fogadásom (15 pontot dobtak), a 2. negyedben viszont nem, mert 25-öt dobtak. Patt helyzet. Beszéltem "miben segíthetek Krisztiánnal", de akkor is eléggé érdekes helyzet alakult így ki, én még ilyet sose tapasztaltam, hogy totál fals eredményeket írnak ki, meg leveszik majd újra visszateszik a meccset. Vagy legalábbis ezek engem eddig mindig elkerültek. Ki tudja.  :)

Nem vállalnak felelősséget az eredmény helyes kijelzésére. Erre sajnos nem lehet alapozni. Engem is szopattak már meg rossz eredménykövetéssel.

Amúgy teljesen korrektek voltak. Érvénytelenítették a fogadást és visszakaptam a pénzt.

Hali!

Regisztráltam bet365-re,miután teljesítettem a hitelesítési folyamat első részét(elküldtem a személyim képét),most valami postai azonosítót kérnek.

Itt az irányítószámra gondolnak?

Idézetet írta: Kondor1911 Dátum január 11, 2015, 22:56:13
Hali!

Regisztráltam bet365-re,miután teljesítettem a hitelesítési folyamat első részét(elküldtem a személyim képét),most valami postai azonosítót kérnek.

Itt az irányítószámra gondolnak?

Nem az irányítószámra gondolnak, postán kellene megkapnod tőlük a szükséges azonosítót. Benne lesz a levélben, azt megadod és kész.

Idézetet írta: Kondor1911 Dátum január 11, 2015, 22:56:13
Hali!

Regisztráltam bet365-re,miután teljesítettem a hitelesítési folyamat első részét(elküldtem a személyim képét),most valami postai azonosítót kérnek.

Itt az irányítószámra gondolnak?

Majd küldenek postán egy levelet, abban lesz a kód.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 11, 2015, 23:19:39
Majd küldenek postán egy levelet, abban lesz a kód.

Az mennyi idő?

#4061 január 12, 2015, 11:58:39, luckyzoz
Nekem pl. 1 héten belül megjött....

(De ha nő lennék, kb. 28 nap alatt jönne meg LOL  ;D )

Tud valaki segíteni?

Idézetet írta: kibo22 Dátum január 10, 2015, 15:57:45
Üdv!
Az lenne a kérdésem, hogy visszamenőleg valahol lehet ellenőrizni a már lejátszott meccsek élő fogadás szorzóit?
Elnézést kérek, hogy nem olvastam végig az eddigi 271 oldalt. Lehetséges, hogy ez a kérdés már felmerült. :)

Idézetet írta: kibo22 Dátum január 12, 2015, 12:35:13
Tud valaki segíteni?
Ezt technikailag hogyan képzeled?
Mondjuk van egy meccs, egy adott pillanatban 100 db élő odds-szal, és akkor valahol fel van tüntetve, hogy másodpercenként ez a 100 db odds mi volt?
Még az is extrém, ha mondjuk csak a sima 1x2 oddsokra lennél kíváncsi, mert azok is változhatnak nagyon sűrűn, nyilván lehetetlen egy ilyet utólag feltüntetni.

Tudna abban nekem valaki segíteni, hogy milyen összeghatár megforgatása után szokott a hűségbónusz összege változni?Jelenleg 1500-ast kapok,de tegnap élő fogadás nap volt, és átpörgettem összesen 450 ezret.Mondjuk a végeredmény a többnyire szokásos zéró lett belőle  :'(