bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában


Áhh, én már lassan csak a stream miatt jövök ide. Myneniék páros meccsére tettem, első szett behúzva, másodikban tiebreak 6-6. Elszállt minden, mondom biztos vonalat találtak és nem akarja benézni a bet365. Pár perc múlva még mindig semmi, mondom megnézem esik-e az eső. Elvileg nem. Teljesen levették. Akkor zsír, biztos behúzta azt a két pontot a csapatom és nyertek. Nyeremény sehol, függőben. Mondom megnézem az ATP honlapján, mire eljutok odáig, már látom is hogy vesztes. Király  :ok:

sziasztok. most regisztrálok a bet365 re és van ott pár adat amit nemtom hol találnám max megnézem a bankszámla szerződést. szóval amiket nemtalálok :  kiállítási dátum, kiadási szám, kártya biztonsági száma . a kártyaszám gondolom aza 4x4 számból álló szám a kártya elején.regeltem tippmixpro oldalon ortt nem kért ennyi mindent

Idézetet írta: gaben86 Dátum április 13, 2015, 08:34:36
sziasztok. most regisztrálok a bet365 re és van ott pár adat amit nemtom hol találnám max megnézem a bankszámla szerződést. szóval amiket nemtalálok :  kiállítási dátum, kiadási szám, kártya biztonsági száma . a kártyaszám gondolom aza 4x4 számból álló szám a kártya elején.regeltem tippmixpro oldalon ortt nem kért ennyi mindent

gondolom master card-od van :) a kiadasi datum azt hiszem rakta van a kartyan...:) de az ervenyesseg az biztos :)

szia . nem mastercardos vagyok  még anno gyorsba kellett a munkahely miatt csináltatni egy bankkártyát és  ilyen gagyi takarékbankos kártyám van ami a tippmixpro oldalon jó de akkor lehet hogy a bet365-nél nem lesz az...

Idézetet írta: gaben86 Dátum április 13, 2015, 09:16:53
szia . nem mastercardos vagyok  még anno gyorsba kellett a munkahely miatt csináltatni egy bankkártyát és  ilyen gagyi takarékbankos kártyám van ami a tippmixpro oldalon jó de akkor lehet hogy a bet365-nél nem lesz az...

Takarék alapból maestro-t ad. De azzal nem lehet feltőlteni még tippmixpro-ra sem.
http://money.howstuffworks.com/personal-finance/debt-management/credit-card1.htm

most tévedtél picit mert én pár napja megpróbáltam annak ellenére hogy sok oldalon olvastam hogy ezzel nem lehet de gondoltam megpróbálom és rakok rá 1000 forintot és sikerült :)  szóval aki eddig abban a hitben volt hogy takarékbankos maestro kártyával nemlehet fogadni tippmixpro oldalon azok tévedtek ami jó hír nekem :) . de bet365-nél nemvagyok benne biztos hogy sikerülne. meg ugye ott van a kifizetés amiről azt írja hogy arra utal amiről te utoljára befizettél és lehet nemfogadná el ezt  a kártyát. gondolom azért nemis tudnék vele utalni lóvét mert a fent említett kérdéseimben az én kártyámon pár adat nem szerepel :/

Be lehet valóban csak be kell írni az összeget és otp direkt-nél fel van tüntetve a maestro.
Csak gyökér tippmix pro-sok el felejtették az oldalon feltüntetni.
Bet365-ön ha csak nem otp direktet használnak nem tudsz depozni.

gondolom nem szóval ez esélytelen... sajna

Amugy Takaréknál a legolcsóbb szerintem a visa classic  2000ft, maestro 1500ft.
Ha hamarossan lejár érdemes lecserélni.

ezekkel már tudnám használni a bet365-öt is gondolom.

Sziasztok!

Most ismerkedem az online fogadás világával, és regisztráltam az oldalra, és két kérdésem lenne:

1. Hol lehet magyar nyelvűre állítani? Jelenleg angol, ami a későbbiekben nem nagy gond, de eleinte jobban örülnék, ha tuti nem értenék félre semmit...

2. Az utóbbi időben elég sokat hallani, hogy a NAV cseszteti ezeket az online fogadó-oldalakat..rizikós pénzt belefeccelni így?

Köszönöm előre is a segítséget! :cya:

szerk: lejjebb görgettem, és a 2. kérdésre megvan a válasz... ::) máskor előbb nézek körül, mint kérdezek, viszont az 1. továbbra is él :D

Na ez a panel nekem hiányzik. Pillanatra megijedtem, hogy ennyire vak vagyok, hogy nem látom a Language szót... :-\

Nekem így néz ki...sehol semmi, és egyelőre nem is találom, de tuti én vagyok a balf.sz.. ???

Ha be vagy jelentkezve, akkor itt:

Köszönöm mindenki segítségét! Megtaláltam, minden ok!  :beerchug:

Sziasztok. 

Kis segítséget szeretnék kérni.  Betes számláról szeretnék kiutalni egy szebb összeget.  Milyen számlára lenne szükségem,hogy a kedves magyar hatóság ne nézegesse a pénzemet? 
Vagy egyszerűen csak utaljam Raiffeisenes számlámra?