bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Igy van, főleg tenisznél rohadt rossz ám pontosan kiszámolni a visszafogadásnál. Pontonként , sőt, ha második adogatást kell ütni, akkor is változik a szorzó. Ez a cash out engem is kikészit náluk, full megbizhatatlan.

Én ezeket a képleteket előre megírva be szoktam készíteni excel-be és folyamatosan frissítgetem a szorzókat, téteket, meg hát egy idő után már az ember érzi számolgatás nélkül is. Sok esetben inkább visszafogadok, mert akkor én döntöm el a tétekkel, melyik kimenetel esetén mennyit nyerjek, ill. a cash out-nál van még néhány százalék levonás is, olyan 90-95% körül kínálják szerintem felvételre az odds-hoz képest.

#4457 február 16, 2015, 22:37:38, Irtis
Még Excelben számolva is nehéz gyorsan reagálni. Egyszer kiszámoltam, és nincs extra levonás a cash outnál, teljesen egyenértékű a manuális visszafogadással. A legszebb, hogy Angliában pont a cash outtal reklámozza magát a TV-ben a Bet365. Mondjuk focinál jól is működik.

Nem szoktam cashout-tal játszani, de azt néztem, hogy a bet365 korrekten számolja, a valós szorzóval, az unibet viszont csúnyán lehúz vele...
(legalábbis azoknál a példáknál, amelyeket néztem)

Így van.. wh is lehúz!

Cash outban a betfair a legjobb.

Betfair tényleg jó cash outban a kivehető nyereséget illetően, csak úgy ugrálnak az oddsok, hogy nekem nagyon kevésszer sikerült cash outot csinálni. 10 mp várakozás után visszadobja, mert új oddszok vannak érvényben. Talán az esetek 10%-ában, ha sikerült.

Idézetet írta: pocket Dátum február 17, 2015, 11:17:24
Betfair tényleg jó cash outban a kivehető nyereséget illetően, csak úgy ugrálnak az oddsok, hogy nekem nagyon kevésszer sikerült cash outot csinálni. 10 mp várakozás után visszadobja, mert új oddszok vannak érvényben. Talán az esetek 10%-ában, ha sikerült.

Nálam pont fordítva van az arány  :)

Jó, ha úgy nézem, hogy harmadik, negyedik próbálkozásra végül sikerült cash outot csinálni, akkor nekem is jobb az arányom. De úgy az esetek felében egyáltalán nem sikerült, többszöri próbálkozás után sem.

Sziasztok!

Regisztráltam betnél.
Saját bankszámlámról fizettem be (erste).
Le szeretném cserélni a betnél a számlaszámomat Skrill számlára.

Hogyan tudom lecserélni?Mennyi időt vesz igénybe?
Ha nyitok Skrill számlát,ahhoz kapok kártyát is?
A kártyával bármelyik ATM-nél tudok felvenni vele pénzt?

Köszönöm a segítséget!

Idézetet írta: sportfogadó32 Dátum február 19, 2015, 16:53:56
Sziasztok!

Regisztráltam betnél.
Saját bankszámlámról fizettem be (erste).
Le szeretném cserélni a betnél a számlaszámomat Skrill számlára.

Hogyan tudom lecserélni?Mennyi időt vesz igénybe?
Ha nyitok Skrill számlát,ahhoz kapok kártyát is?
A kártyával bármelyik ATM-nél tudok felvenni vele pénzt?

Köszönöm a segítséget!

Hi!

Nyitsz egy skrill számlát, befizetsz róla a betre és utána oda utalják a nyereményedet.
Skrill infok:
http://www.sportfogadas.org/cikk-Skrill_(Moneybookers)-68.html

Bankkártyát külön igényelhetsz, általában 2 hét alatt megérkezik, bármelyik ATM-nél vehetsz fel vele pénzt. Ami fontos, hogy a skrill számlád és kártyád ugyanabban a pénznemben legyen, mint a bet számlád, különben horror átváltási költségek vannak. Legjobb ha minden eurós!

Akkor ezek szerint nem fontos kártyát igényelnem,utalhatom a saját számlámra Skrillről.
Van itt valakinek Skrillje?
Használata biztonságos?


Köszi!

Idézetet írta: sportfogadó32 Dátum február 19, 2015, 17:06:01
Akkor ezek szerint nem fontos kártyát igényelnem,utalhatom a saját számlámra Skrillről.
Van itt valakinek Skrillje?
Használata biztonságos?


Köszi!

Nem kell feltétlenül skrill mastercard, mivel a skrill számládról a bankszámládra is kikérheted a pénzt. Alapvetően biztonságos, de nem árt tokent is igényelni: http://www.sportfogadas.org/cikk-Moneybookers_Security_Token-177.html
Az ügyfélszolgálatuk nem valami gyors, emailre néha 2-3 hét mire válaszolnak, de ha valamennyire tudsz angolul akkor telefonon gyorsabban el lehet érni őket, vagy ha eléred a VIP szintet (havi 2.000 € átutalás fogadóirodáknak vagy egyéb skrill partnereknek) akkor általában 24 órán belül válaszolnak emailre is.

Idézetet írta: sportfogadó32 Dátum február 19, 2015, 17:06:01
Akkor ezek szerint nem fontos kártyát igényelnem,utalhatom a saját számlámra Skrillről.
Van itt valakinek Skrillje?
Használata biztonságos?


Köszi!

Legtöbbünknek van Skrillje, sőt merem állítani, hogy a legtöbben ezt használják, mint fizetőeszköz.

A Skrilles kérdésekre választ itt is találsz:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/board,294.0.html

Sziasztok
Az lenne a kerdesem hogy ha minden heten egyszer csinalnek kifizetest a bet365on,akkor esetleg az iroda kitilthat? vagy esetleg lenne problema belole?
vkinek ezen a teren van tapasztalata? :)