bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 29 vendég van a témában


Van chatjük. kérdezd meg őket. Talán le is veszik

Idézetet írta: mx21 Dátum június 05, 2016, 13:15:05
Azért a Skrillnek előnye is van például a gyors kifizetés vagy ha valaki kicsiben játszik akkor egészen kis összegeket is gyorsan és ingyen kikérhet és gyűjtögetheti Skrill számláján ahonnan bármikor azonnal és ingyen befizethet másik irodába is arról nem beszélve, hogy nem kell rendszeresen megadni a bankkártya adatokat... Skrill kártya nem éri meg rendszeres és kis nyereményekre pláne magyar atm használattal, de ha kellően nagy a nyeremény (kinél mi számít annak) és ki akarja hagyni a magyar bankot vagy pedig rendszeresen jár valaki Ausztriába, Szlovákiába és euroban veszi ki a zsét mert neki az úgy jó akkor megéri az is a 10 euros kártyadíjat (nem használatonként 10 euro még mielőtt valaki azt hinné, hanem ennyibe kerül az igénylése).

Az irodák közötti pénzmozgatáshoz simán megéri, a pénz hazautalásához viszont vannak jóval olcsóbb megoldások.
Az automatás készpénzfelvétel pedig pont a nagy nyereményeknél drágult meg május közepétől.

Én csak az árakat hasonlítom össze, az már személyes dolog, hogy kinek mennyit ér meg a láthatatlanság.

Egy kis adalék a cash out működéséhez. Csak azokra a meccsekre van cash out, amit adnak élőben, és csak akkor, ha a traderek megnyitják az élő piacot. Tettem egy kötést, amiben benne van az Ilhan - Diez meccs, viszont egyelőre nem kínálnak fel cash outot, mert erre a meccsre még nem nyitották meg az élő piacot. Ilyennel még nem találkoztam, de akkor ezek szerint így működik. Általában már órákkal a meccs kezdete előtt megnyitják az élő piacokat, hiába nincs még az élő fogadás felületen a meccs, a cash out már üzemel, de ebben az esetben nem kapkodták el.

#5523 június 08, 2016, 11:24:35, r.smyth
Hali!

Olyan gondom van, hogy befizettem bankkártyáról nyertem egy szebb összeget ekkor befizettem skrillről is, mert azt olvastam itt valahol, hogy ilyenkor lehet kérni melyikre akarod kivenni.
Hát ma beszéltem a chates ügyfélszolgálatossal és csak azt szajkózta hogy az automata rendszer a befizetések-nyeremények arányában szét ossza  a kikért kifizetés. Amit nem tudni hogy pontosan mennyit fog bakkártyára és mennyit skrillre utalni.
Most rossz ügyfelest fogtam ki vagy mi van ilyenkor. Ha még befizetek skrillről egy magasabb összeget akkor javul az arány? Vagy keressek egy normálisabb ügyfelest?

Én egy 2-3 hónapja kártyáról befizettem 2.000HUF-ot, majd mikor 50k-t kiakartam kérni, csináltam egy kamu befizetést skrillre.(Ramentem, hogy befizetés, feldobott a skrill honlapjára és akkor cancellal töröltem a befizetést.) Ezek után simán ki tudtam kérni az 50 ezret skrillre. Nem mondom, hogy neked is engedni fogja, de egy próbált megér ;) (Ha már korábban volt befizetésed skrillel is, akkor sztem müködik)

Idézetet írta: r.smyth Dátum június 08, 2016, 11:13:38
...nem tudni hogy pontosan mennyit fog bakkártyára és mennyit skrillre utalni...

Ez nem így működik, hogy beírok x összeget kifizetéskor és az majd jön valahova egy része skrillre a többi meg kártyára hanem konkrétan meg kell adni az összeget és hogy melyikre szeretnéd, vagy engedi a rendszer az adott eszközt vagy nem... Mivel a Skrill ki és befizetés ingyenes ezért eljátszogathatsz vele úgy is, hogy kikéred rá amennyit enged és azt visszafizeted majd megpróbálsz többet kikérni közben valami minimál összegért azért tegyél fogadást.

Sziasztok!

Nálatok is kezd előfordulni olyan probléma, hogy a KIFIZETÉS menüpont nem található? Konkrétan 4 ismerősöm járt már így az utóbbi 2 hétben, hogy amikor szerették volna levenni a nyereményüket akkor ez nem volt lehetséges. Hosszas telefonálgatás(külföldi ügyfélszolgálat) után kapcsoltak nekik egy magyar ügyfélszolgálatot aki a probléma okáról semmi konkrétat nem tudott mondani! Viszont a hosszas útbaigazítás után nagynehezen le tudták venni az összeget! Ez gondolom nem állhat összefüggésben a NAV-os tiltással. Ill. ha az iroda korlátozni szeretné a magyar játékosokat akkor gondolom nem ilyen gerinctelen módon tenné, hanem gondolom egy egyszerű számla zárolással, stb. Vagy tud valaki valami konkrétabbat erről?

Idézetet írta: vinatieri Dátum június 09, 2016, 13:35:58
Sziasztok!

Nálatok is kezd előfordulni olyan probléma, hogy a KIFIZETÉS menüpont nem található? Konkrétan 4 ismerősöm járt már így az utóbbi 2 hétben, hogy amikor szerették volna levenni a nyereményüket akkor ez nem volt lehetséges. Hosszas telefonálgatás(külföldi ügyfélszolgálat) után kapcsoltak nekik egy magyar ügyfélszolgálatot aki a probléma okáról semmi konkrétat nem tudott mondani! Viszont a hosszas útbaigazítás után nagynehezen le tudták venni az összeget! Ez gondolom nem állhat összefüggésben a NAV-os tiltással. Ill. ha az iroda korlátozni szeretné a magyar játékosokat akkor gondolom nem ilyen gerinctelen módon tenné, hanem gondolom egy egyszerű számla zárolással, stb. Vagy tud valaki valami konkrétabbat erről?

Ez úgy, egy az egyben egy baromság. Egy ekkora kaliberű fogadóiroda nem fog ilyesmit tenni.

Pedig valami oka csak van, hogy ilyen előfordul! Én személy szerint 6-7 éve játszom náluk de ilyet még nem tapasztaltam! De most csak a közvetlen ismerőseim között akadt 4 aki ilyen nem elhanyagolható problémába ütközött!

Idézetet írta: vinatieri Dátum június 09, 2016, 17:09:51
Pedig valami oka csak van, hogy ilyen előfordul! Én személy szerint 6-7 éve játszom náluk de ilyet még nem tapasztaltam! De most csak a közvetlen ismerőseim között akadt 4 aki ilyen nem elhanyagolható problémába ütközött!

Gondolom nem profikról van szó, szóval megeshet hogy azért nem találták mert még nem használták.

sziasztok. sajnos az en hulyesegem miatt 3 rossz jelszo beiras utan zaroltak a szamlam
valamilyen modon vissza tudom csinalni?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum június 12, 2016, 20:39:31
sziasztok. sajnos az en hulyesegem miatt 3 rossz jelszo beiras utan zaroltak a szamlam
valamilyen modon vissza tudom csinalni?

persze, ilyen nekem is volt, hivd fel őket telefonon, hogy ez meg az volt és minden ok lesz

Idézetet írta: Arzeen Dátum június 12, 2016, 20:41:53
persze, ilyen nekem is volt, hivd fel őket telefonon, hogy ez meg az volt és minden ok lesz
koszi. a telefonszamot hol tudom megnezni? magAr vagy angol a beszelgetp partner mert sajnos angolom szinte semmi

Idézetet írta: saviola8321 Dátum június 12, 2016, 20:51:55
koszi. a telefonszamot hol tudom megnezni? magAr vagy angol a beszelgetp partner mert sajnos angolom szinte semmi

én sem beszélek angolul, a telefonszámot megtalálod valahol az oldalon, csak meg kell keresni
visszahivást is lehet kérni, beszélnek magyarul, legalábbis a saját esetemből kiindulva


Idézetet írta: saviola8321 Dátum június 12, 2016, 20:51:55
koszi. a telefonszamot hol tudom megnezni? magAr vagy angol a beszelgetp partner mert sajnos angolom szinte semmi

hello

a magyar chat működik bejelentkezés nélkül is
próbáld először azt

engem erről a számról hívtak magyar nyelven: +44 845-600-0365