bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában



Ugy nez ki szezonkezdo bonusz helyett a kockazatmentest nyomjak, most jott megint egy 15 ezres ajanlat.

Liverpool-Arsenal kockázatmentes fogadás  :beerchug: ennyire nagy profituk lett egy ilyenből, hogy ilyen rövid időn belül újra ezt felkinálják?  ;D

én is azt néztem. nem tudom, hogy ez mennyire lesz bevett szokás. nekem a szokásos 1500 Ft-os jött, gondoltam akkor parasztvakítás van, hogy ilyenből mindig többet küldenek  (3-4) és még akkor sincs sehol a 8000-hez nemhogy a 15.000-hez. És akkor az egyszerű fogadó úgy érzi, hogy legalább neki többször küldik és ugyanott van, mint aki nagy ajánlatot kap de egyszer vagy csak kevésszer.

az lenne a kérdésem, hogy aki 15.000 ajánlatokat kap, az is mindig kapja, amikor a többiek is? szóval nem csak én kapok minden hétvégén 1500.as ajánlatot hanem van aki minden hétvégén kap egy 15.000 ajánlatot?? ha igen, akkor a következő (költői) kérdésem, hogy ezt meddig lehet ezt bírni, tartani, húzni?

előzőekben évi 3x ilyen bónusz volt kb (már most megvan a tavalyi mennyiség a 3. fordulóban!!!), most meg eddig minden hétvégén volt ráadásul vkinek 15e pedig eddig a legtöbb 8e volt. nem tudom, hogy a meccseket átstrukturálták-e de eddig csak CL/EL meccsekre volt és ott is csak a nehezen eldönthető nagy rangadókra (egy spanyol bajnoki Real-Barca ugrik be gyorsan) most megy csak angol meccsek minden hétvégén, úgy hogy még el sem kezdődött a BL. vagy lehet hogy BL-re akkor nem fognak adni? ???

1.fordulóba 7500 jött, 2.forduló 15k és most is 15k. De eddig csak bukó volt, tehát megtehetik.  :redchug:

azzal már lehet játszani! ;D :D  :great: jó neked, hogy így elhalmoznak ekkora ajánlatokkal (nekem 3x1500 :()

Az ázsiai hendikep +0,5 és a kétesély között lényegében mi lenne a különbség? Mert jópárszor az ázsiait magasabb oddson találom meg, holott a két fogadás egy és ugyanaz nem?

Idézetet írta: hilles Dátum augusztus 25, 2017, 18:04:39
én is azt néztem. nem tudom, hogy ez mennyire lesz bevett szokás. nekem a szokásos 1500 Ft-os jött, gondoltam akkor parasztvakítás van, hogy ilyenből mindig többet küldenek  (3-4) és még akkor sincs sehol a 8000-hez nemhogy a 15.000-hez. És akkor az egyszerű fogadó úgy érzi, hogy legalább neki többször küldik és ugyanott van, mint aki nagy ajánlatot kap de egyszer vagy csak kevésszer.

az lenne a kérdésem, hogy aki 15.000 ajánlatokat kap, az is mindig kapja, amikor a többiek is? szóval nem csak én kapok minden hétvégén 1500.as ajánlatot hanem van aki minden hétvégén kap egy 15.000 ajánlatot?? ha igen, akkor a következő (költői) kérdésem, hogy ezt meddig lehet ezt bírni, tartani, húzni?

előzőekben évi 3x ilyen bónusz volt kb (már most megvan a tavalyi mennyiség a 3. fordulóban!!!), most meg eddig minden hétvégén volt ráadásul vkinek 15e pedig eddig a legtöbb 8e volt. nem tudom, hogy a meccseket átstrukturálták-e de eddig csak CL/EL meccsekre volt és ott is csak a nehezen eldönthető nagy rangadókra (egy spanyol bajnoki Real-Barca ugrik be gyorsan) most megy csak angol meccsek minden hétvégén, úgy hogy még el sem kezdődött a BL. vagy lehet hogy BL-re akkor nem fognak adni? ???

Eddig én még minden hétvégén megkaptam a 15.000Ft-os bonuszt. ( Holnapra is )

Idézetet írta: NoCukor Dátum augusztus 26, 2017, 18:11:00
Az ázsiai hendikep +0,5 és a kétesély között lényegében mi lenne a különbség? Mert jópárszor az ázsiait magasabb oddson találom meg, holott a két fogadás egy és ugyanaz nem?

Az ázsiai oddsai magasabbak egy kicsit,viszont "cserébe" hamarabb leveszik a fogadási listáról.

pl. a félidő goal line 0.5 ázsiai 1.95, a félidő gólok 0,5 felett 1.83
az ázsiait leveszik a 41.percben,a másikat kicsit később. Ez akkor érinthet,ha a felvehető funkciót használni akarod.
Ha nem,akkor nyílván a magasabb oddson kell megfogadni.

Idézetet írta: GazembR Dátum augusztus 26, 2017, 18:14:02
Eddig én még minden hétvégén megkaptam a 15.000Ft-os bonuszt. ( Holnapra is )

mázlista! :D ;D :great: :ok:

Idézetet írta: NoCukor Dátum augusztus 26, 2017, 18:11:00
Az ázsiai hendikep +0,5 és a kétesély között lényegében mi lenne a különbség? Mert jópárszor az ázsiait magasabb oddson találom meg, holott a két fogadás egy és ugyanaz nem?

ha már ázsiai hendikep, egy jó tanács. pl az ázsiai hendikep -0,5 (pl Real -0,5) és a 3 esélyes 1X2 fogadás (Real nyer) pont megegyezik, de ha gyűjtőbónuszt tennél akkor ne az ázsiai hendikepet rakd mert, akkor ugrik a bónusz! az ázsiai hendikep kicsit magasabb szokott lenni és ha nem figyel oda az ember és azt játssza meg akkor oda a bónusz

Köszi a válaszokat

Általában a meccs első perceiben rakom meg a tétjeimet, figyelve a meccs előtti oddsmozgásokat. Csak single tippek, szóval a gyűjtőbónusz nem játszana amúgy sem. Eddig mindig csak a sima X1 X2-t tettem, de akkor át fogok térni a a 0.5-ös ázsiaira.
Tehát akkor azt mondjátok, amiatt magasabb az odds az ázsiaira, mert a "felvehető most" funkcióját pár perccel hamarabb kilövik mint a kétesélyeknél? Ez a funkció ha jól emlékszem 1-2 éve van csak bent, akkor előtte ugyanannyi volt az odds mindkét lehetőségnél?

Sziasztok! Előző két ajánlatról lecsúsztam, ezért nem tudom. Lehet ezen a meccsen belül 2 opcióra is fogadni? Pl.: 2,5over+gg és over 10 szöglet? Így is érvényes az élő??

Idézetet írta: lazanyja Dátum augusztus 27, 2017, 09:08:54
Sziasztok! Előző két ajánlatról lecsúsztam, ezért nem tudom. Lehet ezen a meccsen belül 2 opcióra is fogadni? Pl.: 2,5over+gg és over 10 szöglet? Így is érvényes az élő??

Bármennyire fogadhatsz, azonban a kockázatmentest csak egy tippre használhatod fel. Tehát teszel 10 euróért egy over 0.5-t a mérkőzés előtt, hogy legyen ingyen 10 euród. De ezt az összeget egyben kell felhasználnod, nem oszthatod ketté és ugyan így ha 10 eurós bónuszt kaptál azt sem oszthatod fel két/három mérkőzés előtti tippedhez.

valaki otthon van az each-way fogadásokban? each way fogadása kombinációban témakörben?

a kérdésem az, hogy mondjuk rakok egy kombinációt(3/6, 4/6 bármi) és abban van egy olyan fogadás, hogy bajnokságot megnyeri. azt én megrakom E-W-be is, tehát biztosításnak ott van, hogy nekem az is jó ha döntőbe jut/vagy 2. lesz.
a szelvény árának 2x-ét kell fizetnem,oké. de ez 2 db (majdnem ugyanolyan)ZÁRT szelvényt takar vagy 1 db NYITOTT szelvényt 2x-res áron? a 2x téttel megjátszott egy másik szelvényt vagy csak az opciót fizetem ki?

az igazi kérdés az, hogy ez hogy jelentkezik a pénzügyekben?

de ez úgy néz ki mintha lenne 2 majdnem ugyanolyan szelvényem és mindkettővel nyerhetek, vagy csak az az 1 tipp mozog csiki-csukiban és a kedvezőbbet veszik figyelembe?

konkrétan: hogyha a csapat bejut a döntőbe és meg is nyeri, akkor hogy lesz rendezve? főleg ha csak 1 kimenetelt vesznek alapul?

tegyük fel az össze többi tipp bejött, ez kell a teli találathoz. abban a pillanatban, hogy a csapat bejut a döntőbe, akkor az egyik szelvényem már telitalálatos és a másik pedig a döntő megnyerése után is ugyanúgy telitalálatos lehet? ha elvesztik a döntőt akkor 1db  telitalálatos szelvény és 1db 1 hibás szelvény összességében?

vagy pedig egy szelvényem van, a döntő pillanatában a kisebb odds-al (E-W rész) kell számolnom, de ha megnyerik akkor azt kvázi felülírja/átírja a nagyobb odds de összességében csak 1 db nyertes szelvényem lesz kérdés, milyen szorzóval?

2 kulonallo szelveny, ha nyeri a dontot az ew-s csapat akkor mindkettot kulon kifizetik, ha nem akkor csak a kisebbet.