bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Hasonlóképp gondolom én is sajna.
Az átbukást meg nyilván a gondolatod másik részére gondolnám opciónak, nyilván az IP cím váltással együtt.

A gépet, routert, modemet is ajánlott lecserélni. Ezeket is beazonosíthatják.

#5942 november 24, 2016, 11:10:12, butyi
Idézetet írta: ede Dátum november 24, 2016, 10:15:49
A gépet, routert, modemet is ajánlott lecserélni. Ezeket is beazonosíthatják.
dehogy azonosíthatják.
a MAC-címre gondolsz esetleg?
vagy mire?

Idézetet írta: ede Dátum november 24, 2016, 10:15:49
A gépet, routert, modemet is ajánlott lecserélni. Ezeket is beazonosíthatják.
Teljesen felesleges.

Idézetet írta: sportgepek80 Dátum november 24, 2016, 08:37:50
Sziasztok,

Biztos nem új keletű a kérdésem, amiért előre is elnézéseteket kérem, de roppantul bosszant, ezért most nem volt időm még minden hozzászólást végigbogarászni. Szóval keményen letiltott az oldal, természetesen meg van rá az oka, ne nyerjen az ügyfél. Max. 1850.-Ft nyereséget enged fogadásonként, bár legutóbb csak 740.-Ft-ra jött ki a max. A kérdésem, hogy ez akkor így marad örökre, hajózzak más vizekre, vagy enyhíteni fognak e valaha? Persze előre tudom a választ sajna... ha visszabukok lazítanak, de amit újra nyerek szorítanak, ő pénzük, nem adják.
Hallottam korábban az "átbukás" fogalmáról, de ezt nem igazán tudtam összerakni a fejemben, hogy a valóságban ez működhet e a tippmixpróval. Ha van vkinek konkrét működő pozitív példája, örömmel meghallgatnám. Köszönöm!

Ha úgy gondolod, hogy hosszú távon nyereséges tudsz lenni, s ezt nem csak szórakozásból teszed, mármint a sportfogadást, akkor a Betfairt tudom ajánlani.

Köszönöm, nézegettem már korábban ezt az oldalt.
De leggyakrabban sajnos az a fogadási fajta nem érhető el élőben itt, amin játszani szoktam, annyira speciális.

Idézetet írta: sportgepek80 Dátum november 24, 2016, 13:55:17
Köszönöm, nézegettem már korábban ezt az oldalt.
De leggyakrabban sajnos az a fogadási fajta nem érhető el élőben itt, amin játszani szoktam, annyira speciális.

hello,

nem értem mit akarsz átbukni...
a pénzed kifizetik

ezt igen, de én nem is kereshetek rajtuk többet
de a haverom, hogy ne járjon ugyanígy ugyanezzel, akkor nem ártana átbuknia a nyereményt, hogy tovább kitartson és ne korlátozzák olyan hamar

Jol irta a kollega, a modszerrel van bajuk, nem azzal, hogy profitot termelsz. Amivel novelheto egyebkent egy szamla elettartama az a slotok, ertektelen oddsokra valo fogadas (pre es elo egyarant), egy kis tozsdei fogadas, live kaszino es virtualis sportok. Tehat minden, ami ugymond nem igazan verheto. Persze itt sem kell tulzasokba esni, de alkalmankent azert erdemes generalni egyik-masikra egy minimalis forgalmat, kivaltkepp az elejen. Viszont ezt inkabb ne ebben a temaban. :)

Mennyi pénznek kell lennie a számlán, hogy nézhessem a streameket? Vagy forgalomhoz kötött?

Idézetet írta: sportgepek80 Dátum november 24, 2016, 15:31:48
ezt igen, de én nem is kereshetek rajtuk többet
de a haverom, hogy ne járjon ugyanígy ugyanezzel, akkor nem ártana átbuknia a nyereményt, hogy tovább kitartson és ne korlátozzák olyan hamar
Azt megtudhatjuk, hogy  milyen jellegű fogadást játszol amit ezek szerint nem preferál az iroda ?

Idézetet írta: Schleck Dátum november 25, 2016, 23:16:10
Mennyi pénznek kell lennie a számlán, hogy nézhessem a streameket? Vagy forgalomhoz kötött?

0,01 euro

Idézetet írta: slade Dátum november 25, 2016, 23:20:56
Azt megtudhatjuk, hogy  milyen jellegű fogadást játszol amit ezek szerint nem preferál az iroda ?

Szerintem igazából lényegtelen. Nagy találati aránnyal fogadtam élőben (100 fogadásonként 3-4 vesztővel) még ha 1.1 körüli/alatti átlag oddsszal is, így dinamikusan nőtt az egyenlegem ami előrevetítette számukra, hogy "veszélyt" jelentek a profitjukra.

Sziasztok,vki egy mukodo cimet tudna linkelni a bet365hoz?