bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában


A NAV kiválóan teljesít. Dübörög a gazdaság a sok lelkes adófizetőtől.  ;D

#6826 december 21, 2017, 11:00:54, butyi
Idézetet írta: Directors Dátum december 20, 2017, 23:15:47
Sziasztok!


Ha nyerek akkor abból adóznom kell vagy bármi ilyen ? 100ezer forintot tettem fel és ezzel így nyertem + 70ezret. Vagy ez csak nagyobb összegnél van ?

Előre is köszönöm a segítségeteket.


https://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2912.msg72548.html#msg72548


sok zöldet!
:beerchug:

Hölgyeim és uraim: ha pénzt szeretnétek mosni, akkor irány a Lottózó, ott lehet (még).
Amennyiben az online sportfogadásból (külföldi szolgáltatóknál) éves szinten extra bevételt termeltek, s adót szeretnétek fizetni utána, akkor fáradjatok be az adóhivatalba, vagy forduljatok a NAV ügyfélszolgálatához, akik tájékoztatnak, hogy pontosan mennyi is az annyi.
Csak annyit kell mondani nekik, hogy: "Extra jövedelmed van. Mennyi az adó utána?

Nem tudtam hogyan működik a dolog. Ezért kérdeztem. Nem úgy születtem hogy mindent tudok.
Ám  a válaszokból felfogtam hogy ekkora összeggel nem foglalkoznak.

Köszönöntem!  :beerchug:

Hali!

Ismét lesz akció!

A Real Madrid december 23-án, szombaton a Barcelona ellen lép pályára a Primera Ligában, mi pedig egy ingyen élő fogadást adunk Önnek, hogy megköszönjük eddigi labdarúgás fogadásait. Feltételek érvényesek.
Így működik:

Tegyen egy fogadást a Real Madrid v Barcelona mérkőzésre a kezdőrúgás előtt.

Egy ingyen élő fogadást kap a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás összegével megegyező értékben

Nagyon jol jott ez a 15 ropis ajanlat, mert a Barcara cashbol nem szivesen tettem volna, igy viszont nyugodt szivvel (bar en vartam egy kis odds emelkedest, de nem jon...).
Kb minden mellettuk szol. A Real errol a ratyi klub vb-bol mindig rosszul jon ki, 3 eve rogton ket zakoval folytattak Spanyolorszagban, pedig akkor hosszu ideje tartott egy win sorozat, majd onnan vegig faradtnak tuntek es tudjuk mi lett a vege (Ancelotti out, nulla trofea). Tavaly a hazateres utan harom hettel elveszitettek veretlenseguket, majd kiestek a kupabol, igy csak azt nem nyertek meg. Raadasul most egybol kell jatszani, nincs karacsonyi piheno. Na, ezert nem jo ha annyira jo a csapat, hogy romma nyeri magat  ;D

Idézetet írta: Directors Dátum december 21, 2017, 16:34:29
Nem tudtam hogyan működik a dolog. Ezért kérdeztem. Nem úgy születtem hogy mindent tudok.
Ám  a válaszokból felfogtam hogy ekkora összeggel nem foglalkoznak.

Köszönöntem!  :beerchug:

Elnézést a stílusért, lehet, hogy csak véletlen egybeesés, de kb. te vagy az n+1-ik új fórumtag aki első hozzászólásaként azért érdeklődik, hogy kell-e adót fizetni, vagy sem.

Senki sem születik mindentudónak, az idők során tanulunk, mi is, te is.  :cya:

hogy hogy a Master Cardos befizetés megszűnt és nem engedi, csak VISA-val?

Mastercard politika.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 21, 2017, 22:54:04
Elnézést a stílusért, lehet, hogy csak véletlen egybeesés, de kb. te vagy az n+1-ik új fórumtag aki első hozzászólásaként azért érdeklődik, hogy kell-e adót fizetni, vagy sem.

Senki sem születik mindentudónak, az idők során tanulunk, mi is, te is.  :cya:

Semmi gond. A lényeg hogy kiderült a dolog. :) No meg hogy kaszáltam egy pciti. :great:

Hello, ti szoktatok kapni tőlük ilyen hóközi bónuszt?  :D Én mostanában nem nagyon kapok, nem tudom miért, biztos vmi rossz fát tettem a tűzre.:D Pedig már évek óta őket boldogítom. Nem nagyon becsülik meg a régi kuncsaftjaikat.  Eleinte 2 hetente adták, most meg semmi.  >:(

Idézetet írta: Csenii Dátum december 23, 2017, 00:03:40
Hello, ti szoktatok kapni tőlük ilyen hóközi bónuszt?  :D Én mostanában nem nagyon kapok, nem tudom miért, biztos vmi rossz fát tettem a tűzre.:D Pedig már évek óta őket boldogítom. Nem nagyon becsülik meg a régi kuncsaftjaikat.  Eleinte 2 hetente adták, most meg semmi.  >:(

igen, mostanában elég sokat kaptam
mondjuk elég nagy tétekkel játszottam /magam vonatkozásában/ és lehet azért
általában akkor kapok bónuszt ha kiveszem az egész bankot és pár nap szünetet tartok
igy csalogatják vissza az embert :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 21, 2017, 17:36:46
Nagyon jol jott ez a 15 ropis ajanlat, mert a Barcara cashbol nem szivesen tettem volna, igy viszont nyugodt szivvel (bar en vartam egy kis odds emelkedest, de nem jon...).
Kb minden mellettuk szol. A Real errol a ratyi klub vb-bol mindig rosszul jon ki, 3 eve rogton ket zakoval folytattak Spanyolorszagban, pedig akkor hosszu ideje tartott egy win sorozat, majd onnan vegig faradtnak tuntek es tudjuk mi lett a vege (Ancelotti out, nulla trofea). Tavaly a hazateres utan harom hettel elveszitettek veretlenseguket, majd kiestek a kupabol, igy csak azt nem nyertek meg. Raadasul most egybol kell jatszani, nincs karacsonyi piheno. Na, ezert nem jo ha annyira jo a csapat, hogy romma nyeri magat  ;D

Ez volt itt (a bet365) es az en karacsonyi ajandekom.  :ok: Szivesen, nincs mit, nektek is.  ;)

Idézetet írta: Arzeen Dátum december 23, 2017, 00:24:56
igen, mostanában elég sokat kaptam
mondjuk elég nagy tétekkel játszottam /magam vonatkozásában/ és lehet azért
általában akkor kapok bónuszt ha kiveszem az egész bankot és pár nap szünetet tartok
igy csalogatják vissza az embert :)

Értem, köszi a választ, akkor valószínűleg ez nálam a gond hogy nem nagy tétekkel játszom. Egy pár éve még jobban adta nagyobb volt a tét is, de egy ideje most visszavettem, nem igazán úgy jöttek a szelók ahogy kellett volna. Meg mondjuk a befizetési limitet is átállítottam, lehet az se tetszett nekik.

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy Paysafe-fel be tudok fizetni úgy, hogy jelenleg nincs bankszámlám?