bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy járt-e már valaki úgy mint én, hogy 365-nél az élőfogadásnál vagy 12-15 másodperc míg megfogad valamit.
Eddig meg csak vagy 5-6 volt. Valószínűsítem azért mert nagyobb összegeket nyertem mostanság, de ez akkor is egy nyomorékság, mert így kb semmit nem tudok megfogadni időbe.

Gondolom élő fogadásokkal nyertél nagyobb összegeket (mennyit, ha nem titok).. de még emiatt sem feltétlenül kap az ember extra delay-t, inkább amiatt ha esetleg szándékosan hibára akarna tenni az ember és előnyt kovácsolni, erre igen érzékeny a bet365. Sajnos ha rátették a delayt, azt az életben nem veszik le.

nem tudom hogy kell konkrétan ehhez hozzászólni, ezért így oldottam meg. Szóval összesen kb 400 000 Ft-t nyertem szóval nem is olyan sokat és igen élőben néztem az eseményeket és mindig jókor raktam kb.. :D csak reménykedtem hátha valaki kitudja játszani a "delayt" mert tőzsdén is van nekem :D

Idézetet írta: afrikailajos Dátum január 04, 2016, 16:55:09
mennyiert szoktak adni egy bet365 accountot a feketpiacon?

érdekelne engem is, ha írnak neked, tudnál írni? :)

A delayt nem lehet kijátszani. Rárakták a számládra, ott is marad. Ha lenne a beten olyan opció, mint pl a bwinen, hogy be lehet jelölni hogy automatikusan elfogadja az oddsmódosítást akkor nem lenne gond. Akkor kicsit kisebb oddsokkal de legalább lehetne normálisan játszani.

Idézetet írta: afrikailajos Dátum január 04, 2016, 16:55:09
mennyiert szoktak adni egy bet365 accountot a feketpiacon?

Az attól függ új vagy már bónuszmentes számla. szerintem olyan 50euró körül lehet szerezni verifikált számlát. Legalább is engem kerestek már meg hasonlóval egy másik fórumon. :D 50Eurót ígértek érte.

exchange küldtem privátot!

Idézetet írta: saviola8321 Dátum január 04, 2016, 13:07:19
A vegas részben a nyerőgépekben mik azok amiket ajánlotok. Én csak a starburst-al szoktam játszani. Mely játékokkal érdemes játszani?

Két valamire való játék: Starburst és Gonzo  :ok:

Idézetet írta: runin Dátum január 05, 2016, 00:28:58
Két valamire való játék: Starburst és Gonzo  :ok:


aztakurva', kösz runin! Ez tényleg ekkora játék, vagy csak óriási mázlim volt?  :laugh:  lényeg hogy én csak nemrég utaltam a vegas-ra pénzt a kezdőbónuszért és a starburst-öt pörgetem hetek óta, mert ezt az egy nyerőgépet ismertem és kitapasztaltam hogy enyhe profit, vagy minimum nullszaldó hozható rajta, ami bónuszforgatáshoz tökéletes. Másokat is kipróbáltam, de nem jöttek be, viszont ma alexthebest által ajánlottakon is jött szépen (blood suckers) és kipróbáltam a gonzos quest-t, legelső pörgetésre, 40 Ft-ra 4326 :D

Persze,ez azért szerencse,hogy első pörgetésre ennyit ad  :D

De ezen én még szinte sose buktam,összességében viszont biztos pluszos ez a játék.
Igaz,én nem nagyon kaszinózok,sőt elég ritkán. Csak akkor szoktam ezen pörgetni,amikor Unibet küldd valami nagyobb bónuszt. Náluk sokszorosát kell megforgatni. Múltkor pl. kaptam egy 30K 100% befizetési bónuszt. Sportfogadáson 25-ször kellett megforgatni,de meg lehetett bármin. Jöttek szépen a fogadások,így gondoltam,megnyomom kaszinón egy kicsit,mert sose lesz kiforgatva 750 ezer,és akkor elveszik a bónusz. 30 nap volt rá. Kaszinón sokkal előbb kipörög a dolog.
Beültem Gonzo-ra,pörgettem,mint állat 20 és 40 centen. Szórta az érméket, 3-szor leadta fél óra alatt,ezen a minimális téten is kipörgetett a bónuszjáték 120 Euro-t.
Felraktam 1 és 2 dolláros tétre,még kétszer leadta az érméket, a végeredmény 600 Euro  :D  :redchug:

Jah,és persze a bónusz teljes egészben ki is lett forgatva.  :great:

Hali!
Erről a délután 2-3ig tartó ingyenes bingóról adna valaki bővebb felvilágosítást? Még sosem bingóztam...
Átállítottam angol nyelvre és lett bingó fül,odáig már eljutottam! :)
Előre is köszi!

Idézetet írta: Zsoca Dátum január 05, 2016, 11:42:08
Hali!
Erről a délután 2-3ig tartó ingyenes bingóról adna valaki bővebb felvilágosítást? Még sosem bingóztam...
Átállítottam angol nyelvre és lett bingó fül,odáig már eljutottam! :)
Előre is köszi!
Super star bonanza teremben lesz ahogy este 8-10ig is,csak a bordó négyzetben confirmra kell nyomni,és kész is,aztán már csak a szerencsén múlik.A szoba 2 előtt 10perccel nyilik,de az első sorsolás 2kor lesz.Sok szerencsét. :cya:

Idézetet írta: Zsoca Dátum január 05, 2016, 11:42:08
Hali!
Erről a délután 2-3ig tartó ingyenes bingóról adna valaki bővebb felvilágosítást? Még sosem bingóztam...
Átállítottam angol nyelvre és lett bingó fül,odáig már eljutottam! :)
Előre is köszi!

Ha ingyen bingót látsz valahol, akkor vegyél maximális számú szelvényt!  :)
Ha engedi - ingyenesnél nem nagyon szokta - akkor állítsd be automatára a vásárlást!

Más dolgod nincs, mert a játék menete alatt csak szurkolhatsz, hogy a te szelvényeiden lévő számokat előbb kihúzzák, mint másokét.

Idézetet írta: runin Dátum január 05, 2016, 07:42:44
Persze,ez azért szerencse,hogy első pörgetésre ennyit ad  :D

De ezen én még szinte sose buktam,összességében viszont biztos pluszos ez a játék.
Igaz,én nem nagyon kaszinózok,sőt elég ritkán. Csak akkor szoktam ezen pörgetni,amikor Unibet küldd valami nagyobb bónuszt. Náluk sokszorosát kell megforgatni. Múltkor pl. kaptam egy 30K 100% befizetési bónuszt. Sportfogadáson 25-ször kellett megforgatni,de meg lehetett bármin. Jöttek szépen a fogadások,így gondoltam,megnyomom kaszinón egy kicsit,mert sose lesz kiforgatva 750 ezer,és akkor elveszik a bónusz. 30 nap volt rá. Kaszinón sokkal előbb kipörög a dolog.
Beültem Gonzo-ra,pörgettem,mint állat 20 és 40 centen. Szórta az érméket, 3-szor leadta fél óra alatt,ezen a minimális téten is kipörgetett a bónuszjáték 120 Euro-t.
Felraktam 1 és 2 dolláros tétre,még kétszer leadta az érméket, a végeredmény 600 Euro  :D  :redchug:

Jah,és persze a bónusz teljes egészben ki is lett forgatva.  :great:

Van egy olyan elméletem, hogy a kisebb tétekkel könnyebb nyerni, azaz pluszban lenni.    ::)
Ha ezek a játékok összességében 95-97% körül adnak vissza, akkor azt rohadt nehéz kigazdálkodni, hogy a nagy tétes játékosoknak beadja gyakran a nagy összegű nyereményeket és ezt a "kicsik" tétjeiből finanszírozza, fordítva viszont "gyerekjáték", hisz aki mondjuk 5 eurós tétekkel pörget, az egy óra alatt sok száz euró mínuszban is lehet.
Meg beetetésnek is jó, ha a "kicsiket" hagyja nyerni.
Persze ez csak egy elmélet, a kaszinó hosszú távon ugyanúgy a pénzénél van, ha korrekten ugyanazokat a nyerési arányokat biztosítja téttől függetlenül és az is lehet, hogy olyan mennyiségben játszanak kis tétekkel a játékosok, hogy az eleve több bevételt hoz összességében, mint a "nagyok" pörgetései, de nekem is többször sikerült már "lehetetlen" forgatási feltételeket teljesíteni minimális vagy alig nagyobb tétekkel.

Köszi szépen fili76,Knapp!  :great:
Délután rápróbálok,hátha!

Egyébként most regisztráltam sportingbet-re ott egész gyors az élőfogadás.. kb 2-3 sec alatt megrakja amit akarok, és még a nyereményt is kb azonnal jóváírják szóval ez sem egy rossz oldal :)

Idézet:

"Van egy olyan elméletem, hogy a kisebb tétekkel könnyebb nyerni, azaz pluszban lenni.    ::)
Ha ezek a játékok összességében 95-97% körül adnak vissza, akkor azt rohadt nehéz kigazdálkodni, hogy a nagy tétes játékosoknak beadja gyakran a nagy összegű nyereményeket és ezt a "kicsik" tétjeiből finanszírozza, fordítva viszont "gyerekjáték", hisz aki mondjuk 5 eurós tétekkel pörget, az egy óra alatt sok száz euró mínuszban is lehet.
Meg beetetésnek is jó, ha a "kicsiket" hagyja nyerni.
Persze ez csak egy elmélet, a kaszinó hosszú távon ugyanúgy a pénzénél van, ha korrekten ugyanazokat a nyerési arányokat biztosítja téttől függetlenül és az is lehet, hogy olyan mennyiségben játszanak kis tétekkel a játékosok, hogy az eleve több bevételt hoz összességében, mint a "nagyok" pörgetései, de nekem is többször sikerült már "lehetetlen" forgatási feltételeket teljesíteni minimális vagy alig nagyobb tétekkel."
[/quote]

Tulajdonképpen nincs jelentősége a tétnek abból a szempontból,hogy teljesen mindegy,hogy 20 Euro-t 20db 1 Euro-s pörgetéssel vagy 100db 20 centes pörgetéssel játszol el.
Az ígyis úgyis 20 Euro a banknak. Hidd el kaszinó játékokat nagyon sokan játszanak nagy téttel. Nagyjából ez úgy nézhet ki,hogy mondjuk a legtöbb pénzt berakó játékos kb. annyit tesz be a játékba,mint többezer olyan játékos,aki néhány Euro-val játszik.
A gép pedig minden bevételből adja vissza a 96-97%-ot. Az a 2-3% nyereség pedig milliókban számolható,természetesen Euroban!
Ráadásul nem a kivett pénz éri el a 97%-ot,hanem minden egyes pörgetés beleszámít,amit a gép kiad. Az is,amit utána visszabukik a játékos,ha nem veszi ki.

Szerintem meg aki kis téttel játszik az a kistétesek pénzét nyeri meg..
Ezért hibás logika a tétemelés, pl 20 10centes kör után , két 2€ pörgetés.
Van olyan gép ahol nem is elérhető a Jackpot, a legkissebb téttel.