bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában



Idézetet írta: Milan Dátum január 19, 2015, 10:12:04
Miért ne használjátok a "cash-out" opciót:

http://www.theladbible.com/articles/one-lad-proved-why-you-should-never-cash-out

:bash:  :D

Erre hirtelen most nem jutott más szó az eszembe: aztakurva! :D

Idézetet írta: Aventador Dátum január 19, 2015, 20:34:43
valahogy át lehet állítani a betet forintról eurora?

Igen, meg kell kérned az ügyfélszolgálatot hozzá.

Idézetet írta: Aventador Dátum január 19, 2015, 20:34:43
valahogy át lehet állítani a betet forintról eurora?
Nullának kell lennie  a balance-nak. Írni kell nekik, utána hozzávágnak egy 1-est az eddigi usernévhez, és úgy megy majd tovább a számla az új valutanemmel.

Volt ma egy Fortuna Dusseldorf - Grasshoppers nemzetközi barátságos mérkőzés, 15:30-as kezdéssel. A mérkőzés 80. perce körül 2-4-es szögletállásnál 1.40-es szorzóval megtettem, hogy lesz még egy szöglet, és közben követtem streamen a mérkőzést. A 90. percben el is végezték a 7. szögletet, majd 10-15 másodperc múlva lefújták a meccset. A fogadásom vesztettként lett elkönyvelve.

Segítséget kértem a chaten, de ott azt mondták, hogy az információik szerint ez a mérkőzés csak 80 perces volt, illetve hogy nem tudnak segíteni. Ha tudok egy forrást, ami bizonyítja, hogy 7 szöglet volt a meccsen, akkor elfogadják a panaszom.

Tud valaki segíteni ezzel kapcsolatban?

Idézetet írta: LanMaffia Dátum január 20, 2015, 22:11:54
Volt ma egy Fortuna Dusseldorf - Grasshoppers nemzetközi barátságos mérkőzés, 15:30-as kezdéssel. A mérkőzés 80. perce körül 2-4-es szögletállásnál 1.40-es szorzóval megtettem, hogy lesz még egy szöglet, és közben követtem streamen a mérkőzést. A 90. percben el is végezték a 7. szögletet, majd 10-15 másodperc múlva lefújták a meccset. A fogadásom vesztettként lett elkönyvelve.

Segítséget kértem a chaten, de ott azt mondták, hogy az információik szerint ez a mérkőzés csak 80 perces volt, illetve hogy nem tudnak segíteni. Ha tudok egy forrást, ami bizonyítja, hogy 7 szöglet volt a meccsen, akkor elfogadják a panaszom.

Tud valaki segíteni ezzel kapcsolatban?

Ha nem tüntették fel meccs közben, hogy az 80 perces, akkor az nem 80 perces volt, hanem rendesen 90. Már megint magyarázkodnak...  :laugh:

Egyébként itt egy részletes leírás a meccs fontosabb eseményeiről, magáról a Fortuna Düsseldorf hivatalos oldaláról.

http://www.f95.de/aktuell/news/profis/detail/17006-f95-verliert-regenschlacht/6e71fd81d0f20a7afd6e0d6712bdc03c/

Ebből egyértelműen kiderül, hogy 90 perces volt a meccs, a szögletes dolgon viszont nem tudom hogy lehetne segíteni. Biztos van olyan, akinek megvan a meccs felvétele, csakhát ez az, hogy az adott illetőt felkutatni..  :-\

Itt is 6 szöglet van elkönyvelve, lehet, hogy megint az élő eredményközlést kúrták el "bet365-ék" és egyel többet jeleztek.

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 18, 2015, 23:34:49
Ezt hogy érted?

Lassan már hetente töröltetek egy szelvényt.Legutóbb beírtam hogy 200 t-os tét.Direkt megnéztem.Mikor elfogadta akkor meg 2000-el csökkent az egyenlegem..mentem chatre.Mondom wtf..rendszerhibára hivatkoztak.Előtte meg mobilról raktam egy meccsgyőztest de mire elfogadta következő pont lett belőle....valami nagyon nem okés náluk vagy csak én szaladok ezekbe bele??

Idézetet írta: szorzatos Dátum január 20, 2015, 22:40:05
Itt is 6 szöglet van elkönyvelve, lehet, hogy megint az élő eredményközlést kúrták el "bet365-ék" és egyel többet jeleztek.

Az lehet, de pl. itt is 6 szögletet írnak, és 80! percet:http://www.totalcorner.com/match/today/ended. Igaz itt írják, hogy a forrás a bet365. Lehet, hogy az általad írtnak is.

Jah igen...a számlanem változtatásról meg csak annyit hogy már 4 szer változtattam meg...egyáltalán nem figyelik hogy hányadik alkalommal kéred a változtatást..

Ha valóban 80 perces volt és a b365 nem tüntette külön fel, szerinte lehet reklamálni, a szabályzatukban is benne van asszem', hogy ha nem 90 perc, kötelezően fel kell tüntetniük, még az élő közvetítés közben is ott szokott lenni.

Idézetet írta: szalist Dátum január 20, 2015, 22:48:09
Jah igen...a számlanem változtatásról meg csak annyit hogy már 4 szer változtattam meg...egyáltalán nem figyelik hogy hányadik alkalommal kéred a változtatást..

Király vagy szalist!  ;)

Idézetet írta: szorzatos Dátum január 20, 2015, 22:50:51
Ha valóban 80 perces volt és a b365 nem tüntette külön fel, szerinte lehet reklamálni, a szabályzatukban is benne van asszem', hogy ha nem 90 perc, kötelezően fel kell tüntetniük, még az élő közvetítés közben is ott szokott lenni.

Ez így van.A szabályzatukban is benne van hogy a rendes játékidő 90 perc kivéve ha ez másképp nincs feltűntetve

Többször előfordult már velem is, hogy olyanra tettem, amelyiken a játékidő 2x40 perces volt, de nem tüntették fel. A chates (az angol) szerint ők nem hibáztak, és nem foglalkoztak azon problémámmal, hogy mit ír a szabályzat. Arra hivatkozott állandóan, hogy ezek csak tájékoztató "adatok", és a fogadást emiatt nem lehet érvényteleníteni.

De már a tököm tele van ezzel, hogy minden csak tájékoztató jellegű...! Lassan már az ember felhasználóneve meg a számla egyenlege is tájékoztató jellegű lesz...?  :laugh: