bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában


Pippen 33-nak szólt????

Mit jelent az az arbolas?

Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum szeptember 10, 2017, 19:32:45
Mit jelent az az arbolas?

Az arbitrázsból rövidítettük, ami olyan lehetőségek kihasználását jelenti, amelyekkel kockázatmentes profitot tudsz elérni.
http://abszoluthozam.hu/tudastar/lexikon/arbitrazs.php

A sportfogadásban konkrétan azt takarja, hogy minden kimenetelre fogadsz egy időben és így garantált plusszal zársz.
Ehhez persze az kell, hogy megfelelő, egymással szemben álló szorzókat találj és az is kell, hogy mire az egyik fogadásod megtetted, addigra a másik szorzója ne mozduljon el, így a kockázatmentesség arra vonatkozik, ha már sikerült fogadnod.

(pl. egy teniszmeccsen az egyik játékosra 1.8-as szorzóval fogadsz, a másikra meg 2.35-tel ezzel egy időben.
Ha jól osztod el a tétet, akkor garantált 2,3%-os profitod lesz)

Most mar ertem koszonom a magyarazatot :)

Az ingyenes élő fogadás kifújt erre az évre? Azt hittem, hogy legalább még a BL nyitófordulóra küldenek majd.

Vasárnap pedig Chelsea-Arsenal, hátha jön az értesítő ma délután.  :D

Idézetet írta: dister Dátum szeptember 15, 2017, 11:37:20
Az ingyenes élő fogadás kifújt erre az évre? Azt hittem, hogy legalább még a BL nyitófordulóra küldenek majd.

Vasárnap pedig Chelsea-Arsenal, hátha jön az értesítő ma délután.  :D

Az első 2 fordulóban volt hétvégén,az utóbbi kettőn már nem.Kiszámíthatatlan,hogy mikor adnak,de hátha.

Az lenne a kérdésem a nálam okosabbakhoz, hogy a jégkorong (pl. KHL) "elsőnek éri" fogadásoknál csak a rendes játékidő, vagy a hosszabbításban szerzett gól is számít-e?

#6547 szeptember 15, 2017, 21:41:02, sunik29
https://help.bet365.com/hu/rules/rules-hun-sports/97-hun

en ugy ertelmezem , ha nincs feltuntetve h nem akkor a hosszabitas is szamit, persze lehet h ami neked eri az nekik nem eri.

Lejátszottam közben az ügyfélszolgálattal.
Kérdésemre először azt válaszolta a hölgy, hogy beleszámít a hosszabbítás is, majd mikor megemlítettem a vesztesnek elkönyvelt fogadásomat, kisebb várakozás után, a pontatlan szabályfordításra hivatkozva módosította állásfoglalását.
Végül "jó szándékuk jeléül" visszakaptam a tétemet.

Hali!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha az iroda korlátozott pénzben és mondjuk pár szár forintos tétet enged rakni, akkor ez a későbbiekben változik vagy így marad?(nem csak ennél az irodánál érdekel a dolog pl bwin unibet stb...)


kár, én azt hittem 3-4 hónap után újra enged normálisan fogadni... hiszen ez az ő érdekük is lenne elviekben

Ha azert korlatoznak, mert nyersz, akkor nincs tul sok erdekuk abban, hogy ujra jatszhass ;) Ha eljonnel hozzam vendegsegbe, es minden szoba kozepere odasz*rnal, akkor nem hiszem, hogy 3-4 honap mulva ismet meghivnalak. De szerencsere 562 489 masik fogadoiroda van a piacon.

Ja. Abból meg 562483 átb@szás!

Idézetet írta: PhillyBeast Dátum szeptember 20, 2017, 19:42:52
Ha eljonnel hozzam vendegsegbe, es minden szoba kozepere odasz*rnal, akkor nem hiszem, hogy 3-4 honap mulva ismet meghivnalak.

Az év hasonlata nálam ;D