bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: benedek185 Dátum január 16, 2015, 16:47:24
Azért nem mondanám a betes kézis fogadásokat zs kategóriásnak, még a felmerülő hibái ellenére sem. Épp ez a baj amúgy, hogy beten kívül alig van más olyan iroda, ahol csapat gólokra is lehet fogadni. A Vbetről, Bwinről meg Unibetről tudok még, hogy ott szokott lenni. :)
A bet365 szempontjából értettem arra, hogy kevesen fogadnak rá, nincs jelentős forgalmuk, alacsonyak a limitek, stb. nem véletlen a more sports menüpont alatt található csak meg a kézi. :)

Idézetet írta: stdavid Dátum január 16, 2015, 17:05:28
A bet365 szempontjából értettem arra, hogy kevesen fogadnak rá, nincs jelentős forgalmuk, alacsonyak a limitek, stb. nem véletlen a more sports menüpont alatt található csak meg a kézi. :)

Tévedsz, korábban ott volt, most már nem (lásd alábbi képen). Ettől eltekintve nem egy "fő sportként" tekintenek a kézilabdára.


Idézetet írta: Milan Dátum január 16, 2015, 17:37:52
Tévedsz, korábban ott volt, most már nem (lásd alábbi képen). Ettől eltekintve nem egy "fő sportként" tekintenek a kézilabdára.

Az angol felületen most is "More sports", szerintem egyezzetek ki egy döntetlenben.  :)

Olvasom az előző hozzászólásokat (hűségbónuszosokat), s megáll az eszem.

Azért mert egy fogadóiroda x-nek ad hűségbónuszt, s y-nak nem azért már süllyed? Biztos vagyok benne, hogy ott ül a gépnél Charles, s nyomogatja a gombokat....ennek adok, ennek nem, ennek adok, ennek nem....

Más: cash out opció. Ameddig nem volt ilyen opció, addig nem süllyedt az iroda. Kb. amióta van hasonló opció, nem mellesleg az elsők közt voltak akik bevezették, azóta már egyből szar lett az iroda.

Kenyérboltban sincs mindig perec, s az is csak egy melléktermék, de azért még veszünk onnan kenyeret.  :D

Egyébként valahol írták, hogy abszolút mindig, mindenhol felajánlják ezt a lehetőséget. Inkább örvendenétek, hogy van ilyesmi is. Korábban nem volt!

Idézetet írta: Knapp Dátum január 16, 2015, 17:39:45
Az angol felületen most is "More sports", szerintem egyezzetek ki egy döntetlenben.  :)

Magyarok vagyunk, magyar felületet használjunk. 2-1!  ;D  :ok:

Meg egyébként is a magyar felületet a magyar piacra szokták optimizálni...nem mellesleg ezt a kézilabdás dolgot is mi jeleztük nekik, s kb. azóta lett kint a főmenüben.  ::)

A kézi VB miatt nem a more sportsnál van.. Pár napja még ott volt. :)

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 16, 2015, 17:49:44
A kézi VB miatt nem a more sportsnál van.. Pár napja még ott volt. :)

Válts te is magyarra...

Idézetet írta: Milan Dátum január 16, 2015, 17:51:11
Válts te is magyarra...
nem komálom a magyar chateseket..:)


ez a legmókásabb pont:


"8. Amennyiben Ön egy fogadást a Felvehető most funkció későbbi használatára alapozva tesz meg, a bet365 nem garantálja, hogy a Felvehető most funkció elérhető lesz.[size=78%]"[/size]

A cash out funkcióval az a baj hogy megbízhatatlan, hol van hol nincs. Eddig szinte mindig volt (kivéve pár piacot, vagy pl. a "zs" kategóriás kézilabdát), mostanában többször belefutottam hogy nincs. Ezért merült fel, hogy ha már piacvezető a bet365, nem ártana legalább feltüntetni hogy van rá, lesz rá, vagy nincs. Betfairen arra is van ami nem élő, minden előre meg van jelölve, de william hillen is így van.

Benedekkel annyiban feltétlen egyetértek hogy rohadt idegesítőek ezek a leállások. Focinál még nem nagyon találkoztam vele, viszont kosár- vagy kézilabdában rendszeresen az utóbbi pár hónapban. Nyilván ezeket a meccseket sokan nem követik, bele vannak buzulva a fociba  ;D Ja, és akkor mi van, ha nem elég jó a neted ahhoz hogy a streamet meg tudd nézni. Velem ez sokszor előfordul, mivel 1, vidéki vagyok, 2,gyakran használok mobilnetet és vidéki vagyok :D. Ilyenkor a hülyegyerek látja -ahogy ma is megesett- hogy 6-7 az állás vagy két perce, ráver egy nagy összeget az overre. Még két perc múlva is annyi, majd még 5 perc múlva is  :) Behal a rendszer, eltűnik minden  :)
Ez nálam nem piacvezetőhöz illő. Simán vissza kéne adniuk a pénzét. (na meg nekem is mert idegből tettem mikor helyreállt a rendszer  ;D)

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 16, 2015, 18:10:14
Ja, és akkor mi van, ha nem elég jó a neted ahhoz hogy a streamet meg tudd nézni. Velem ez sokszor előfordul, mivel 1, vidéki vagyok, 2,gyakran használok mobilnetet és vidéki vagyok :D. Ilyenkor a hülyegyerek látja -ahogy ma is megesett- hogy 6-7 az állás vagy két perce, ráver egy nagy összeget az overre. Még két perc múlva is annyi, majd még 5 perc múlva is  :) Behal a rendszer, eltűnik minden  :)
Ez nálam nem piacvezetőhöz illő. Simán vissza kéne adniuk a pénzét. (na meg nekem is mert idegből tettem mikor helyreállt a rendszer  ;D)

Ha "rákényszerítjük" őket, hogy ők viseljék a felelősséget ezekért a "hibákért", akkor talán sikerülhet elérni, hogy egyáltalán ne legyen eredménykövetés, csak egy mezei tétlap.  :)
Ez egy plusz szolgáltatás, de ettől még fogadásnál a buki az ellenfelünk. Ha "blöffölnek", akkor sem szólhatunk egy szót sem. Illetve maximum szidhatjuk őket.
(Nem hiszem, hogy direkt élnek vissza ilyen helyzetekkel.)

Az USA-Aruba U20-as focimeccsen azon röhögtem, hogy az 1. félidőben annyira gyorsan potyogtak a gólok, hogy később minden kapura lövést először automatikusan gólnak vettek!
Jött a szignál és ugrott az "eredményjelző" még a mellé ment lövéseknél is...
Rövid időn belül 3 kimaradt helyzetet sikerült gólnak benézniük.    ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 16, 2015, 18:10:14
A cash out funkcióval az a baj hogy megbízhatatlan, hol van hol nincs. Eddig szinte mindig volt (kivéve pár piacot, vagy pl. a "zs" kategóriás kézilabdát), mostanában többször belefutottam hogy nincs. Ezért merült fel, hogy ha már piacvezető a bet365, nem ártana legalább feltüntetni hogy van rá, lesz rá, vagy nincs. Betfairen arra is van ami nem élő, minden előre meg van jelölve, de william hillen is így van.

Benedekkel annyiban feltétlen egyetértek hogy rohadt idegesítőek ezek a leállások. Focinál még nem nagyon találkoztam vele, viszont kosár- vagy kézilabdában rendszeresen az utóbbi pár hónapban. Nyilván ezeket a meccseket sokan nem követik, bele vannak buzulva a fociba  ;D Ja, és akkor mi van, ha nem elég jó a neted ahhoz hogy a streamet meg tudd nézni. Velem ez sokszor előfordul, mivel 1, vidéki vagyok, 2,gyakran használok mobilnetet és vidéki vagyok :D. Ilyenkor a hülyegyerek látja -ahogy ma is megesett- hogy 6-7 az állás vagy két perce, ráver egy nagy összeget az overre. Még két perc múlva is annyi, majd még 5 perc múlva is  :) Behal a rendszer, eltűnik minden  :)
Ez nálam nem piacvezetőhöz illő. Simán vissza kéne adniuk a pénzét. (na meg nekem is mert idegből tettem mikor helyreállt a rendszer  ;D)
Nem lett volna baj, ha a "hülyegyerek" ráver az overre, az volt a baj, hogy az underre vert rá ;D ;D ;D
Én nem védem őket, de azért miért ők a hibásak, ha 2015-ben szar a neted? Mintha kötelező lett volna élőben fogadni szar nettel.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 16, 2015, 19:20:20
Nem lett volna baj, ha a "hülyegyerek" ráver az overre, az volt a baj, hogy az underre vert rá ;D ;D ;D
Én nem védem őket, de azért miért ők a hibásak, ha 2015-ben szar a neted? Mintha kötelező lett volna élőben fogadni szar nettel.
És hogy jó tanácsot is adjak:

H valaki nagyon fasza, de irreális oddsot lát, most szólok, hogy:
1. Csodák nincsenek
2. Ha mégis lenne, nagy esélye van, hogy az iroda utólag törli a fogadást...
3. De az a valószínűbb, hogy rábaszik az illető, és utána jöhet sírdogálás és csetelés, tehát lehet, hogy nem érdemes belevágni, vagy legalábbis érdemes megnézni, hogy mi az oka az irreális oddsnak.

#4123 január 17, 2015, 13:55:16, Knapp
Szerintem az nem élő fogadás, ha nem látod a meccset, hanem "vakfogadás".   :P
Lehet, hogy nem is megy a meccs... hehe

Kéziben az is befolyásolja a szorzót, hogy éppen ki birtokolja a labdát, az aktuális emberelőnyök meg pláne. Ez miatt is illene nézni.
Pl. ma a lengyel-németen nem vették észre a hajrában, hogy a németek lőhetnek majd hetest, nem változtattak a szorzón, pedig azt már a szorzóba bele szokták tenni, feltételezve a gólt.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum január 16, 2015, 19:20:20
Nem lett volna baj, ha a "hülyegyerek" ráver az overre, az volt a baj, hogy az underre vert rá ;D ;D ;D
Én nem védem őket, de azért miért ők a hibásak, ha 2015-ben szar a neted? Mintha kötelező lett volna élőben fogadni szar nettel.

Nem is estem a csapdába, mert nem olyanra tettem  :D Csak úgy gondolom igaza van Benedeknek.