bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában


Idézetet írta: runin Dátum január 05, 2016, 14:20:06
Nagyjából ez úgy nézhet ki,hogy mondjuk a legtöbb pénzt berakó játékos kb. annyit tesz be a játékba,mint többezer olyan játékos,aki néhány Euro-val játszik.

A logikám mindössze annyiról szól, hogy ha a kis téteseknek osztogatnak, akkor ugyanannyi pénzből ugyanannyi idő alatt több embert "tesznek boldoggá", miközben tartják a kifizetési arányokat.  :)
Pont az idézett mondatod alapján gondolkodtam el azon, hogy ha nagy tétnél ad be egy "mega win"-t, akkor ahhoz vagy előtte vagy utána vissza kell fogni a kifizetéseket, míg a "kicsik" mega winjeit a nagy tétesek 5 pörgetése egyből finanszírozza.   ;D
Ahogy te is írtad, a starburst vagy a gonzo jól ad kis téten, de nyilván nem hozhat ki mindenkit pluszosra. (még akkor sem, ha a játékosok tényleg visszabukják a nyereményeket, így nem csak 3% marad a kaszinónál.)

A comeonnál egyébként havi bontásban visszamenőlegesen látható, hogy mennyi volt a különböző játéktípusokon a payout és ez alapján elég kiegyensúlyozottan adnak vissza.


Idézetet írta: Wonder68 Dátum január 05, 2016, 16:50:48
Szerintem meg aki kis téttel játszik az a kistétesek pénzét nyeri meg..
Ezért hibás logika a tétemelés, pl 20 10centes kör után , két 2€ pörgetés.
Van olyan gép ahol nem is elérhető a Jackpot, a legkissebb téttel.

Ebben is van logika, bár én kifejezetten a jackpot nélküli gépeket szeretem, mert nagy valószínűséggel nem én viszem el a giga nyereményt, azaz én csak hozzájárulok a jackpot összegének növekedéséhez. Ugye a 97%-ot a jackpottal együtt számolják, tehát az nélkül alacsonyabb a visszafizetési arány.


Tud valaki a kaszinó oldalon játszani bármiféle játékot?

Ha rendszeresen pénzt mozgatnék különböző kategóriák között (pl. sportból pókerre, meg vissza, és így tovább), azért a bet számít fel bármit is, vagy úgy mozgatom szabadon bármikor bárhova ingyen, ahogy az nekem tetszik?

Idézetet írta: Gloom Dátum január 08, 2016, 18:42:20
Ha rendszeresen pénzt mozgatnék különböző kategóriák között (pl. sportból pókerre, meg vissza, és így tovább), azért a bet számít fel bármit is, vagy úgy mozgatom szabadon bármikor bárhova ingyen, ahogy az nekem tetszik?

Szabadon utalhatsz, ingyenesen. Ezért nem számol fel semmilyen díjat a bet.

Nem látszanak a függőben lévő fogadásaim a jobb oldali panelen. Van ennek valamilyen megoldása?

Remélem nem nagyon off a téma de arról szeretnék érdeklődni tőletek akinek van tapasztalata az ilyesfajta nyerőgépekkel játékokkal mint pl a starburst hogy ezeket pörgetés közben (persze már amelyiket lehet) érdemes-e megállítani vagy inkább jobb végighagyni pörögni. Vagy felváltva vagy egyáltalán van e valami jelentősége vagy teljesen mindegy úgyis a véletlen ami beadja a dolgokat. Kíváncsi vagyok tapasztalt játékosok véleményére.

Szerintem semmi különbség nincs a kettő között. Előre megvannak a pörgetések, mindegyiknek van egy azonosítószáma. A szerencsén múlik minden.

Idézetet írta: saviola8321 Dátum január 09, 2016, 12:35:00
Remélem nem nagyon off a téma de arról szeretnék érdeklődni tőletek akinek van tapasztalata az ilyesfajta nyerőgépekkel játékokkal mint pl a starburst hogy ezeket pörgetés közben (persze már amelyiket lehet) érdemes-e megállítani vagy inkább jobb végighagyni pörögni. Vagy felváltva vagy egyáltalán van e valami jelentősége vagy teljesen mindegy úgyis a véletlen ami beadja a dolgokat. Kíváncsi vagyok tapasztalt játékosok véleményére.

Egyik ismerősöm meg van róla győződve, hogy érdemes megállítani, de én ebben nem hiszek.
Neki egyszer így adott be big wint, na meg amikor túl sokáig pörögnek a tárcsák, akkor általában nem szokott semmit adni.
Szerintem a starburst elég korrekten ad vissza sima automatázás mellett is, ugyanazt a pörgetést meg soha nem fogjuk tudni két különböző módszerrel lepörgetni, hogy látható legyen az esetleges különbség.  :)

Mondjuk számomra az a valószínűbb, hogy a pörgetés elindítását követő századmásodpercekben már kiszámolja a pörgetés eredményét, aztán már csak a megjelenítéssel "húzza az időt".

Idézetet írta: Knapp Dátum január 09, 2016, 14:33:17
Egyik ismerősöm meg van róla győződve, hogy érdemes megállítani, de én ebben nem hiszek.
Neki egyszer így adott be big wint, na meg amikor túl sokáig pörögnek a tárcsák, akkor általában nem szokott semmit adni.
Szerintem a starburst elég korrekten ad vissza sima automatázás mellett is, ugyanazt a pörgetést meg soha nem fogjuk tudni két különböző módszerrel lepörgetni, hogy látható legyen az esetleges különbség.  :)

Mondjuk számomra az a valószínűbb, hogy a pörgetés elindítását követő századmásodpercekben már kiszámolja a pörgetés eredményét, aztán már csak a megjelenítéssel "húzza az időt".

legjobb példa a sportfogadásnál a flash játékok között az astro fruits,ott ha pörgetsz nem is kell hogy végig menjen a pörgetés de már látszik ha módosul az egyenleg

Köszönöm a válaszokat. szerintetek érdemes ezekkel a játékokkal játszani hosszútávon? Értem ezalatt azt hogy pl naponta? Lehet nyerni vele vagy hosszútávon úgyis bukó lesz. Vagy az ilyen játékok csak arra jók hogy bónuszokat hasonlóakat kipörgessen az ember?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum január 09, 2016, 15:19:21
Köszönöm a válaszokat. szerintetek érdemes ezekkel a játékokkal játszani hosszútávon? Értem ezalatt azt hogy pl naponta? Lehet nyerni vele vagy hosszútávon úgyis bukó lesz. Vagy az ilyen játékok csak arra jók hogy bónuszokat hasonlóakat kipörgessen az ember?

Szerintem a legfontosabb hogy ne nyomkodd órákon keresztül, főleg ha semmit nem akar adni
Inkább naponta 2-3-szor max 10 percet
Én a william hillen nyeregettem elég szépen egy ingyen bónuszból úgy hogy ezeket a szabályokat követtem, 1 hét alatt 20 euróról 500 fölé igaz abban volt egy kis élő rulett is, persze lehet csak szerencsém volt, de az a spin 2 million $-os gép elég szépen adogatta akkor

#5186 január 09, 2016, 16:44:29, bryan_65
Idézetet írta: saviola8321 Dátum január 09, 2016, 15:19:21
Köszönöm a válaszokat. szerintetek érdemes ezekkel a játékokkal játszani hosszútávon? Értem ezalatt azt hogy pl naponta? Lehet nyerni vele vagy hosszútávon úgyis bukó lesz. Vagy az ilyen játékok csak arra jók hogy bónuszokat hasonlóakat kipörgessen az ember?

Nekem benyelt a héten 10k-t, vissza vissza adogatott mindig, de pluszba nem nagyon engedett mindig akkor adott nagy wint mikor már jól mínuszba voltam :D Aztán nem álltam már meg gondoltam pörögjön végig kinullázta. Ezt a 10k-t erre szántam hátha..

Mondjuk én elszarakodtam vele 1 órát is lehet az volt a baj... bár volt, h visszaadott.. vártam egy napot, aztán nyelte be a zsét :D

90-98 %-os payout van ezekre a gépekre, szóval hosszútávon nem igazán éri meg. Persze lehet akkora mák hogy beesik egy jackpot és akkor soha nem visz mínuszba  :D

Fogadtam a Fehérvár jégkorong csapatának meccsére. 2. harmad 1.5 gól felett.

Nézem a tv-ben, erre pályakarbantartást rendeltek el, a szakkommentátor azt mondta (sok meccset láttam, de ilyenbe nem volt részem), hogy most bemennek az öltözőbe és a fennmaradó idővel hosszabb lesz a záróharmad.

Majdnem 5 perc (jó legyen 4 és fél) hátra volt, az állás 0-1. Kiváncsian várom, hogy az iroda, hogyan értékeli ki a tippem.