bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Én is kaptam ma üzit, nekem 100%-os 15000 HUF-os a bónusz  :)

25 % 15 ropiig. Tehát a legrosszabb csomagot megint  8)

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 06, 2015, 15:05:28
25 % 15 ropiig. Tehát a legrosszabb csomagot megint  8)

Szintén, de azért ez is elég jó. Hol van ilyen a Tippmixpro-n?  :laugh:

Idézetet írta: G-DAWG Dátum augusztus 06, 2015, 12:08:03
Én ma kaptam e-mailt 25%-os maximum 100 £ összegű bónuszról.

Here's how to claim your bonus:
Log in to your bet365 account.
Deposit £10 or more.
From the Services menu, select Members, go to Offers, then Enter Offer Code.
Enter your offer code, and click Submit.
Your bonus will be added to your bonus balance.

You will need to play through the amount of your qualifying deposit once to bet with your bonus and have settled bets (excluding bets that have been fully or partly Cashed Out) to the value of three times your qualifying deposit and bonus before making a withdrawal. Bets which do not contain at least one selection at odds of 1/2 (1.50) or greater do not count towards any turnover requirements and some markets are restricted. You will not be able to withdraw your bonus and/or winnings generated from your bonus if you have not completed the turnover requirement within 90 days of entering your bonus offer code, or by the date the offer closes (whichever occurs first).

Úgy látszik a Fontos számlák fontosabbak ;)
100£ az 44ropi....

Az aktivitástól függ a % mértéke. Ha egész évben alig játszottál tuti 100%ot adnak,de ha minden hónapban toltad akkor 25%

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 06, 2015, 16:11:26
Az aktivitástól függ a % mértéke. Ha egész évben alig játszottál tuti 100%ot adnak,de ha minden hónapban toltad akkor 25%
Valószínűleg így van, mert én az elmúlt 1 évben alig-alig játszottam beten és így kaptam a 100-asat.

Mit jelent a 25% a bónusz esetében?  :-\

Idézetet írta: Wonder68 Dátum augusztus 06, 2015, 16:06:45
Úgy látszik a Fontos számlák fontosabbak ;)
100£ az 44ropi....
Igen, más a bónusz összege angol számlák esetében. Az előző szezonban a BL-meccsekre ajánlott kockázatmentes élő fogadásos promóciójukban például 50 £-ot lehetett visszakapni.

A kezdőbónuszok összege itt van országok és pénznemek szerint lebontva. Van különbség...
http://www.bet365.com/extra/en/promotions/open-account-offer/currency-table-UK/

Érdekes módon én kettő bónuszt is kaptam most, aminek természetesen nagyon örülök.
Egy 100%-os befizetés bónuszt és egy 50%-os kezdőrugás bónuszt.  :great:


Idézetet írta: Laca87 Dátum augusztus 06, 2015, 15:20:20
Szintén, de azért ez is elég jó. Hol van ilyen a Tippmixpro-n?  :laugh:

A tippmixpro is ad időnként feltöltési bónuszt, lényegében különösebb forgatási feltétel nélkül.   :)

Idézetet írta: p22 Dátum augusztus 06, 2015, 16:39:02
Mit jelent a 25% a bónusz esetében?  :-\

A bónusz a befizetett összeg 25%. azaz negyede lesz.
Ha teljesen ki akarod használni a lehetőséget, akkor négyszer annyit fizess be, mint amennyi bónuszt kínálnak.

Idézetet írta: baliizu Dátum augusztus 06, 2015, 18:45:36
Érdekes módon én kettő bónuszt is kaptam most, aminek természetesen nagyon örülök.
Egy 100%-os befizetés bónuszt és egy 50%-os kezdőrugás bónuszt.  :great:
mind1 igazándiból, mert aktív csak 1 lehet 1 időben.
vagy a befizetésire nem 7 nap van aktiválni?

Itt is 25%  :fakk: hogy mekkora összegig már nem is olvastam.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum augusztus 06, 2015, 20:31:28
Itt is 25%  :fakk: hogy mekkora összegig már nem is olvastam.
Nem is erdemes. :D
En "kimaxolhatnek" 15e ft bonuszt evvel a 25%-al, de megkellene hozza forgatni 225 ezret.
Szerintem mar az is szegyeli ezeket az ajanlatokat, akinek a kozpontban ra kell nyomni a 'kuldes' gombocskara. Kitorolhetem vele. Meg ahogy nezem mas is.

Idézetet írta: junglefever Dátum augusztus 06, 2015, 20:35:48
Nem is erdemes. :D
En "kimaxolhatnek" 15e ft bonuszt evvel a 25%-al, de megkellene hozza forgatni 225 ezret.
Szerintem mar az is szegyeli ezeket az ajanlatokat, akinek a kozpontban ra kell nyomni a 'kuldes' gombocskara. Kitorolhetem vele. Meg ahogy nezem mas is.


Én nem értem mit hőbölögtök itt hogy csak 25% a bónusz..
Először is, ugyanazok a kondíciók, mint a rendes bónusznál. 3x a befizetés és bónusz összege.
Másodszor, örüljetek hogy minden évben adnak. Ha nem lenne az nem tetszene.
Harmadszor, aki kitudja használni a max  befizetést (60k) a 15k bónuszért, annak abból a 75kból nem nehéz 215k tétet feltenni.

Én örülök a 25% bónusznak is Az a pár ezer ft bónusz tökéletes hogy kicsit bátrabban fogadjak nagyobb odssokra. Ha elmegy, hát elmegy. Igaz hogy a forgatás miatt le van kötve a pénzem egy ideig,de mivel amúgy sem tervezek kifizetni, és valószínűleg amúgy is meglenne a forgatás összege, így nekem ez egy jó ajánlat.

Nehez lesz ezt nekem kikozmetikaznod pozitivnak, a 25% az nem erted van, hanem ertuk.
En sohasem 'ha elmegy, elmegy' alapon forgatom ezeket, pont ezert szokott a dolog sikerulni, de ezt a bonuszt ha nagyon akarod megtermelheted naluk egy hetvegen par ora alatt gyerektetekkel, innentol kezdve en a magam reszerol ennek nem latom ertelmet.
Aki kitudja hasznalni a max. befizetest nem fog 15e forintert befizetni.