bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 22 vendég van a témában


Az alapdolog, hogy nem hiszünk az iroda eredménykövetésének, mivel még a szabályzatukban is benne van, hogy csak tájékoztató jellegű...
Legalább két különböző forrásból kell követni a meccseket, én pl. a kézimeccsek elején megnézem, hogy a két bet365-ös stream (kicsi és nagy) közül melyik a gyorsabb - valamiért néha van különbség, a fene sem érti - ezt összevetem mondjuk az unibet közvetítésével és a digisporttal.
Ott nézem, ahol a leggyorsabb.

Hja és bet365 abszolút nem vezetett félre, hisz ők adták a meccsképet is, ahol látszottak a gólok és az eredmény is. (de ugye már olyat is láttunk, hogy a tévéközvetítésben is folyamatosan rossz volt az eredmény, mondjuk egy meg nem adott gól is ott virított 15 percen keresztül, szóval még ott is hibázhatnak, akkor meg írhatunk a tévéstábnak, hogy buktunk miattuk  :)  )

Az a (leginkább) hiteles forrás, amit a saját szemeddel látsz.

Kézi (vagy kosár) közvetítésnél meg abszolút nem szabad az iroda órájára hagyatkozni, mert 1-2 másodperc is számít és ha elfelejtik megállítani az órát, mikor a valóságban áll, néha simán fél perccel továbbmegy az óra. Láttam már olyan kézi közvetítést a bet365-ön, ahol ők már eljutottak 30 percig a félidőben, de még esett utána 3 gól.  :)

#4096 január 16, 2015, 15:48:19, benedek185
Idézetet írta: Knapp Dátum január 16, 2015, 15:24:46
Az alapdolog, hogy nem hiszünk az iroda eredménykövetésének, mivel még a szabályzatukban is benne van, hogy csak tájékoztató jellegű...
Legalább két különböző forrásból kell követni a meccseket, én pl. a kézimeccsek elején megnézem, hogy a két bet365-ös stream (kicsi és nagy) közül melyik a gyorsabb - valamiért néha van különbség, a fene sem érti - ezt összevetem mondjuk az unibet közvetítésével és a digisporttal.
Ott nézem, ahol a leggyorsabb.

Hja és bet365 abszolút nem vezetett félre, hisz ők adták a meccsképet is, ahol látszottak a gólok és az eredmény is. (de ugye már olyat is láttunk, hogy a tévéközvetítésben is folyamatosan rossz volt az eredmény, mondjuk egy meg nem adott gól is ott virított 15 percen keresztül, szóval még ott is hibázhatnak, akkor meg írhatunk a tévéstábnak, hogy buktunk miattuk  :)  )

Az a (leginkább) hiteles forrás, amit a saját szemeddel látsz.

Kézi (vagy kosár) közvetítésnél meg abszolút nem szabad az iroda órájára hagyatkozni, mert 1-2 másodperc is számít és ha elfelejtik megállítani az órát, mikor a valóságban áll, néha simán fél perccel továbbmegy az óra. Láttam már olyan kézi közvetítést a bet365-ön, ahol ők már eljutottak 30 percig a félidőben, de még esett utána 3 gól.  :)

Ma is tanultam valamit. :) Korrekt írás Knapp. :)

Igen balfasz voltam, de a bet akkor is félrevezetett, mivel vagy 3 góllal le volt maradva a valós eredményhez képest és ennek az én balfaszságomhoz semmi köze nincs...  :D
Hülye voltam és promóztam is, ez a leggázabb az egészben...  :D
Ha meg visszakapnám a pénzt, még égne a pofám is..  :D

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 16, 2015, 15:45:52
Ma is tanultam valamit. :) Korrekt írás Knapp. :)

Igen balfasz voltam, de a bet akkor is félrevezetett, mivel vagy 3 góllal le volt maradva a valós eredményhez képest és ennek az én balfaszságomhoz semmi köze nincs...  :D
Hülye voltam és promóztam is, ez a leggázabb az egészben...  :D
Ha meg visszakapnám a pénzt, még égne a pofám is..  :D
Az a furcsa, hogy te voltál felháborodva ;D. Normál esetben ez az ügy új zajlott volna, hogy azért írt volna be ide valaki, aki kihasználta a hibát, és overre tett, hogy mekkora büdös geci a bet365, mert utólag törölte a fogadást.

Így olyan volt, mintha elmentél volna bankot rabolni, a rablás nem sikerült, és még a pénztárcádat is otthagytad, amiért visszamentél volna reklamálni.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 16, 2015, 16:00:27
Az a furcsa, hogy te voltál felháborodva ;D. Normál esetben ez az ügy új zajlott volna, hogy azért írt volna be ide valaki, aki kihasználta a hibát, és overre tett, hogy mekkora büdös geci a bet365, mert utólag törölte a fogadást.

Így olyan volt, mintha elmentél volna bankot rabolni, a rablás nem sikerült, és még a pénztárcádat is otthagytad, amiért visszamentél volna reklamálni.

Hát na, nem vagyok egy egyszerű eset, azt elismerem...  :D :)


Szerintem teljesen jogosan reklamálhatsz. Fordított esetben, ha nyertél volna a hibán, akkor utólag a helyes oddsra javítják a szelvényt. Az a korrekt, ha ilyenkor sem lapítanak.

Idézetet írta: Irtis Dátum január 16, 2015, 16:13:38
Szerintem teljesen jogosan reklamálhatsz. Fordított esetben, ha nyertél volna a hibán, akkor utólag a helyes oddsra javítják a szelvényt. Az a korrekt, ha ilyenkor sem lapítanak.

Én is így gondolom.

Idézetet írta: Irtis Dátum január 16, 2015, 16:13:38
Szerintem teljesen jogosan reklamálhatsz. Fordított esetben, ha nyertél volna a hibán, akkor utólag a helyes oddsra javítják a szelvényt. Az a korrekt, ha ilyenkor sem lapítanak.
Igen, mindenképpen érdemes megpróbálni, néha szánalomból adnak ilyenkor egy kis bónuszt. (aztán gondolom megnézik a beküldött személyi képét, hogy ki ez az észlény ;D)

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 16, 2015, 16:16:21
Igen, mindenképpen érdemes megpróbálni, néha szánalomból adnak ilyenkor egy kis bónuszt. (aztán gondolom megnézik a beküldött személyi képét, hogy ki ez az észlény ;D)

Mostmár elég legyen! :D

Idézetet írta: Irtis Dátum január 16, 2015, 16:13:38
Szerintem teljesen jogosan reklamálhatsz. Fordított esetben, ha nyertél volna a hibán, akkor utólag a helyes oddsra javítják a szelvényt. Az a korrekt, ha ilyenkor sem lapítanak.

Igen, valami ilyesmit próbáltam magyarázni valamelyik hozzászólásomban, csak eléggé abba az irányba ment el a beszélgetés, hogy mekkora balfasz vagyok, hogy nem figyeltem a streamet, meg nem használtam ki a hibát. Under-over fogadás és a betes fagyogatás szépségei. :D
Duplán kiváncsi leszek majd, hogy hogy döntenek. Nemcsak a pénz miatt. Majd megírom, ha megjött az email.

Azért kézilabdás élő fogadásokban tapasztalt 1-2 technikai hiba alapján (ami a bet piacán kb a zs kategória) ne általánosítsunk már arra, hogy egyre lejjebb süllyed a bet365 :D

Idézetet írta: stdavid Dátum január 16, 2015, 16:31:44
Azért kézilabdás élő fogadásokban tapasztalt 1-2 technikai hiba alapján (ami a bet piacán kb a zs kategória) ne általánosítsunk már arra, hogy egyre lejjebb süllyed a bet365 :D
Bárcsak minél sűrűbben lenne ilyen. Régen volt a szögleteknél is, a 80.perc táján leugrott az idő 50.perc tájára, így azt érzékelte a szoftver, hogy milyen fasza sok idő van hátra, mondjuk 10 szögletnél felugrott a szöglet határ 14,5-re. (Nyilván 10 szögletnél fasza tipp volt rakni  az under 14,5-et a maradék 10 percre (bár benedek185 kolléga itt lehet overt tolt volna, nem tudom ;D). Ezt a hibát kijavították. 5 ilyen szögis hibából 3-at ki is fizettek, 2-nél visszavették a zsét.

Idézetet írta: stdavid Dátum január 16, 2015, 16:31:44
Azért kézilabdás élő fogadásokban tapasztalt 1-2 technikai hiba alapján (ami a bet piacán kb a zs kategória) ne általánosítsunk már arra, hogy egyre lejjebb süllyed a bet365 :D

Én meg ezzel értek egyet.

#4107 január 16, 2015, 16:54:28, benedek185
Idézetet írta: stdavid Dátum január 16, 2015, 16:31:44
Azért kézilabdás élő fogadásokban tapasztalt 1-2 technikai hiba alapján (ami a bet piacán kb a zs kategória) ne általánosítsunk már arra, hogy egyre lejjebb süllyed a bet365 :D

Azért nem mondanám a betes kézis fogadásokat zs kategóriásnak, még a felmerülő hibái ellenére sem. Épp ez a baj amúgy, hogy beten kívül alig van más olyan iroda, ahol csapat gólokra is lehet fogadni. A Vbetről, Bwinről meg Unibetről tudok még, hogy ott szokott lenni. :)

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 16, 2015, 16:45:12
Én meg ezzel értek egyet.
Nyilván, el kell menni máshova, akinek nem tetszik, hogy lerúgják a szögletet, és 20 másodperc múlva jóvá van írva a nyeremény. Stb. Kb. fényévekkel van a többi iroda előtt a bet365.

Annyi élő eseményt nyomnak, hogy törvényszerű hogy belefutunk ilyen-olyan hibákba. Persze bosszantó, de ilyenkor vagy le kell nyelni, vagy reklamálni.