bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában


Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum október 15, 2015, 13:11:42
A jégkorong O/U fogadásoknál a hosszabbítás is beleszámít? Eddig nem futottam bele ilyenbe, de előbb-utóbb minden bekövetkezik.

Ezt találtam:

"Minden fogadás magában foglalja a hosszabbítást/büntetőpárbajt, kivéve, ha másképp van feltüntetve. Amennyiben a mérkőzést büntetőpárbaj dönti el, akkor egy gól hozzáadódik a nyertes csapat góljainak számához és az összesített gólok számához (a fogadások rendezésének szempontjából). Ez nem vonatkozik azokra a piacokra, melyekbe nem számít bele a hosszabbítás és büntetőpárbaj (ha erre sor kerül)."

Idézetet írta: Irtis Dátum október 15, 2015, 11:24:38
Ilyen tétek és pénzfelvét mellett nem fognak korlátozni. A Bet365 az egyik legnagyobb iroda, rengeteg ügyféllel, nagy tőkével. stb., ezért elég ritka itt a korlátozás.

Én sok helyen olvastam, hogy korlátoznak, és nem egy helyen láttam hogy bet3.65-nek is hívják :) Viszont örülnék, ha úgy lenne ahogy írod.

#4982 október 15, 2015, 20:13:20, Larsson

Nekem az a tapasztalatom,hogy én nekem már fogadta el az iroda a max tét feletti összeget is már jó párszor!
Az iroda nagyon nézi az egyéni fogadási típusokat,mit hogyan mennyiért tesz az ember,ha normálisan játszik valaki és  hosszú ideje az iroda ügyfele,3-4 éve nem hiszem,hogy bármi probléma lenne az irodával kapcsolatban.
Az arbitrázs ilyen olyan okosságot,nem szereti az iroda ott lehet korlátozás.


http://www.fortunaweb.hu/Csillagaszati_profit_a_Bet365-nel601

Sziasztok azt szeretnem kerdezni hogy van vki aki Romaniabol fogad a Bet365on? mert kuldtek egy levelet h felfuggesztik az oldalt mert a roman torvenyekkel nem egyezik vki.s esetlek vhogy maskepp nem lehet a fogadni a bet365on?

Csak nekem szórakoznak a bet365 sportközvetítései? Mennek a darts-meccsek és nem tudom nézni őket..így az élő-fogadásoknak lőttek.. :-\

Idézetet írta: robmiller Dátum október 16, 2015, 13:29:47
Csak nekem szórakoznak a bet365 sportközvetítései? Mennek a darts-meccsek és nem tudom nézni őket..így az élő-fogadásoknak lőttek.. :-\

Időközben rájöttem, hogy csak a darts-közvetítés fos... :bash:

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum október 16, 2015, 10:58:12
Sziasztok azt szeretnem kerdezni hogy van vki aki Romaniabol fogad a Bet365on? mert kuldtek egy levelet h felfuggesztik az oldalt mert a roman torvenyekkel nem egyezik vki.s esetlek vhogy maskepp nem lehet a fogadni a bet365on?

Egyedüli megoldás, hogy elköltözöl más országba.  :)

Jelen esetben a fogadóiroda korlátozza a román lakcímmel rendelkezők játéklehetőségét, a felmerült problémák miatt (bet365 engedély felfüggesztése Romániában, alig 14 nap után).

A vicc az, hogy az iroda 5 évre visszamenőleg visszafizette a játékosok utáni járulékot a román államnak, akik ennek következtében engedélyt adtak. A hiba csak ott volt, hogy az engedély október 1.-től élt, ők meg elméletileg nem lett volna szabad elfogadjanak fogadásokat Romániából szeptember 10.-30. között.

Úgy hiszem ebből nagy cirkusz lesz. Egyes források szerint 30 millió euróról van szó, amit most a román hatóság csak úgy megpróbál "lenyúlni". Ekkora összegnél nem hiszem, hogy ennyibe hagyja a bet365.

Idézetet írta: Milan Dátum október 16, 2015, 15:51:17
Úgy hiszem ebből nagy cirkusz lesz. Egyes források szerint 30 millió euróról van szó, amit most a román hatóság csak úgy megpróbál "lenyúlni". Ekkora összegnél nem hiszem, hogy ennyibe hagyja a bet365.
Akar nalunk is tortenhetett volna. Oszinten szolva meg sem lepodnek.
Miert van az, hogy a vilagon mindenhol a politikusok rovidlatoak es a szavazok meg hulyenek vannak nezve.

#4988 október 16, 2015, 17:26:22, Larsson

Nekünk Magyaroknak mennyire van veszélyben hasonló negatív kitiltás? És mi számít Állampolgárság vagy lakcím?

Idézetet írta: Larsson Dátum október 16, 2015, 17:20:58
Nekünk Magyaroknak mennyire van veszélyben hasonló negatív kitiltás? És mi számít Állampolgárság vagy lakcím?
Itthon el van lehetetlenitve a licenszvasarlas egyelore, a kitiltas addig nincs veszelyben szvsz amig a kivonulo kisebb irodak felhasznaloibol eleget tudnak felszivni a nagyok, hogy megerje nekik tovabbra is tevekenynek lenni nalunk.
Mindenhol a lakcim szamit, az allampolgarsagodra tojnak.

Na bekaphatja a roman allam! :D esetleg nem tudtok olyan irodat amelyik mukodik itt az Unibet vajon?vagy melyik iroda az amelyik ilyen szeles koru kinalattal van mint a Bet365?

Idézetet írta: Larsson Dátum október 16, 2015, 17:20:58
Nekünk Magyaroknak mennyire van veszélyben hasonló negatív kitiltás? És mi számít Állampolgárság vagy lakcím?

Amint junglefever is írta, a Magyarországon élőket ez egyelőre egyáltalán nem veszélyezteti.

Látható, hogy nap mint nap tűnnek el a kisebb irodák, a nagyok viszont maradnak, mert nekik azért van egy jó kis játékosbázisuk.

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum október 16, 2015, 17:52:33
Na bekaphatja a roman allam! :D esetleg nem tudtok olyan irodat amelyik mukodik itt az Unibet vajon?vagy melyik iroda az amelyik ilyen szeles koru kinalattal van mint a Bet365?

Unibetnek van román engedélye. Sportingbetnek is.

Nem tudom, hogy ki hogyan látja, de szerintem egyre ócskább ez az iroda. Képesek a kézi meccseken 10-15 percekre full befagyasztani minden fogadást. Gyakran még az eredményjelzés is egy röhej, megszakadnak a kapcsolatok. Nemritkán 5-10 perces késéssel kezdik el közvetíteni a kézi meccseket. Én nagyot csalódtam ebben az irodában  :noway:

Drogos,mondj nekeem legyszi egy jo irodat amelyiken jo kezi kinalat van :)