bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 24 vendég van a témában


Idézetet írta: ncis88 Dátum március 12, 2017, 15:42:26
Ti hivatalosan állítjátok, ami helyes, elméletileg behajthatnák. Én viszont tapasztalatból írtam hogy nem lesz semmi. Nem véletlenül nullázták le a mínuszos számláját kérés nélkül. Lenyelik azt a pár 10eurot és valószínűleg elbeszélgetnek a hibázóval.

Azért is írtuk, hogy 10k.-ért nem lesz gond.  ;)

Idézetet írta: router12 Dátum március 12, 2017, 15:50:08
Hogy hajthatnak be? Sehogy. A penz kikeres utan 3-7 ora alatt er ki a penz a Skrillre, siman torolhetik a kerelmet, es akkor a minuszos szamla automatikusan "rendezi magat". Nekem mar volt ilyen, igaz az nagyobb osszegnel. Kis osszegnel ez szokott lenni az ugymenet, ami most volt, olyan, mintha odaadnak bonusznak.
Volt egy ismeros, nala -200 ezer forint volt az osszeg, ugy is maradt a szamla, irtak neki 3-4 emailt meg kuldtek 2 postai levelet is, hogy fizessen be 200 ezret (nyilvan "rohant" a gyerek befizetni:-), aztan hagytak is a dolgot, ennyi a nagy jogi behajtas.

A kérdés a következő volt:

"Jogi kovetkezmenye lehet?"

ncis88 írta, hogy nem, mi meg pontosítottuk, hogy de, lehet. És ezáltal le van fedve.

Megvan mindenre a megoldás. A jogi behajtásra is.

Amennyiben nem kamu a regisztrációd, és már volt dokumentum ellenőrzés, akkor ne felejtsd, hogy ismernek.


Már túltárgyaltuk a témát, és nem is bet365ös sztori, hanem skrilles. Ugye volt(vagy még van) olyan kártyás befizetési lehetőség hogy befizettél a kártyáddal mondjuk hétvégén, a skrill jóváírta azonnal, a bank meg "zárolta" az összeget amíg rendesen le nem könyvelték. Majd te hétvégén visszavontad a befizetést a pénz sosem érkezett meg a skrillhez amit ők egy idő után észrevettek. Emlékszem pár éve volt valaki itt a fórumon aki hivatalos levelet kapott tőlük hogy fizesse be  a pénzt vagy bírósági úton hajtják be. Akkor is "minimális" összegről volt szó, szóval meg van a módjuk ezeknek a cégeknek hogy behajtsák. Megbíznak egy behajtó céget és kész.

Nem éri meg nekik kisebb összegeknél utánamenni a pénznek, mert ha be is tudnák hajtani előbb-utóbb, addig nekik csak gyűlnének a költségek pl. azzal, hogy magyarul leveleznek a magyar hatóságokkal jogászok és tolmácsok bevonásával.
Az "illegális" irodák nyilvántartása alapján a magyar behajtó cég sem tud még intézkedni, ehhez kéne egy bírósági ítélet/végzés is, addig csak levelezhetnek az adóssal, hátha fizet. (egyébként a magyar tartozáskezelő cégek sem ugranak neki a pereskedésnek, ha úgy látják, hogy az adóson nem fogják tudni behajtani a pénzt...)

Az szerintem kifejezetten nagyvonalú az irodától, hogy a mínuszos egyenleget hajlandóak törölni.
Viszont szándékosan visszaélni ezzel azért sem ajánlatos, mert rendőrségi feljelentés is lehet belőle, aminek az anyagiakon túl büntetőjogi következménye is lehet.
Az említett skrilles példánál csalás vagy visszaélés biztosan megállt volna, nem is értettem, miért dicsekedett valaki az itteni chaten, hogy ezzel le tudja húzni a skrillt.

Koszonom a valaszokat, eddig meg se uzenet nem jott se levonas, bar azert a teljes egyenleget meg nem raktam vissza :) . Nem szandekosan karositottam meg de mar besokalltam hogy pont a legjobb szorzojut veszik el, es mar nem eloszor.

Idézetet írta: Knapp Dátum március 12, 2017, 18:44:15
Nem éri meg nekik kisebb összegeknél utánamenni a pénznek, mert ha be is tudnák hajtani előbb-utóbb, addig nekik csak gyűlnének a költségek pl. azzal, hogy magyarul leveleznek a magyar hatóságokkal jogászok és tolmácsok bevonásával.
Az "illegális" irodák nyilvántartása alapján a magyar behajtó cég sem tud még intézkedni, ehhez kéne egy bírósági ítélet/végzés is, addig csak levelezhetnek az adóssal, hátha fizet. (egyébként a magyar tartozáskezelő cégek sem ugranak neki a pereskedésnek, ha úgy látják, hogy az adóson nem fogják tudni behajtani a pénzt...)

Az szerintem kifejezetten nagyvonalú az irodától, hogy a mínuszos egyenleget hajlandóak törölni.
Viszont szándékosan visszaélni ezzel azért sem ajánlatos, mert rendőrségi feljelentés is lehet belőle, aminek az anyagiakon túl büntetőjogi következménye is lehet.
Az említett skrilles példánál csalás vagy visszaélés biztosan megállt volna, nem is értettem, miért dicsekedett valaki az itteni chaten, hogy ezzel le tudja húzni a skrillt.

A fogyatékosság csúcsa, amikor valaki csal és még dicsekszik is vele.  :D

Hali,

A Bet365 accom egy ismerősömnél volt kölcsönben, hadd forgassa csak a pénzét, én meg úgyis a WH-t használom, szóval nem volt rá szükségem. A lényeg nem ez, hanem az, hogy időközben csúnyán lekorlátozták. A napokban visszakerült hozzám ez a számla. Mivel semmi tapasztalatom az ilyesmikben (korlátozás), komolyan létezik ilyen, hogy egy átkozott 1000 Ft-os duplázós kombit sem enged feladni ez esetben a rendszer?

Idézetet írta: router12 Dátum március 15, 2017, 16:10:33
Létezik. Ez a korlátozás.

Biztos. De korlátozás és korlátozás közt is van különbség, nem?

Van különbség, de ez rajtad nem segít, mert gondolom 1%-ra korlátoztak le (és kellett kapjál egy olyan emailt hogy "számlája"). Ha egyszer valakit ennyire lekorlátoztak, akkor azt soha többé nem fogják megemelni. Elő szokott fordulni 50%-os korlátozás is, de akár olyan is hogy mondjuk egy konkrét sportágnál 1%-os limit, miközben minden másnál normál limitek vannak. Létezik egy másfajta korlátozás is a bet365-nél, ami nem a feltehető tét összegére vonatkozik, hanem élő fogadásánál arra az időre, amíg beveszi a fogadást, normál esetben mondjuk egy teniszfogadásánál ez 4-5 mp, de ha rárakják a késleltetést, akkor ezentúl 15 mp kell neki, ami szintén használhatatlanná teszi a számlát bizonyos esetekben.

Más : nincs többé kezdőbónusz új számláknál, ha valaki Skrillel vagy Netellerrel fizet be.

Vajon ez a sokadik bónusznál is érvényes lesz? Ugye szoktak év közben adni néha egy egy befizetési bónuszt.

Sziasztok! Mai 10 free spins-nél egyből vissza lehet utalni a 3000Ft-ot??

Próbáld ki. Ha visszautalod és nem lesz freespin akkor a válasz nem. Ha tudnánk a választ hogy nem akkor meg úgysem küldenél át pénzt 10értéktelen pörgetésért szóval  ugyanaz lesz az eredmény..

egy mukodo cimet linkelne vki?

Magyarorszagon bet365 ujra engedelyezve van?

Idézetet írta: router12 Dátum március 19, 2017, 02:01:42
Osszeeskuves elmelet rulez 1.:

Lehet, hogy baromsag, de megfigyeltem, hogy azoknal a meccseknel, amelyeknel a 25-35.perc kornyeken, 0-0-nal tobbszor kiveszik a felidei golos fogadasokat, nagyon sokszor beesik a gol meg a felido elott. Azert figyeltem fel ra, mert csak a felido van ilyenkor kiveve, a vegso golos es 1x2 fogadasok maradnak, elnek.
Jo esetben neha visszateszik 20-30 masodpercekre a felidot is, ilyenkor szoktam racsapni, mint tyuk a forro takonyra.
Mivel a felidei over 0,5 ilyenkor mar javaban 2.00-es odds folott jar, igy 50%-nal pluszos lenne, de a feljegyzeseim alapjan 10-bol 8-szor volt gol.
Ma az Internacional brazil meccs volt ilyen, a 45.percben jott a gol.
Lehet, hogy Mel Gibsonos faszsag :-), de ha lat valaki ilyet, megkoszonnem, ha beirna ide, hogy mi lett az eredmeny.

Nyilván faszság. Hiszen nálad is 10ből 2szer elment, vagyis nincs manipulálva hanem ezt hívják randomnak. Most egy olyan sorozatot fogtál ki ahol 10ből 8szor leesett. De garantálom hogy a következő 10ilyenből 5nél több nem lenne zöld..

Ez kb olyan mint ha roulettben látsz 4pirosat egymás után és azt a közvetítést vonod le hogy az emberke aki elindítja a golyót biztos megint a pirosra "vezérli a golyót mert megint vett levegőt..