bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum december 19, 2016, 15:51:30
Sziasztok azt szeretnem kerdezni h engem delutan folyaman le korlatoztak es esetleg van olyan koztetek aki igy jart es egy ido utan meg szunt a korlatozas?
Ha 1 százalékra korlátoztak, akkor az soha nem fog megszünni.
Egy megoldás van, másik account másik id-vel másik ip-ről másik gépről.

Mit jelent az egy százalékra korlátozás amit említettél ede? Ha publikus, megosztanád velünk Zoltán, hogy mi miatt kaptad a korlátzást?

Idézetet írta: szabi Dátum december 19, 2016, 16:27:16
Mit jelent az egy százalékra korlátozás amit említettél ede? Ha publikus, megosztanád velünk Zoltán, hogy mi miatt kaptad a korlátzást?
Az 1% azt jelenti, hogy ha egy normál számlán a max. tét egy adott tippre mondjuk 259.000 Ft, egy ilyen számlán 2590 Ft.

Idézetet írta: ede Dátum december 19, 2016, 16:21:53
Ha 1 százalékra korlátoztak, akkor az soha nem fog megszünni.
Egy megoldás van, másik account másik id-vel másik ip-ről másik gépről.
Másik gép nem kell

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,5017.0.html
Igaz, hogy régi a topic, de azóta nem, hiszem hogy a bukik visszafejlődtek volna.
Ilyenbe már én is beleestem, igaz nem a bet365-nél.

Az 1% azt jkelenti, hogy a max tét 1%-át engedi fogadni.
Ilyen számláim nekem is vannak, hagyni kell őket a fenébe, mert csak pár euros téteket engednek.

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum december 19, 2016, 15:51:30
Sziasztok azt szeretnem kerdezni h engem delutan folyaman le korlatoztak es esetleg van olyan koztetek aki igy jart es egy ido utan meg szunt a korlatozas?

Elárulhatnád milyen stratégiával sikerült elérni?

Idézetet írta: sleve Dátum december 19, 2016, 17:53:21
Elárulhatnád milyen stratégiával sikerült elérni?

Segítek. A megszokottnál magasabb tétek

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 19, 2016, 17:56:45
Segítek. A megszokottnál magasabb tétek

Ez csak szerintem f-..ság az iroda részéről? Miért ne játszhatnál magasabb téttel ezt nem értem. A bukás mindegyikben benne van. Persze, ha egyszeri eset volt és irreális eseményre, azt értem.

Idézetet írta: sleve Dátum december 19, 2016, 17:53:21
Elárulhatnád milyen stratégiával sikerült elérni?
[/quo
Kezliabdat szoktam jatszani orokke eloben es a golokra fogadok,de nem ertem mikor egy csomot elbukik az ember akkor nem tiltjak ki de mikor kezd nyerni folyamatosan par honapon keresztul akkor le korlatozak jo geciseg azert :D

Lehet azzal kezdeni valamit, hogy már Élő fogadásban tettem két fogadást egy kézilabda meccsre úgy hogy nem kezdődött meg, majd 5 percre rá eltűnt az Élő fogadások közül? Utánajártam és kiderült hogy "delayed" a meccs. Legutóbb 2hete ugyan így jártam akkor 1hétig állt benne a pénzem, végül visszakaptam. Nem értem ilyen esetekben miért nem törlik a fogadást, vagy egyáltalán miért kerül fel az Élő-k közé.  :-\

Történt már valakivel olyan, hogy azért nem tudott befizetni az oldalra, mert valamilyen okból kifolyólag a befizetési limitje valami alacsony összegre (nálam 73,26 HUF-ra) átállítódott. Lehetséges ilyesmi?
Én a mai napon akartam feltolni egy kis pénzt, mert kaptam 100%-os depo bónuszt, de nem engedett. Hát mondom mi a túróstészta van?   :bash:
Bemegyek az Ügyfeleknél a Felelősségteljes játék kezelése opcióra és a 24 órás limit erre a 73,26 HUF-ra van beállítva. Uff! Ez meg hogyan?  :redchug:
Na gyors át is állítottam, de ma már a befizetés ugrott, hiszen van egy 24 órás korlátozás, holnap kell ezt az átállítást jóváhagynom.
Valakivel valami hasonló???  :cya:
Köszi ha kapok rá választ!  :great:

Sziasztok! Visa kartyara mennyi most a kifizetesi ido? Ha reggel kikerem megjon pentekig?

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum december 20, 2016, 10:35:09
Idézetet írta: sleve Dátum december 19, 2016, 17:53:21
Elárulhatnád milyen stratégiával sikerült elérni?
[/quo
Kezliabdat szoktam jatszani orokke eloben es a golokra fogadok,de nem ertem mikor egy csomot elbukik az ember akkor nem tiltjak ki de mikor kezd nyerni folyamatosan par honapon keresztul akkor le korlatozak jo geciseg azert :D

Más fogadóirodáknál nem elérhető ilyen fogadás típus? Mert ha másutt is van akkor érdemes lehet itt is ott is fogadni akár úgy, hogy az egyik mérkőzésre itt a másikra ott, vagy ha tényleg a tét nagysággal van a probléma akkor megosztani a tétet két iroda közt.

Megnéztem a számlám és jéé mit látok?? 100%os depo bónuszt és mobil bónuszt. Rákérdeztem chaten szerintük én ezt nem használtam még ki(pár évvel ezelőtt pedig de) ezért van most ott április 1.ei határidővel. Megkérdeztem barátomat, neki is ott van. Se emailt se belső üzenetet nem kaptam.

Másik spanomnak is ott van :DD

Idézetet írta: ncis88 Dátum december 23, 2016, 14:49:29
Megnéztem a számlám és jéé mit látok?? 100%os depo bónuszt és mobil bónuszt. Rákérdeztem chaten szerintük én ezt nem használtam még ki(pár évvel ezelőtt pedig de) ezért van most ott április 1.ei határidővel. Megkérdeztem barátomat, neki is ott van. Se emailt se belső üzenetet nem kaptam.

Másik spanomnak is ott van :DD

Bezzeg nekem nincs...  :bash:  :'(