bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Idézetet írta: Irtis Dátum december 13, 2015, 09:42:08
Nekem olyan szokott lenni, hogyha teljesen lenullázom az egyenlegemet, de még lenne forgatási követelmény, akkor zárják le a bónuszt.

Ez evidens.
Valószínűleg az van a háttérben hogy elbuktuk a bónuszt, vagyis van egy olyan pillanat amikor az összes bónuszból tett fogadás elbukott, nincs függőben semmi fogadás, és csak valódi pénzes egyenleg marad.

O.K., tartsák meg jó szokásukat!

Sziasztok! Tényleg adóköteles lett a nyeremény? Várok egy kifizetést es úgy hallottam, hogy valami 17%os szerencsejáték adót kell fizetnem a navnak. Ti mit tudtok erről? Vasárnan éjszaka igényeltem a kifizetést bankszámlára, kb mikorra lehet a kártyámon a pénz?

Idézetet írta: Őrült Király Dátum december 14, 2015, 14:51:00
Sziasztok! Tényleg adóköteles lett a nyeremény? Várok egy kifizetést es úgy hallottam, hogy valami 17%os szerencsejáték adót kell fizetnem a navnak. Ti mit tudtok erről? Vasárnan éjszaka igényeltem a kifizetést bankszámlára, kb mikorra lehet a kártyámon a pénz?

Eddig is az volt. 16 %-os SZJA, illetve 27 %-os EHO terheli a nyereményt.

Nem terheli azt semmi, eszedbe ne jusson szórakozni ilyen hülyeségekkel  :D
3-5 munkanap a kifizetés.

Idézetet írta: Őrült Király Dátum december 14, 2015, 14:51:00
Sziasztok! Tényleg adóköteles lett a nyeremény? Várok egy kifizetést es úgy hallottam, hogy valami 17%os szerencsejáték adót kell fizetnem a navnak. Ti mit tudtok erről? Vasárnan éjszaka igényeltem a kifizetést bankszámlára, kb mikorra lehet a kártyámon a pénz?

Elvileg mindig adóköteles volt.
Gyakorlatilag akkor, ha bevallod.

Köszönöm a válaszokat, tegnap délután meg is jött a pénzem  ;)

#5107 december 15, 2015, 10:54:40, bryan_65
Bet365-n van olyan nyerő gép aminél 1Ft-l lehet pörgetni? Starburstról tudtam, de itt 2Ft a minimum. Kiszeretném nullázni.

Idézetet írta: bryan_65 Dátum december 15, 2015, 10:50:11
Bet365-n van olyan nyerő gép aminél 1Ft-l lehet pörgetni? Starburstról tudtam, de itt 2Ft a minimum. Kiszeretném nullázni.

2 Ft Starburston? Hol? Nekem 20 at ír

#5109 december 16, 2015, 12:08:20, bryan_65
Idézetet írta: ricsi046 Dátum december 16, 2015, 11:52:54
2 Ft Starburston? Hol? Nekem 20 at ír
Le kell venni a line-t is és akkor 2 Ft-t a min.

bal oldalt vonalak: 1

Idézetet írta: bryan_65 Dátum december 16, 2015, 12:00:13
Le kell venni a line-t is és akkor 2 Ft-t a min.

bal oldalt vonalak: 1

Ja hogy 1 vonallal :D

Haverom kérdezi, hogy innen bankszámlára ki lehet kérni a pénzt akkor is, ha előtte csak netes pénztárcákból fizetett be?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 17, 2015, 13:31:28
Haverom kérdezi, hogy innen bankszámlára ki lehet kérni a pénzt akkor is, ha előtte csak netes pénztárcákból fizetett be?

Nem. Oda tudsz pénzt kikérni ahonnan az utolsó befizetésed volt.

Nezegetik a bankok a kifizetest szerintetek ha a betrol utalnanak? Mivel adokoteles ugye elvileg.

Idézetet írta: sportfogado1 Dátum december 17, 2015, 13:53:18
Nezegetik a bankok a kifizetest szerintetek ha a betrol utalnanak? Mivel adokoteles ugye elvileg.

Ez összegtől függ. Egy adott összeg felett automatikusan kell jelentsék a NAV-nak, de itt már milliókról beszélünk.