bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában


Idézetet írta: Biro Zoltan Dátum szeptember 27, 2017, 12:06:15
  Milyen az az ido korlat?

szerint az,hogy mondjuk eltart 20 mp-ig megtenni a fogadást,a szokásos pár mp helyett

Sziasztok. Eddig 10 ezer ft-os tétekkel jatszottam, de most osszeszedtem egy kis pénzt és szeretnék feltölteni a közeljövőben fél millió körül. Szerintetek ha 50-100 ezres nagysagrendekkel fogadok 1.5x oddsokon kb, és jönnek is a szelók, benne van, hogy lekorlátozzanak. Őszintén szólba nem hinném, hogy egy ekkora irodát hanyatt vágna ha ki kéne fizetnie havi 2-300 ezret tisztán.

Idézetet írta: montini Dátum szeptember 27, 2017, 16:57:58
Sziasztok. Eddig 10 ezer ft-os tétekkel jatszottam, de most osszeszedtem egy kis pénzt és szeretnék feltölteni a közeljövőben fél millió körül. Szerintetek ha 50-100 ezres nagysagrendekkel fogadok 1.5x oddsokon kb, és jönnek is a szelók, benne van, hogy lekorlátozzanak. Őszintén szólba nem hinném, hogy egy ekkora irodát hanyatt vágna ha ki kéne fizetnie havi 2-300 ezret tisztán.

Próba cseresznye.  :beerchug:

Idézetet írta: montini Dátum szeptember 27, 2017, 16:57:58
Sziasztok. Eddig 10 ezer ft-os tétekkel jatszottam, de most osszeszedtem egy kis pénzt és szeretnék feltölteni a közeljövőben fél millió körül. Szerintetek ha 50-100 ezres nagysagrendekkel fogadok 1.5x oddsokon kb, és jönnek is a szelók, benne van, hogy lekorlátozzanak. Őszintén szólba nem hinném, hogy egy ekkora irodát hanyatt vágna ha ki kéne fizetnie havi 2-300 ezret tisztán.

Nem tudom, ezugyben lehet beszelni a supporttal? Egy kerdest meger, hogy mire szamithatsz

Idézetet írta: lehetnyerek Dátum szeptember 28, 2017, 14:36:23
Nem tudom, ezugyben lehet beszelni a supporttal? Egy kerdest meger, hogy mire szamithatsz

"Tanárnő engem jól figyeljen majd dolgozatírás közben, mert puskázni fogok..."

Idézetet írta: adamv.qwertz Dátum szeptember 29, 2017, 14:12:55
"Tanárnő engem jól figyeljen majd dolgozatírás közben, mert puskázni fogok..."

Hát ez közel sem olyan :D

Idézetet írta: lehetnyerek Dátum szeptember 28, 2017, 14:36:23
Nem tudom, ezugyben lehet beszelni a supporttal? Egy kerdest meger, hogy mire szamithatsz

Egy korlátozásnál sem mondja el az iroda, hogy konkrétan mi volt a problémája, így ilyen kérdésekre sem fognak használható választ adni, mivel azokból kibarkochbázható lenne az "ingerküszöbük".

#6592 október 03, 2017, 13:10:43, Számlája
Bocs, de jobb helyre nem tudom írni. Ha valakinek privátban olyan ajánlat jönne hogy újonnan regisztrált, verifikált, korlátozásmentes bet365-s számla a hozzátartozó Skrillel vagy Netellerrel eladó, vigyázzon az illetővel, mert egy csaló.

Idézetet írta: Számlája Dátum október 03, 2017, 13:03:42
Bocs, de jobb helyre nem tudom írni. Ha valakinek privátban olyan ajánlat jönne hogy újonnan regisztrált, verifikált, korlátozásmentes bet365-s számla a hozzátartozó Skrillel vagy Netellerrel eladó, vigyázzon az illetővel, mert egy csaló.

Messziről kell kerülni az ilyesmit.

Nekem is jött pár hete, elég komoly mert valami istvános email címet ad meg de közben Györgynek hívják

Sziasztok,vki egy mukodo cimet be linkelne a Bet365hoz


Ez nem megy sajnos..