bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 29 vendég van a témában


Idézetet írta: Pippen33 Dátum november 09, 2016, 09:25:11
Csabi05!

Köszi az infot!Azt nem is tudtam, hogy hétvégén is kifizetnek rá. Reméljük a skrill és hasonlo fizetési módokra nem szállnak rá a mutyisok.

Amennyiben eurós a számlád és Pesten élsz, vagy közelében, akkor ajánlom, hogy direkt eurót vegyél fel az ATM-től. Jobban jársz. :ok:

Idézetet írta: Schleck Dátum november 08, 2016, 13:15:55
Újabb kérdés: Long term fogadásoknál van Cash out, amennyiben épp fogadható az adott esemény?

Ugyebár itt bajos a visszafogadás, mert senki nem akar egy évig sok pénzt parkoltatni az irodánál..

van
nekem van gólkirályos fogadásom, chelsea top, bréma kiesik, hamburg kiesik, granada kiesik, NFL mvp, mindre adott cash out lehetőséget. NFL MVP-re most nem ad, de gondolom azért, mert esély sincs rá jelenleg, hogy Rodgers lesz az, de emlékszem, tavaly női kézi vb-n is adott cash out lehetőséget, mondjuk az annyira nem long term, csak úgy félig...

sziasztok

más is kapott most max 15.000 forint értékű ajándék befizetési bónuszt?

illetve.. hogyan kellene ezt megforgatni hirtelenségesen, hogy ki tudja venni az ember mielőbb?
mindig elfelejtem, mi erre a taktika :)

Jól kell tippelni :D

Idézetet írta: ereghard Dátum november 09, 2016, 18:56:22
Jól kell tippelni :D

igen, ez az! ez az amit mindig elfelejtek :)

Van itt egy pár jó arc, amely mindig megmondja a tutit. Bár tudjuk, hogy tuti nincs.  ;D

Idézetet írta: Csabi05 Dátum november 08, 2016, 20:01:50
Ma vettem észre, hogy banki átutalásos kifizetésnél változás van. Otp-s vagyok. 28 napon belül egy ingyenes kifizetés lehetséges, minden további 2100 forint.. :S Érdemes Skrill számlát csinálni annak aki még nem tette meg!

Én tegnap hajnalban indítottam az ehavi 3. kifizetést szintén OTP-re, ami ma délután meg is jött, de semmit nem vontak belőle + van egy függőben lévő, ott se írnak díjat a withdrawal charge-nál: Bank Wire Withdrawal Charge   0.00 EUR. Akkor most mi van? Nem a gyorsított kiutalásról van szó?

Sziasztok!

Olyan gondom lenne a bet365 oldallal, hogy fogadtam még lol vb-re és nyertem is elég sok pénzt, jobb felül mutatja hogy 5800ft elérhető és én ezt ki szeretném venni a számlámra, de akárhányszor megnyitnám mindig elugrik egy másik ablakra és azt irja, hogy nem tudja megnyitni, olyan kérdésem van ezzel kapcsolatban, hogy hogyan tudom kivenni azt a pénz a bet365-ről!válaszokat előre is köszönöm!!! ;)

Idézetet írta: Acélsziv12 Dátum november 10, 2016, 19:17:05
Sziasztok!

Olyan gondom lenne a bet365 oldallal, hogy fogadtam még lol vb-re és nyertem is elég sok pénzt, jobb felül mutatja hogy 5800ft elérhető és én ezt ki szeretném venni a számlámra, de akárhányszor megnyitnám mindig elugrik egy másik ablakra és azt irja, hogy nem tudja megnyitni, olyan kérdésem van ezzel kapcsolatban, hogy hogyan tudom kivenni azt a pénz a bet365-ről!válaszokat előre is köszönöm!!! ;)
Hali!
Meg kell keresni jobbra fent Történet - Pénzügyek - Egyenlegek -  akkor látszik a lenti kép
Hol szerepel a pénzed, melyik oszlopban? Kivehető vagy Bónusz?
Ha kivehető akkor, ebben az ablakban menj a Kifizetés-re
Amivel befizettél ide, arra tudod a kifizetést is kérni.
De ha nem sikerül, akkor van olyan, hogy Chat és ott is lehet segítséget kérni.

nekem sehogy nem hozza be,ráadásul azt írja ki, hogy a webhely nem képes biztonságos kapcsolatot nyújtani, most ilyenkor mi is van? semmit nem enged...és jobb felső sarokban van...

ja igen és google chrome-t használok ha ez segít bármiben is..

Idézetet írta: Acélsziv12 Dátum november 10, 2016, 20:44:42
nekem sehogy nem hozza be,ráadásul azt írja ki, hogy a webhely nem képes biztonságos kapcsolatot nyújtani, most ilyenkor mi is van? semmit nem enged...és jobb felső sarokban van...

Nem egészen értem, mit irsz, vagy is mit próbálsz csinálni, próbáld meg esetleg másik böngészővel, vagy másik alternativ elérhetőségi cimmel, ez most perpillanat mükődik.: http://www.48365365.com/ aztán nem más a dolgod mint.:

1. Belépni az oldalra.
2. Jobb felső sarokban ( a Befizetés / Történet alatt és a Szorzók melletti ) Szolgálatások-ra kattintani.
3. Legördül egy "lista" ott rákatintasz a kifizetésre, aztán kitöltöd hogy mennyit szeretnél kikérni. ( azt az összeget tudod kikérni amelyik a Kivehető-ben szerepel. )

megvan megvan már, sikerült beállítani! SSL 2.0, SSL 3.0, TLS 1.0, TLS 1.1, TLS 1.2 ezeket kellett kipipálnom és mostmár jó működik! köszönöm a segítséget mindenkitől :)

am kiszeretném venni a pénzt, mi az az iban és swift/bic kód?

#5924 november 10, 2016, 23:11:41, Knapp
Idézetet írta: Acélsziv12 Dátum november 10, 2016, 21:03:27
am kiszeretném venni a pénzt, mi az az iban és swift/bic kód?

A SWIFT kód a bankod azonosítója nemzetközi utalásoknál, az IBAN meg a számlaszámod "kibővítve" néhány karakterrel, szintén nemzetközi utalásokhoz.
Az IBAN számlaszámodat jó esetben a számlakivonatod a vagy a számlaszerződésed is tartalmazza, rosszabb esetben rá kell kérdezned. (vannak netes IBAN kalkulátorok is, de nem ellenőriztem még, hogy jó adatokat adnak-e, de van ilyen az otp oldalán is: https://www.otpbank.hu/portal/hu/IBAN )

A SWIFT kód az egyszerűbb, a bankod honlapján (esetleg a számlakivonatodon) valószínűleg fent van, de itt is kikeresheted:
http://swiftkod.hu/