bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 17 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum december 23, 2016, 14:49:29
Megnéztem a számlám és jéé mit látok?? 100%os depo bónuszt és mobil bónuszt. Rákérdeztem chaten szerintük én ezt nem használtam még ki(pár évvel ezelőtt pedig de) ezért van most ott április 1.ei határidővel. Megkérdeztem barátomat, neki is ott van. Se emailt se belső üzenetet nem kaptam.

Másik spanomnak is ott van :DD

Nem váltottál esetleg devizanemet azóta?
Mert akkor technikailag egy másik számlán használtad ki.

Semmi ilyesmi.

De direkt rákérdeztem megint és megint azt mondta a chates hogy én egyik akciót sem használtam ki, másokat igen(kick off) de pl a mobilt nem.. Pedig de.  kb 4éves a számlám szal nem ma volt, de ez tuti valami hiba

vki jart mar ugy h nem tudod fogadni mert azt irta ki h a szamlamra bizonyos korlatozasok vannak ervenybe,egy arva garassal se lehet fogadni :)

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum december 24, 2016, 15:06:32
vki jart mar ugy h nem tudod fogadni mert azt irta ki h a szamlamra bizonyos korlatozasok vannak ervenybe,egy arva garassal se lehet fogadni :)
Igen.

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum december 24, 2016, 16:29:30
Igen.
s akkor fololdottak a korlatot vagy mar nem tudtal tobbet fogadni ezen a cimeden?

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum december 25, 2016, 10:23:59
s akkor fololdottak a korlatot vagy mar nem tudtal tobbet fogadni ezen a cimeden?
Úgy volt, hogy először küldtek egy láda pezsgőt, hogy kiengeszteljenek (nem szerettem, odaadtam 2 hajléktalannak). Aztán kaptam a számlára egy 50 ezer forintos depo bónuszt. Küldtek egy Stoke-os bet365 sálat, és egy pulcsit. Ezek után megemelték a maximum tétet az eredeti háromszorosára.
Azóta is fasza minden.

"Ncis88: December 19, 2016, 16:18:59 pm CET"

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum december 25, 2016, 12:13:53
Úgy volt, hogy először küldtek egy láda pezsgőt, hogy kiengeszteljenek (nem szerettem, odaadtam 2 hajléktalannak). Aztán kaptam a számlára egy 50 ezer forintos depo bónuszt. Küldtek egy Stoke-os bet365 sálat, és egy pulcsit. Ezek után megemelték a maximum tétet az eredeti háromszorosára.
Azóta is fasza minden.

"Ncis88: December 19, 2016, 16:18:59 pm CET"
Hat akkor kurvara jol jartal te  :D koszonom az ertelmes valaszod...

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum december 25, 2016, 20:14:06
Hat akkor kurvara jol jartal te  :D koszonom az ertelmes valaszod...

Ha úgy dönt egy iroda, hogy a fogadásaid alapján korlátozza a tétjeidet, akkor nem nagyon lesz oka rá a későbbiekben, hogy ezen változtasson. Nem akarják, hogy sok pénzzel ott játssz náluk. Ennyi.
Viszont nálad fennáll a veszélye, hogy azért korlátoztak nullára, mert azt látják, hogy a romániai korlátozást játszod ki magyar lakcímmel és magyar bankkártyával. (legalábbis a korábbi hozzászólásaid erre utalnak)
Esetleg azt gyanítják, hogy több számlád is van. (a hola használata is bekavarhat)

Az okot tisztázni kell velük, esetleg meg kell próbálni igazolni a kettős állampolgárságot, hátha.
Olyasmi előfordult már, hogy valaki nem az eredetileg regisztrált országból játszott egy idő után, mert elköltözött, és mikor ez feltűnt az irodának,nem engedték addig fogadni, amíg nem tisztázta a "külföldi" IP okát, szóval egy kört biztosan megér az ügyfélszolgálat...


Gyanítható, hogy az ok az ország lehet. Rá kell kérdezni az ügyfélszolgálatnál, hogy miért is történt ez.  :cya:

Mégsem a csavar az oka?

Idézetet írta: Knapp Dátum december 25, 2016, 20:33:58
Ha úgy dönt egy iroda, hogy a fogadásaid alapján korlátozza a tétjeidet, akkor nem nagyon lesz oka rá a későbbiekben, hogy ezen változtasson. Nem akarják, hogy sok pénzzel ott játssz náluk. Ennyi.
Viszont nálad fennáll a veszélye, hogy azért korlátoztak nullára, mert azt látják, hogy a romániai korlátozást játszod ki magyar lakcímmel és magyar bankkártyával. (legalábbis a korábbi hozzászólásaid erre utalnak)
Esetleg azt gyanítják, hogy több számlád is van. (a hola használata is bekavarhat)

Az okot tisztázni kell velük, esetleg meg kell próbálni igazolni a kettős állampolgárságot, hátha.
Olyasmi előfordult már, hogy valaki nem az eredetileg regisztrált országból játszott egy idő után, mert elköltözött, és mikor ez feltűnt az irodának,nem engedték addig fogadni, amíg nem tisztázta a "külföldi" IP okát, szóval egy kört biztosan megér az ügyfélszolgálat...
Koszonom a valaszod,fol vettem veluk a kapcsolatot es ra kerdeztem hogy magyarazzak meg erthetoen hogy miert korlatoztak le nullara a szamlam tegnap este ,es ma reggelre mar vmennyit tudok fogadni vagyis nem vagyok egeszen le korlatozva mar :D de meg mindig nagyon keves tetet tudok folrakni

Kb. 2 évvel ezelőtt engem is lekorlátoztak ilyen pár 100ft tétre. Az akciókból kizártak stb...
Egyedül az volt érdekes,hogy a live fogadásokra nem voltam korlátozva.
Majd eltelt egy év és feloldották a korlátozást. Nincs semmi károm a régi korlátozásból. Minden akcióban részt vehetek és havonta adnak 1-2 akciós hűség bonuszt is.
Szóval van remény azoknak is akiket lekorlátoztak anno.

Az angol lóverseny futamoknál nem tudok helyre fogadni. Csak úgy, ha bejelölöm tétre fogadáskor egy kis pipával h helyre is fogadnék (dupla tétért).
Ezt másképpen nem lehet? Mert pl az ausztrál futamoknál van olyan opció, hogy "fix helyre".
Angolnál csak biztosított fogadást találok, ahol nem nyer csak az elsőként beérő ló, legfeljebb nem bukom a tétet, ha második, vagy harmadik lesz.

Hello
Ha az eredményközlő az élő eseményeknél rossz eredményt mutat, és te fogadsz valamit akkor érdemes reklamálni, h megtévesztetett a mutatott eredmény?
Konkrétan nyertem volna egy zsíros fogadást. Kézilabdában 5 mp a vége előtt 19-31 állást mutatott a eredményjelző, amivel pont telibe találtam , h 2 góllal nyernek az egyiptomiak a második félidőben. Majd hirtelen átírják az eredményt 20-30 és vége a meccsnek.
A mérkőzés vége felé fogadtam olyan 55-56 percben. De így nem tudom h mikortól lehetett rossz az eredmény.
Majd még a meccs statisztikát átnézem ha felteszik a rendszerbe.
Ugy gondolom az lenne a fair ha legalább a feltett tétet visszaadnák.
Valaki járt már hasonlóan?

Idézetet írta: Molnar Tamas Dátum december 29, 2016, 13:12:08
Hello
Ha az eredményközlő az élő eseményeknél rossz eredményt mutat, és te fogadsz valamit akkor érdemes reklamálni, h megtévesztetett a mutatott eredmény?
Az eredmény és az óra is csak tájékoztató jellegű, szóval lehet reklamálni, de hogy bármit el is érünk, az nem valószínű. A reklamálással nem veszít az ember, de nem hiszem, hogy bármit is módosítanának a fogadással kapcsolatban.
Szerintem csak a általam kiemelt részre fognak hivatkozni, de próbálkozni mindig lehet.