bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 21 vendég van a témában


Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy tudja-e valaki, hogy a betnél hol tudok utána nézni, hogy mekkora tétet fogadnak el egy adott eseményre? Illetve Pinnacle-ről hallottam, hogy náluk magasabb a tűréshatár ilyen téren. Konkrét tapasztalata van valainek eseteg?

Idézetet írta: szabi Dátum november 17, 2016, 23:26:45
Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy tudja-e valaki, hogy a betnél hol tudok utána nézni, hogy mekkora tétet fogadnak el egy adott eseményre? Illetve Pinnacle-ről hallottam, hogy náluk magasabb a tűréshatár ilyen téren. Konkrét tapasztalata van valainek eseteg?

Szia!

Kiválasztod az adott eseményt, majd a tét mező alatt rákattintasz a Max. tét gombra, ekkor jelzi, hogy mennyit fogad el erre az eseményre.
A Pinnacle is jelzi már fogadás megtétele előtt a maximum tétet.
A kisebb piacokon pl. alacsonyabb osztályú francia, spanyol bajnokságoknál vagy NB1-nél kisebb a limit, a top bajnokságoknál(angol, német, spanyol, olasz, BL stb.) vagy akár NFL, NBA piacokon azért már jóval magasabbak.

Idézetet írta: Salvio Dátum november 17, 2016, 23:55:14
Szia!

Kiválasztod az adott eseményt, majd a tét mező alatt rákattintasz a Max. tét gombra, ekkor jelzi, hogy mennyit fogad el erre az eseményre.
A Pinnacle is jelzi már fogadás megtétele előtt a maximum tétet.
A kisebb piacokon pl. alacsonyabb osztályú francia, spanyol bajnokságoknál vagy NB1-nél kisebb a limit, a top bajnokságoknál(angol, német, spanyol, olasz, BL stb.) vagy akár NFL, NBA piacokon azért már jóval magasabbak.

Köszönöm! Ebben nem voltam biztos, hogy minden eseménynél külön-külön elbírálás alá kerül úgymond, vagy van egy egységes rendszer mely a mérkőzés súlyától függően határozza meg a limiteket.

Sziasztok,

Október 26-28 között kértem kifizetést, amivel kapcsolatban november 2-án kaptam egy levelet a Bet365-től, hogy sajnos technikai problémák miatt nem tudták elindítani a kifizetést októberben, ezért a levél küldésének napján indítják, ami 1-3 napot vesz igénybe.
Nem örültem de tudomásul vettem, hogy hiba történt az ilyesmi előfordul, semmi gond.

November 10-én meguntam a várakozást és rákérdeztem, h mi a helyzet a kifizetéssel. Erre kaptam a választ, hogy sajnos mostantól 3-10 munkanap a kifizetés, várjak türelemmel.

Ma november 18-án újra rákérdeztem, hogy mi történik? Hiszen ha november 2-án elindították a kifizetést már bőven itt kellene lennie a pénznek, mert már 2 nappal túl is léptük a 10 munkanapos határidőt.
Erre most közlik, hogy a pénzügyi osztály szerint ma (november 18-án) elindították a kifizetést.  :laugh:

Nem volt eddig semmi gondom az irodával, nem tudom mire vélni ezt az egészet. Másnak rajtam kívül esetleg volt hasonló tapasztalata?

Én legutóbb szombaton indítottam kifizetést és kedden reggel jött meg. De ez így nagyon rossz hír, mert eddig úgy számolgattam, hogy 1-2 nap  :(

pár napja vettem ki a bankot nekem 3 napon belül jöt a pénz

de azt olvastam, hogy havonta 1 kifizetés ingyenes, a többi már 2500-forint tr dij, ha jol emlékszem

Sziasztok

Pár hónapja kezdtem komolyabban foglalkozni sportfogadással. A kérdésem az lenne, hogy milyen módon lehet most a bet365re beregisztrálni.Úgy tudom,hogy elvileg a nav blokkolta az oldalt. Válaszotokat előre is köszönöm!

például felmész eredmenyek.com-ra, valamelyik eseményt kiválasztod, és ott lesz egy bet365 felirat.. arra rákattintasz és máris ott vagy a hivatalos oldalon. Onnantól pedig már triviális minden.


Idézetet írta: Cattaneo Dátum november 20, 2016, 16:16:42
Sziasztok

Pár hónapja kezdtem komolyabban foglalkozni sportfogadással. A kérdésem az lenne, hogy milyen módon lehet most a bet365re beregisztrálni.Úgy tudom,hogy elvileg a nav blokkolta az oldalt. Válaszotokat előre is köszönöm!

Még egyszerűbb megoldás:

Bet365 - működő cím

szevasztok !

Tegnap este a dortmund meccsen élőben fogadtam végig. miután a Reus duplázott, 9400 Ft-tal fogadtam, hogy mesterhármast rúg, amit a 93.percben meg is tett. Bet365 jóvá is írta a nyereményt. reggel kelek fel, fogadni akartam, erre 0 Ft van a számlámon, mert nem Reusnak adták a gólt  :) Nevetségesnek tartom ezt az egszet, hiszen alig pattant meg a védőn a labda. Szombaton a Ronaldo szabadrugas góltját is ítélhették volna öngólnak ennyi erővel.
Mit tudok ilyen esetben csinálni ?

Köszi a válaszokat.

Idézetet írta: bekynho Dátum november 23, 2016, 10:45:45
szevasztok !

Tegnap este a dortmund meccsen élőben fogadtam végig. miután a Reus duplázott, 9400 Ft-tal fogadtam, hogy mesterhármast rúg, amit a 93.percben meg is tett. Bet365 jóvá is írta a nyereményt. reggel kelek fel, fogadni akartam, erre 0 Ft van a számlámon, mert nem Reusnak adták a gólt  :) Nevetségesnek tartom ezt az egszet, hiszen alig pattant meg a védőn a labda. Szombaton a Ronaldo szabadrugas góltját is ítélhették volna öngólnak ennyi erővel.
Mit tudok ilyen esetben csinálni ?

Köszi a válaszokat.
Semmit. Az UEFA öngólnak ítélte, az alapján számolták el. (uefa.com)

Idézetet írta: bekynho Dátum november 23, 2016, 10:45:45
szevasztok !

Tegnap este a dortmund meccsen élőben fogadtam végig. miután a Reus duplázott, 9400 Ft-tal fogadtam, hogy mesterhármast rúg, amit a 93.percben meg is tett. Bet365 jóvá is írta a nyereményt. reggel kelek fel, fogadni akartam, erre 0 Ft van a számlámon, mert nem Reusnak adták a gólt  :) Nevetségesnek tartom ezt az egszet, hiszen alig pattant meg a védőn a labda. Szombaton a Ronaldo szabadrugas góltját is ítélhették volna öngólnak ennyi erővel.
Mit tudok ilyen esetben csinálni ?

Köszi a válaszokat.

A hivatalos eredményeket veszik figyelembe.

Sziasztok,

Biztos nem új keletű a kérdésem, amiért előre is elnézéseteket kérem, de roppantul bosszant, ezért most nem volt időm még minden hozzászólást végigbogarászni. Szóval keményen letiltott az oldal, természetesen meg van rá az oka, ne nyerjen az ügyfél. Max. 1850.-Ft nyereséget enged fogadásonként, bár legutóbb csak 740.-Ft-ra jött ki a max. A kérdésem, hogy ez akkor így marad örökre, hajózzak más vizekre, vagy enyhíteni fognak e valaha? Persze előre tudom a választ sajna... ha visszabukok lazítanak, de amit újra nyerek szorítanak, ő pénzük, nem adják.
Hallottam korábban az "átbukás" fogalmáról, de ezt nem igazán tudtam összerakni a fejemben, hogy a valóságban ez működhet e a tippmixpróval. Ha van vkinek konkrét működő pozitív példája, örömmel meghallgatnám. Köszönöm!

Idézetet írta: sportgepek80 Dátum november 24, 2016, 08:37:50
Sziasztok,

Biztos nem új keletű a kérdésem, amiért előre is elnézéseteket kérem, de roppantul bosszant, ezért most nem volt időm még minden hozzászólást végigbogarászni. Szóval keményen letiltott az oldal, természetesen meg van rá az oka, ne nyerjen az ügyfél. Max. 1850.-Ft nyereséget enged fogadásonként, bár legutóbb csak 740.-Ft-ra jött ki a max. A kérdésem, hogy ez akkor így marad örökre, hajózzak más vizekre, vagy enyhíteni fognak e valaha? Persze előre tudom a választ sajna... ha visszabukok lazítanak, de amit újra nyerek szorítanak, ő pénzük, nem adják.
Hallottam korábban az "átbukás" fogalmáról, de ezt nem igazán tudtam összerakni a fejemben, hogy a valóságban ez működhet e a tippmixpróval. Ha van vkinek konkrét működő pozitív példája, örömmel meghallgatnám. Köszönöm!
Nem lazítanak semmit, ez így marad. Mit akarsz visszabukni? Hova? Minek? Ezt a számlát felejtsd el, így jártál. Nem feltétlenül azzal van összefüggésben, hogy nyertél, a módszer nem tetszett nekik, és simán megtehetik, hogy megszopatnak, sajna nem tudsz mit tenni ez ellen. Lehet ismerős, haver nevére másik számlát csinálni (nyilván csak az illető tudtával), de azt is ki fogják baszni hamar, pláne, ha nem tudsz IP címet váltani.